Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > PC Games - HARDWARE - Console > PC Games

PC Games Totul despre jocurile pe calculator

Reply
 
Thread Tools
Old 13-07-11, 12:38   #5956
ANDR31

Stage 5
 
ANDR31's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 1,176
Member of:
[Freehand Design Usergroup]
Default Re: Street Legal Racing - Redline v2

Voi vedeti ce masini faceti, ce poze le faceti masiniilor NU mai postati numa ca sa va aflati in treaba, si nu mai faceti totul la caterinca

@Stanciu16-vezi ca exista edit. Daca au trecut cele 30 de minute asteapta sa posteze altcineva pe topic.
__________________
ANDR31 is offline   Reply With Quote
Old 13-07-11, 12:44   #5957
sorinsidesmokelfs

Stage 5
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 662
Default Re: Street Legal Racing - Redline v2

Quote:
Originally Posted by Stanciu16 View Post
Este cam inalta
Tu vrei sa iei premiul cocalarul anului cu masina asta? FRATE CLEAN ce e asa greu la inceput si eu exageram puneam ditamai eleronul pe bmw apoi am invatat ca cel mai bn e CLEAN!!!!
__________________
La 8 ani copii invatau engleza,iar eu sa bag in viteza...
sorinsidesmokelfs is offline   Reply With Quote
Old 13-07-11, 12:51   #5958
RacingCars

Stage 3
 
RacingCars's Avatar
 
Join Date: May 2011
Posts: 136
Default Re: Street Legal Racing - Redline v2

Quote:
Originally Posted by Stanciu16 View Post
Este cam inalta
O masina de COCALAR....dute frate....esti chior?>..nu vezi cum arata?......nu mai pot de nervi din cauza la astia...se duce de forumu de rapa din cauza la niste specimene ca voi
__________________
Prea Frumos Sa Fie Adevarat
RacingCars is offline   Reply With Quote
Old 13-07-11, 13:04   #5959
Dms628
Banned

Stage 4
 
Join Date: Nov 2010
Posts: 207
Default Re: Street Legal Racing - Redline v2

salut la toti am vazut ca numai comentarii proaste am observat pe forum si dc sa ne opreasca topicu din cauza lor!!! revin si eu cu un rs4 :X
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	prima.jpg
Views:	19
Size:	378.1 KB
ID:	2082783   Click image for larger version

Name:	doua.jpg
Views:	29
Size:	385.9 KB
ID:	2082784   Click image for larger version

Name:	treia.jpg
Views:	24
Size:	380.6 KB
ID:	2082785  

Click image for larger version

Name:	patru.jpg
Views:	29
Size:	437.4 KB
ID:	2082786   Click image for larger version

Name:	cincea.jpg
Views:	21
Size:	402.1 KB
ID:	2082787  
Dms628 is offline   Reply With Quote
Old 13-07-11, 13:06   #5960
sorinsidesmokelfs

Stage 5
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 662
Default Re: Street Legal Racing - Redline v2

Quote:
Originally Posted by Dms628 View Post
salut la toti am vazut ca numai comentarii proaste am observat pe forum si dc sa ne opreasca topicu din cauza lor!!! revin si eu cu un rs4 :X
Asa DA!
sorinsidesmokelfs is offline   Reply With Quote
Old 13-07-11, 13:13   #5961
Stanciu16

Stage 2
 
Join Date: Jun 2011
Posts: 51
Angry Re: Street Legal Racing - Redline v2

Nu ma intereseaza parerile voastre am adaugat si eu un audi ca a lui DMS 628 doar ca este break adica vad ca la astia vechi de pe forum le apreciati ce pune pe forum dar la astia mai noi totu este urat ca asa sunteti voi numai ale voastre sunt frumoase..
Stanciu16 is offline   Reply With Quote
Old 13-07-11, 13:17   #5962
Stanciu16

Stage 2
 
Join Date: Jun 2011
Posts: 51
Angry Re: Street Legal Racing - Redline v2

Quote:
Originally Posted by RacingCars View Post
O masina de COCALAR....dute frate....esti chior?>..nu vezi cum arata?......nu mai pot de nervi din cauza la astia...se duce de forumu de rapa din cauza la niste specimene ca voi
Ba ai vrea sa ai tu in realitate o masina cum zici tu "de COCALAR"daca ai avea sigur nu zici ca este "de COCALAR" asa ca taci a lui Fratemiu este albastra cu jenti albastre belea in realitate si nimeni nu ia zis ca este "de COCALAR"cum zici tu toti ii zic ca este belea si asa este belea.Daca nu stii taci.
Stanciu16 is offline   Reply With Quote
Old 13-07-11, 13:20   #5963
spiritualDARY2

Stage 5
 
spiritualDARY2's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 306
Default Re: Street Legal Racing - Redline v2

Quote:
Originally Posted by Stanciu16 View Post
Nu ma intereseaza parerile voastre am adaugat si eu un audi ca a lui DMS 628 doar ca este break adica vad ca la astia vechi de pe forum le apreciati ce pune pe forum dar la astia mai noi totu este urat ca asa sunteti voi numai ale voastre sunt frumoase..
Hai sa`ti dau un sfat care vine de la toti , cand faci o masina , primul lucru care trebuie sa`l faci e so vopsesti . ii pui niste jante care se potrivesc la fix .. incerci 10 modele pana vine cea mai frumoasa , dupa vezi de motor si suspensie(sa fie low daca e street style) si daca ai placa buna , da din setari sa se vada mai bine in joc . Si ai facut o masina super.
__________________

Last edited by spiritualDARY2; 13-07-11 at 13:25.
spiritualDARY2 is offline   Reply With Quote
Old 13-07-11, 13:21   #5964
sorinsidesmokelfs

Stage 5
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 662
Default Re: Street Legal Racing - Redline v2

Quote:
Originally Posted by Stanciu16 View Post
Ba ai vrea sa ai tu in realitate o masina cum zici tu "de COCALAR"daca ai avea sigur nu zici ca este "de COCALAR" asa ca taci a lui Fratemiu este albastra cu jenti albastre belea in realitate si nimeni nu ia zis ca este "de COCALAR"cum zici tu toti ii zic ca este belea si asa este belea.Daca nu stii taci.
Vezi sa nu iti plezneasca o vena! In timp ce pui masini pe forum noi le comentam daca ne place bn daca nu iarasi bn noi ne exprimam parerile si ar trebuii sa ti cont de ele ca sa faci masini mai bune nu mai urate acum fiecare cum ii place!
sorinsidesmokelfs is offline   Reply With Quote
Old 13-07-11, 13:28   #5965
Stanciu16

Stage 2
 
Join Date: Jun 2011
Posts: 51
Talking Re: Street Legal Racing - Redline v2

Quote:
Originally Posted by sorinsidesmokelfs View Post
Vezi sa nu iti plezneasca o vena! In timp ce pui masini pe forum noi le comentam daca ne place bn daca nu iarasi bn noi ne exprimam parerile si ar trebuii sa ti cont de ele ca sa faci masini mai bune nu mai urate acum fiecare cum ii place!
Mie nu mie se pare ca este masina "de COCALAR"sa ii fi zis lui fratemiu ca are masina "de COCALAR"creca ajungea la urgente.sorinsidesmokelfs aici ai dreptate "acum fiecare cum ii place".
Stanciu16 is offline   Reply With Quote
Old 13-07-11, 13:29   #5966
Stanciu16

Stage 2
 
Join Date: Jun 2011
Posts: 51
Default Re: Street Legal Racing - Redline v2

Poate jentile strica la Opel dar in rest este belea.
Stanciu16 is offline   Reply With Quote
Old 13-07-11, 13:31   #5967
Dms628
Banned

Stage 4
 
Join Date: Nov 2010
Posts: 207
Default Re: Street Legal Racing - Redline v2

re!!! voi mai va aduceti aminte de masina aceasta??
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	fata.jpg
Views:	26
Size:	428.2 KB
ID:	2082841   Click image for larger version

Name:	lateral.jpg
Views:	28
Size:	464.7 KB
ID:	2082842   Click image for larger version

Name:	spate.jpg
Views:	20
Size:	409.6 KB
ID:	2082843  

Dms628 is offline   Reply With Quote
Old 13-07-11, 13:32   #5968
RacingCars

Stage 3
 
RacingCars's Avatar
 
Join Date: May 2011
Posts: 136
Default Re: Street Legal Racing - Redline v2

Quote:
Originally Posted by Stanciu16 View Post
Mie nu mie se pare ca este masina "de COCALAR"sa ii fi zis lui fratemiu ca are masina "de COCALAR"creca ajungea la urgente.sorinsidesmokelfs aici ai dreptate "acum fiecare cum ii place".
Vezi ca cam intreci masura..in primu rand nu sunt de varsta ta copile.....al dolea rand este un forum si trebuie sa ne respectam....al 3 rand cand faci o masina fa cu CAP nu la bascaleala.......si nu ne plac masinile doar facute de noi....ne plac alea frumoase si facute cu gust.......si poti sa ma omori..nu as vrea o masina ca aia in viata mea.....mai bine stock de cat cum ai facuto tu...
RacingCars is offline   Reply With Quote
Old 13-07-11, 13:33   #5969
spiritualDARY2

Stage 5
 
spiritualDARY2's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 306
Default Re: Street Legal Racing - Redline v2

Quote:
Originally Posted by Stanciu16 View Post
Mie nu mie se pare ca este masina "de COCALAR"sa ii fi zis lui fratemiu ca are masina "de COCALAR"creca ajungea la urgente.sorinsidesmokelfs aici ai dreptate "acum fiecare cum ii place".
Si o masina "de cocalar " poate fi frumoasa dar nu cu eleroane de trei metrii inaltime si spoiler care e pe fata supraincarcat si pe spate spart ...
Daca tie iti plac genu asta incearca sa nu mai faci geamurile la fel cu culoarea masinii . sa nu fie jante asa mici .. si lasa`o mai jos . si la spoiler`e sa fie cat mai simple nu chiar asa..
spiritualDARY2 is offline   Reply With Quote
Old 13-07-11, 13:44   #5970
Dms628
Banned

Stage 4
 
Join Date: Nov 2010
Posts: 207
Default Re: Street Legal Racing - Redline v2

RacingCars si spiritualDARY2 nu mai va certati ca nu are rost sa va puneti cu un copil retard... Ca poate sa ne inchida topicu va puneti cu un pusti care nu are gustul tuningului si poate nici nu stie aceea ce este tuningu ce naiba!!! pnmea si stanciule ciocu mic
Dms628 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -