
ma nuj eu odata (jok des pe ea.com la drag) am ajuns exact .. da exact la 0.00

pe bune.. si am fost pe locul al doilea!
Tekno ce sa=-tzi zic .. imi place

l-am avut si de culoarea masini.. nuj eu schimb designul foarte des...

ma plictisesc repede.. si caut si alte forme.. la culori nu prea ma impac..