Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > PC Games - HARDWARE - Console > PC Games

PC Games Totul despre jocurile pe calculator

Reply
 
Thread Tools
Old 05-04-12, 11:50   #91
sklipy

Stage 2
 
sklipy's Avatar
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 40
Default Re: LFS-RRT(Romania Racing Tournament)

Razvan, nu vreau sa fiu eu mai " cu coarne " , da nu sunt de acord cu FZR, FXR, XRR. S-au mai organizat curse cu masinile alea. Si sper ca acuma nu vreti si Oval. Lasa mai bine sa decida organizatorii unde si cu ce ne dam.
sklipy is offline   Reply With Quote
Old 05-04-12, 11:56   #92
DrifterBoy

Stage 3
 
DrifterBoy's Avatar
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 146
Post Re: LFS-RRT(Romania Racing Tournament)

Quote:
Originally Posted by R7R12 View Post
Placuta sau mai putin :-s ??

As avea o sugestie pentru urmatoarea cursa: sa putem folosi doar fxr, xrr si fzr , pentru ca sunt niste masini destul de usor de condus daca te pricepi si cred ca toata lumea ar fi deacord cu mine

Multumesc!

Apropo, in cazul celui care a zis ca eu lam deranjat: am incercat sa merg cat mai curat posibil, nu am vrut sa incurc pe nimeni, de fiecare data cand ati trecut pe langa mine cu viteza am semnalizat si m-am tras catre directia in care am semnalizat, nu cred ca poti sa dai vina pe mine pt ceva. da, am avut incidente dar nu a fost nimic cu intentie, asa ca daca te-am deranjat imi cer scuze.
Nustiu ce FXR,XRR si FZR vrei u ca au fost accidente cu XFG/XRG de GTR nu vorbim inca pt ca chiar daca par mai usor de condus nu este asa cu ele o mica gresala de pilotaj poate aduce un accident in serie.Tin sa anunt ca urm etapa va fi cu o masina una foarte lenta.Nu spun nimic mai mult si nu raspund inca la intrebari referitoare la urm etapa,NU inca
DrifterBoy is offline   Reply With Quote
Old 05-04-12, 14:30   #93
R7R12

Stock
 
Join Date: Apr 2012
Posts: 3
Smile Re: LFS-RRT(Romania Racing Tournament)

deci va trebui sa gasesc un set rapid de uf1 ))))
R7R12 is offline   Reply With Quote
Old 05-04-12, 15:59   #94
kitu_gudu

Stage 4
 
kitu_gudu's Avatar
 
Join Date: Apr 2011
Posts: 270
Default Re: LFS-RRT(Romania Racing Tournament)

Anunt important:

Toate discutiile legate de acest campionat s-au mutat pe Racing League Romania.

Daca mai vreti sa participati in acest campionat, este obligatoriu sa cititi toate topic-urile de pe forum-ul din link-ul de mai sus.

In legatura cu cursa de ieri vreau sa spun ca au fost greseli de ambele parti (organizatorii si participantii). Pe viitor se va incerca reducerea la minim a greselilor de organizare si se asteapta ca si participantii sa aiba un comportament adecvat. Cine nu poate sa fie civilizat, este rugat sa mearga faca curse in singleplayer.

Este mai distractiv sa fie un numar mai mic de piloti care se respecta reciproc, decat un numar mare de piloti care vorbesc urat pe chat si/sau fac accidente intentionat. Din aceasta cauza accidentele intentionate si limbajul indecent vor fi sanctionate foarte aspru.

Daca aveti intrebari, le puteti adresa organizatorilor (Seral si Micutu).

P.S. Va trebui sa va faceti cont pe forum pentru a putea posta. Dureaza doar un minut...

Numai bine!
__________________
.
.

LFS īn limba romānă aici

Last edited by kitu_gudu; 05-04-12 at 16:07.
kitu_gudu is offline   Reply With Quote
Old 07-05-12, 21:49   #95
kitu_gudu

Stage 4
 
kitu_gudu's Avatar
 
Join Date: Apr 2011
Posts: 270
Default Re: LFS-RRT(Romania Racing Tournament)


RRT Etapa 2
Joi, 10 Mai 2012

BLACKWOOD - Rallycross Rev (BL2R)
Masina: UF1 sau XFG



Calificari: 15 minute
Quick Race: ~15 minute
Main Race: ~30 minute


Mai multe detalii se pot gasi AICI.
Reluarile rundei trecute (unde se poate vedea atmosfera placuta ) se pot descarca de AICI
.
kitu_gudu is offline   Reply With Quote
Old 03-06-12, 17:14   #96
VladoWiz

Stage 3
 
Join Date: Apr 2012
Posts: 93
Default Re: LFS-RRT(Romania Racing Tournament)

cine ma ajuta si pe mine:

mi-am facut cont si nush cum sa intru inlfs, adik am instalat , merge, intru in multiplayer si de acolo nush cum sa fac sa intru on line.
Mentionez ca m-am inregistrat si pe joc
__________________
VladoWiz is offline   Reply With Quote
Old 03-06-12, 17:46   #97
kitu_gudu

Stage 4
 
kitu_gudu's Avatar
 
Join Date: Apr 2011
Posts: 270
Default Re: LFS-RRT(Romania Racing Tournament)

Quote:
Originally Posted by VladoWiz View Post
cine ma ajuta si pe mine:

mi-am facut cont si nush cum sa intru inlfs, adik am instalat , merge, intru in multiplayer si de acolo nush cum sa fac sa intru on line.
Mentionez ca m-am inregistrat si pe joc
Multiplayer --> Display list of hosts (o sa iti apara o lista cu servere) --> Click pe un nume (server) --> Join
kitu_gudu is offline   Reply With Quote
Old 03-06-12, 19:48   #98
VladoWiz

Stage 3
 
Join Date: Apr 2012
Posts: 93
Default Re: LFS-RRT(Romania Racing Tournament)

Quote:
Originally Posted by kitu_gudu View Post
Multiplayer --> Display list of hosts (o sa iti apara o lista cu servere) --> Click pe un nume (server) --> Join
da, dar as fi vrut la ala romanesc
VladoWiz is offline   Reply With Quote
Old 03-06-12, 21:30   #99
kitu_gudu

Stage 4
 
kitu_gudu's Avatar
 
Join Date: Apr 2011
Posts: 270
Default Re: LFS-RRT(Romania Racing Tournament)

Quote:
Originally Posted by VladoWiz View Post
da, dar as fi vrut la ala romanesc
Ti-am trimis si PM pentru serverele alea "romanesti", care de fapt sunt rusesti, dar sunt destul de multi romani pe ele.
kitu_gudu is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -