cateva pagini mai inapoi zice cineva, ce nnashpa e safrshitu... cat nu am avut calc am mai jucat shhi yo pe la prieteni shi am ajuns sa vad finalu... jalic!
exteriorul e cam nasol... (parerea mea)
acc e cam slaba deoarece derapeaza mult la start...
o sa fac shi yo nishte screenshoturi cu, creatzile mele din NFSU