Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > PC Games - HARDWARE - Console > PC Games

PC Games Totul despre jocurile pe calculator

View Poll Results: Parerea despre proiect
Sunt in extaz 55 22.73%
Pare interesant 149 61.57%
Cam expirata ideea 19 7.85%
Cea mai proasta idee posibila !!! 19 7.85%
Voters: 242. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools
Old 25-06-11, 11:04   #211
mariokynes

Stage 4
 
mariokynes's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 174
Default Re: NFS Underground 2 Editia Romaneasca

Bai Cupidon,nu-i mai lua asa tare pe baieti mai,ca nu au toti ca tine 16 ani si nici o grija,mai au si scoli,altii muncesc,nu stau numai pe net,lasa-i ca poate o sa faca ei ceva ,pana la urma si eu la randul meu astept ca tine si ca altii de pe aici ...
__________________
La 8 ani... copii-nvatau engleza si eu sa bag in viteza...
mariokynes is offline   Reply With Quote
Old 25-06-11, 11:08   #212
kupidhon

Stage 1
 
kupidhon's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 15
Default Re: NFS Underground 2 Editia Romaneasca

ma vere tu teai uitat de cand lucreaza astia la joc???? de vreo 1 an jumate 2 cam asa si nu au avut timpo sa il termine ca in plm masinile le puneau in 1 zi 2 si cu moduficarile din garaj si harta ca nu e mare greutate ca astia stiu si eu sa le fac si le-am facut ...ca de cat le iei dpa site si le pui acolo unde trebuie ... si gta ai terminat...si pt limba romana a jocului ar trebui sa fie un pach si de cat il instaleaza ...
kupidhon is offline   Reply With Quote
Old 25-06-11, 11:25   #213
mariokynes

Stage 4
 
mariokynes's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 174
Default Re: NFS Underground 2 Editia Romaneasca

1-la mana: invata sa scrii corect gramatical,2-la mana:nu sunt varul tau si 3 la mana:daca esti asa internaut de ce nu te pui tu sa-l faci in 2-3 zile ce zici,poate iti dau si un suc(ca esti minor,altfel ti-as da o bere)cand ajung la Craiova... vrei?
si gata cu off-topicul ...
mariokynes is offline   Reply With Quote
Old 26-06-11, 12:46   #214
kupidhon

Stage 1
 
kupidhon's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 15
Default Re: NFS Underground 2 Editia Romaneasca

bv ma esti tare ... ))) comentasi si tu ceva
kupidhon is offline   Reply With Quote
Old 29-06-11, 22:56   #215
LP_2011

Stage 2
 
Join Date: Jun 2011
Posts: 39
Default Re: NFS Underground 2 Editia Romaneasca

ce vorbesti prietene acolo numai tu sti...pai NFSU2 e un joc extrem de complex,desi nu pare.eu sunt de parere ca ei s-au aruncat cam prea sus.
in primul rand sunt zeci de piese custom de pus pe masina ...incepand de la bare ,jante,cat-tail,oglinzi si sute de combinatii ...toate pentru fiecare masina.deci ei trebuie sa deseneze toate piesele astea pentru fiecare masina in parte,pentru ca nu poti sa le lasi asa cum sunt ele din joc ca nu se inchid golurile...ehe..asta e munca,nu 2-3 zile ce spui tu si 100 ron costuri pe bere si chipsuri...nu mi-o luati in nume de rau dar s-a cam ars gazul degeaba atatea pagini aici...
LP_2011 is offline   Reply With Quote
Old 03-07-11, 11:38   #216
kupidhon

Stage 1
 
kupidhon's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 15
Exclamation Re: NFS Underground 2 Editia Romaneasca

Quote:
Originally Posted by LP_2011 View Post
ce vorbesti prietene acolo numai tu sti...pai NFSU2 e un joc extrem de complex,desi nu pare.eu sunt de parere ca ei s-au aruncat cam prea sus.
in primul rand sunt zeci de piese custom de pus pe masina ...incepand de la bare ,jante,cat-tail,oglinzi si sute de combinatii ...toate pentru fiecare masina.deci ei trebuie sa deseneze toate piesele astea pentru fiecare masina in parte,pentru ca nu poti sa le lasi asa cum sunt ele din joc ca nu se inchid golurile...ehe..asta e munca,nu 2-3 zile ce spui tu si 100 ron costuri pe bere si chipsuri...nu mi-o luati in nume de rau dar s-a cam ars gazul degeaba atatea pagini aici...
ma o fi ca nu zic eu da na nu au mai dat nici un sem de viata de nujtiu cat timp ... ca eu m-am tot uitat peste topic si chiar ca asta a fost o pierdere de timp sa postez aici ...nu numai eu ci si ceilalti... oricum o-m trai si o-m vedea ce s-o mai face... la jocu asta .
kupidhon is offline   Reply With Quote
Old 19-07-11, 12:51   #217
xenon24

Stage 2
 
xenon24's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 53
Default Re: NFS Underground 2 Editia Romaneasca

Daca nu stiti nu vorbiti.Ei nu sunt obligati sa puna in topic orice textura modificata sau orice janta adaugata in joc.Sper sa se tina de treaba fiindca stiu cum e,am avut si eu o tentativa de a modifica jocul,nu doar din perspectiva masinilor,si e extrem de greu,multe ore in fata calculatorului si multa durere de cap.De nervi nu mai zic.Daca vrei sa faci ceva original dureaza mult,daca nu iei moduri de pe alte site-uri si iti faci nfs modificat in 2-3 zile.Succes baietilor si spor la munca!
__________________
xenon24 is offline   Reply With Quote
Old 19-07-11, 13:47   #218
..::AnDy007::..

Stage 5
 
..::AnDy007::..'s Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 794
Default Re: NFS Underground 2 Editia Romaneasca

pai daca e asa de complicat,o sa si coste tot jocul?
..::AnDy007::.. is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -