Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > PC Games - HARDWARE - Console > PC Games

PC Games Totul despre jocurile pe calculator

Reply
 
Thread Tools
Old 04-09-10, 19:20   #3271
DAvidSM

Stage 2
 
DAvidSM's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 55
Default Re: Live for Speed

DACA VREI CU ADEVARAT LFS ITI CUMPERI LICENTA!!!!
DAvidSM is offline   Reply With Quote
Old 04-09-10, 20:13   #3272
Opportunity

Stage 5
 
Opportunity's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 1,509
Member of:
[Moderators]
[SKODA]
[FOTO]
[Opel]
Default Re: Live for Speed

ne strangem la un drift in seara asta?
Opportunity is offline   Reply With Quote
Old 04-09-10, 22:38   #3273
valentyn12
Opel Driver

 
valentyn12's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 87
Member of:
[4Tuning International]
[Opel]
Default Re: Live for Speed

Quote:
Originally Posted by 69RUP View Post
Lasate ma cu licenta ta cu tot .. poate omului nui comvine sa cumpere o licenta din diferite motive . La toti pe care ai vezi : ia licenta ia licenta , daca vroia licenta avea
Zic asa numai sa te enervez pe tine Si o sa mai zic...


aa, si eu nu sunt pentru tine MA ca eu nuti zic tie BA , FA , etc...

Last edited by valentyn12; 04-09-10 at 22:40.
valentyn12 is offline   Reply With Quote
Old 05-09-10, 00:07   #3274
69RUP

Stage 5
 
69RUP's Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 426
Default Re: Live for Speed

Quote:
Originally Posted by valentyn12 View Post
Zic asa numai sa te enervez pe tine Si o sa mai zic...


aa, si eu nu sunt pentru tine MA ca eu nuti zic tie BA , FA , etc...
Ca ai tu licenta nu inseamna ca trebuie sa aiba toti ... eu am vazut ca ai o problema fff mare cu astia care joaca jocul crakuit !! cum vroiai sa ma adresez unei personalitati asa de mareata ca ata !? Sincer acuma ... eu chiar nu vad problema ta ! am vazut ce apucaturi ai in LFS faza cu lapperu nu am dc sa ma mir Din astea sa vinzi tu alora din s2

P.s Primu Moderator care vede postu il rog eu sa stearga tot offtopicu
69RUP is offline   Reply With Quote
Old 05-09-10, 01:04   #3275
valentyn12
Opel Driver

 
valentyn12's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 87
Member of:
[4Tuning International]
[Opel]
Default Re: Live for Speed

Quote:
Originally Posted by 69RUP View Post
Ca ai tu licenta nu inseamna ca trebuie sa aiba toti ... eu am vazut ca ai o problema fff mare cu astia care joaca jocul crakuit !! cum vroiai sa ma adresez unei personalitati asa de mareata ca ata !? Sincer acuma ... eu chiar nu vad problema ta ! am vazut ce apucaturi ai in LFS faza cu lapperu nu am dc sa ma mir Din astea sa vinzi tu alora din s2

P.s Primu Moderator care vede postu il rog eu sa stearga tot offtopicu
Pai am o problema ca cea ce jucati voi este ILEGAL. Daca aduceti toti romanii in clubul vostru Hamachi (sau cum i zice) ei nu are ce sa invete finca voi nu sunteti la nivelul sa invatatii pe alti, si dasta le zic sa isi cumpere licenta la lume ca sa invete, cunosc lume care jucat acolo (1 sunt EU) cu voi si dupa ceva timp in S2 a schimbat mult in felul de mers etc...Dar bn nu vreau sa ma cert cu tine.
__________________

valentyn12 is offline   Reply With Quote
Old 05-09-10, 01:15   #3276
69RUP

Stage 5
 
69RUP's Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 426
Default Re: Live for Speed

Quote:
Originally Posted by valentyn12 View Post
Pai am o problema ca cea ce jucati voi este ILEGAL. Daca aduceti toti romanii in clubul vostru Hamachi (sau cum i zice) ei nu are ce sa invete finca voi nu sunteti la nivelul sa invatatii pe alti, si dasta le zic sa isi cumpere licenta la lume ca sa invete, cunosc lume care jucat acolo (1 sunt EU) cu voi si dupa ceva timp in S2 a schimbat mult in felul de mers etc...Dar bn nu vreau sa ma cert cu tine.
Nuj ce trb e cu hamachi eu nu folosesc fac servere , intru fara nici un program ! Nu aducem noi romanii ei vin singuri ! Cum adica daca nu ai S2 sau s1 nu stii sa te dai daca ai s2 ai ce invata pe altii ca ai dat 1 mil ... asta se intelege din ce ai spus tu defapt intelg de cand ai aparut tu stiu sa fac Drift (gresit) ! Si in garantez ca 99.9% din ei Stiu faza cu licenta dar nu vor sa dee banii si asta nu intelegi !
69RUP is offline   Reply With Quote
Old 05-09-10, 01:20   #3277
valentyn12
Opel Driver

 
valentyn12's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 87
Member of:
[4Tuning International]
[Opel]
Default Re: Live for Speed

Quote:
Originally Posted by 69RUP View Post
Nuj ce trb e cu hamachi eu nu folosesc fac servere , intru fara nici un program ! Nu aducem noi romanii ei vin singuri ! Cum adica daca nu ai S2 sau s1 nu stii sa te dai daca ai s2 ai ce invata pe altii ca ai dat 1 mil ... asta se intelege din ce ai spus tu defapt intelg de cand ai aparut tu stiu sa fac Drift (gresit) ! Si in garantez ca 99.9% din ei Stiu faza cu licenta dar nu vor sa dee banii si asta nu intelegi !
Cred ca vorbesc cu un copil de 5 ani vad ca nu intelegi nimica din ce zic.
Mai bn inchidem cu asta.

Si sa fiu si nitel rau, voi nu stiti sa mergeti, scapati nitel masina de sub control si ala e driftul vostru, sunt sigur 100% voi nu sunteti in stare sa luati o curba in twin fara sa va loviti, si la Race nu mai zic in 5 lapuri 80% dintre voi nu termina cursa.

Last edited by valentyn12; 05-09-10 at 01:28.
valentyn12 is offline   Reply With Quote
Old 05-09-10, 10:19   #3278
22VIN
Opel Driver

Stage 5
 
22VIN's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,134
Member of:
[Opel]
[4Rally]
Default Re: Live for Speed

Quote:
Originally Posted by valentyn12 View Post
Si sa fiu si nitel rau, voi nu stiti sa mergeti, scapati nitel masina de sub control si ala e driftul vostru, sunt sigur 100% voi nu sunteti in stare sa luati o curba in twin fara sa va loviti, si la Race nu mai zic in 5 lapuri 80% dintre voi nu termina cursa.
E un joc
22VIN is offline   Reply With Quote
Old 05-09-10, 10:20   #3279
TFK

Stage 5
 
TFK's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 1,291
Member of:
[Virtual Tuning]
Default Re: Live for Speed

Quote:
Originally Posted by amphetamine View Post
E un joc
e un simulator
TFK is offline   Reply With Quote
Old 05-09-10, 11:34   #3280
69RUP

Stage 5
 
69RUP's Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 426
Default Re: Live for Speed

Quote:
Originally Posted by valentyn12 View Post
Cred ca vorbesc cu un copil de 5 ani vad ca nu intelegi nimica din ce zic.
Mai bn inchidem cu asta.

Si sa fiu si nitel rau, voi nu stiti sa mergeti, scapati nitel masina de sub control si ala e driftul vostru, sunt sigur 100% voi nu sunteti in stare sa luati o curba in twin fara sa va loviti, si la Race nu mai zic in 5 lapuri 80% dintre voi nu termina cursa.
A deci tu mai invatat sa ma dau si iti zic eu daca ai lasi pe uni din noi juma' de zi pe lay sa se dee iti fac tot ce vrei tu! Eu nu joc 'race' pt ca nu de asta joc LFS ... Data viitoare gandestete ce spui in nici un caz nu am invatat nimica 'EU' de la tine sunt curios cum iai ajutat numai faceai pe adminu la event atata am vaz ca ai facut

Moderator : Va rog eu stergeti tot offu ca nu se merita
69RUP is offline   Reply With Quote
Old 05-09-10, 12:43   #3281
valentyn12
Opel Driver

 
valentyn12's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 87
Member of:
[4Tuning International]
[Opel]
Default Re: Live for Speed

Quote:
Originally Posted by 69RUP View Post
A deci tu mai invatat sa ma dau si iti zic eu daca ai lasi pe uni din noi juma' de zi pe lay sa se dee iti fac tot ce vrei tu! Eu nu joc 'race' pt ca nu de asta joc LFS ... Data viitoare gandestete ce spui in nici un caz nu am invatat nimica 'EU' de la tine sunt curios cum iai ajutat numai faceai pe adminu la event atata am vaz ca ai facut

Moderator : Va rog eu stergeti tot offu ca nu se merita
Bai copile am spus eu ca team invatat sa te dai, unde am zis eu aia ma, nu mai invetea cuvinte dastea bai pr******, hai gta ca ai inceput sa ma superi, si ianinte sa scri ecva gandeste bai copile.
valentyn12 is offline   Reply With Quote
Old 05-09-10, 12:44   #3282
22VIN
Opel Driver

Stage 5
 
22VIN's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,134
Member of:
[Opel]
[4Rally]
Default Re: Live for Speed

Quote:
Originally Posted by valentyn12 View Post
hai gta ca ai inceput sa ma superi
22VIN is offline   Reply With Quote
Old 05-09-10, 12:46   #3283
69RUP

Stage 5
 
69RUP's Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 426
Default Re: Live for Speed

Quote:
Originally Posted by valentyn12 View Post
Bai copile am spus eu ca team invatat sa te dai, unde am zis eu aia ma, nu mai invetea cuvinte dastea bai pr******, hai gta ca ai inceput sa ma superi, si ianinte sa scri ecva gandeste bai copile.
Pai ai spus ca de cand esti tu ai invatat ai facut ai scos , nu inventez tu le spui ,auzi la el 'copie' mai mult de 16 ,17 nu ai deci esti de varsta mea


Quote:
Originally Posted by amphetamine View Post
Lasal ca se transforma si ne mai invata 2 3 lfs-uri asa din tineretea lui


p.s Opportunity sterge offu

Last edited by 69RUP; 05-09-10 at 12:52.
69RUP is offline   Reply With Quote
Old 05-09-10, 12:53   #3284
valentyn12
Opel Driver

 
valentyn12's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 87
Member of:
[4Tuning International]
[Opel]
Default Re: Live for Speed

Quote:
Originally Posted by 69RUP View Post
Pai ai spus ca de cand esti tu ai invatat ai facut ai scos , nu inventez tu le spui ,auzi la el 'copie' mai mult de 16 ,17 nu ai deci esti de varsta mea
Unde am spus eu aia ? aratami chiar sunt curios, vreau sa vad unde pune ca team invatat eu pe tine sa te dai, si hai sa nu mai continuam cu asta, si hai sa vedem TU VS YO ok face RACE si DRIFT ok cand vrei.
valentyn12 is offline   Reply With Quote
Old 05-09-10, 13:21   #3285
REPTYLE
4Tuning International Member


Stage 5
 
REPTYLE's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 366
Member of:
[4Tuning International]
[Honda]
Default Re: Live for Speed

se cam incing lucrurile...deseara careva drift?sau cruise?
REPTYLE is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -