Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Cluburi > Alte cluburi

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 27-11-08, 23:41   #541
VN-20-BEN

Stage 4
 
VN-20-BEN's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 294
Member of:
[VW]
Default Re: 7000 R C focsani

Quote:
Originally Posted by nyk_19 View Post
asta asa ca m-ai enervat cu s6 care iti spun eu...te face vaaaaaaaaaaaaarzaaaaaaaaaaaaa!

asta e pt siadimet
Prrrrrr...stai asa...SIA ce masina ai acum?...Mai ai bmw ul?
VN-20-BEN is offline  
Old 27-11-08, 23:42   #542
nyk_19

Stage 3
 
nyk_19's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 82
Default Re: 7000 R C focsani

si vlad sa plece cu cotetul ala ca-i rup chiuloasa-n el!!!!

anyway is my friend
misto masina(adica misto...e doar un grajd) dar o sa aiba de furca rau cu mine!

Last edited by nyk_19; 27-11-08 at 23:53.
nyk_19 is offline  
Old 27-11-08, 23:45   #543
nyk_19

Stage 3
 
nyk_19's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 82
Default Re: 7000 R C focsani

Quote:
Originally Posted by VN-20-BEN View Post
Prrrrrr...stai asa...SIA ce masina ai acum?...Mai ai bmw ul?
pai unde vreodata ai sa vezi un bmw diesel batind un s6?
doar la desene animate!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nyk_19 is offline  
Old 27-11-08, 23:49   #544
nyk_19

Stage 3
 
nyk_19's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 82
Default Re: 7000 R C focsani

ben,siadimet a adormit si sa-i spui lu safta sa se fereasca cind trec pe linga el cu viteza sa nu i se amestece cilindrii in motor!!
nyk_19 is offline  
Old 28-11-08, 00:04   #545
siadimet

Stage 5
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 543
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: 7000 R C focsani

Nu am adormit,am fost plecat.Nu am ridicat niciodata pretentii cu masina mea la S6.Dar pe BEN cu gti si toate masinile din focsani pana in 250 de cai cu care m-am dat i-am intrecut cu dieselul meu de 165 de cai .
siadimet is offline  
Old 28-11-08, 00:06   #546
siadimet

Stage 5
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 543
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: 7000 R C focsani

Si nu a fost niciodata vreun dubiu cu privire la victoria mea.am fost mereu in fata de la start pana la finish.si intotdeauna cu cel putin 10m.
siadimet is offline  
Old 28-11-08, 00:11   #547
siadimet

Stage 5
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 543
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: 7000 R C focsani

NU mai am bmw-ul,momentan sunt la grupa mica,cu o masina de 80 de cai provoc masini pana in 130 de cai.Si mai am o alta problema destul de grava:mi-a ramas permisul mic pentru vreo 3 luni,asa ca nu il mai port.dar pana imi iau permisul inapoi,sper sa reusesc sa imi iau si masina pe care mi-o doresc.
siadimet is offline  
Old 28-11-08, 12:24   #548
vlad_csl

Stage 4
 
vlad_csl's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 216
Default Re: 7000 R C focsani

la s6 mai aveam un dubiu ca il bat da asta? 4s? tu nu ai vazut filmuletu? 4s? vrei sa injuri si tu ca baieti aia? "du te n poola mea ce fuge cotetu!" vezi tu ce patanie ai cu mine. ai sa o vinzi si pe asta inainte de termen!!!!!!!!!!!!
vlad_csl is offline  
Old 28-11-08, 17:35   #549
VN-20-BEN

Stage 4
 
VN-20-BEN's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 294
Member of:
[VW]
Default Re: 7000 R C focsani

Quote:
Originally Posted by siadimet View Post
Si nu a fost niciodata vreun dubiu cu privire la victoria mea.am fost mereu in fata de la start pana la finish.si intotdeauna cu cel putin 10m.
Deci nu comentez ca nu ai fost primu....dar cu shtouri gen 10m,bat GTI si Focus St si etc vii tu la noi????In primu rand tipul cu Focus a recunoscut dinainte sa se dea cu tine ca nu le are cu masina,iar eu am afirmat tot dinainte ca nu cunosc si stapanesc plecarea de pe loc la DSG.Dar hai sa fie distractie am zis eu,si....ai plecat cu 2 masini inaintea mea iar cand te am ajuns ai opritit si mai intrebat unde se termina 400m(adevarul este ca si eu cred ca se terminasera 400m).dupa care ti am zis sa incerc cu"lunch control" dar venisera masini in spate cu claxoane si faruri asa ca nu am putut..si iar ai plecat 2 masini in fata mea.APROPO:martori la asa ceva au fost in mare 20 de oameni care mi au spus distanta de plecare si cum te am ajuns din urma totusi!!!!!!!Dar daca totusi minti cu asa tupeu cred ca lista ta cu masini pe care le ai "facut" nu mai e asa de mare si lunga....cu respect BEN
VN-20-BEN is offline  
Old 28-11-08, 18:14   #550
siadimet

Stage 5
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 543
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: 7000 R C focsani

Toti oamenii care au fost acolo au vazut ca te-am intrecut.poti sa afirmi tu ca m-ai intrecut pe mine vreodata?cu tine m-am dat 2 curse si te-am batut clar,fara sa te apropii de mine niciodata.nu inteleg care e problema cu faptul ca nu stiai sa pleci cu masina?ai o masina cu cutie automata,cu care nu ai nimic de facut decat sa apesi pe acceleratie.aveai cumva vreo speranta sa pleci cu un benzinar turbo cu tractiune fata inaintea unei masini diesel cu tractiune spate(BMW) cu vreo 550 NM?daca vedeai ca ai vreo sansa sa ma ajungi ai fi cerut sa ne mai dam,si eu nu am refuzat niciodata o cursa.dar ai vazut clar ca nu ai nici o sansa si te-ai retras.eu m-am dat intotdeauna,de pe loc sau din mers,cu oricine a dorit.si am recunoscut intotdeauna cand m-a intrecut cineva.Ai adus vorba de ST.m-am dat cu el de 4 ori,si l-am intrecut de fiecare data.nu ma intereseaza daca ma ajungea sau nu vreodata,daca stia sa mearga cu masina,sau orice alta problema.important este rezultatul,care mi-a fost favorabil mie,4 curse din 4.si scuze de genul "nu stiu eu sa merg bine cu masina" nu se accepta atunci cand te duci la magazin si iti cumperi GOLF GTI sau FOCUS ST.m-am dat cu calibra turbo si m-a batut,e vreo problema?recunosc si nu caut scuze.si aveam cauciucurile praf,eram pana in revizie si eram cu softul cu care am fost intr-un concediu de 5000 km,deci unul economic.dar daca alea au fost imprejurarile,m-am dat oricum.o fac di distractie si din pasiune pentru masini si curse.acum am vandut bmw-ul,si singura masina de plimbare care o mai am este un megane 1,5 dci de 80 de cai,dar nu ma dau in laturi de la nici o cursa,chiar daca masina nu ma ajuta prea mult.in consecinta,sa nu crezi ca timpul schimba in vreun fel rezultatul dintre BMW 525d si GOLF GTI.GOLFUL a fost invins si ramane invins,pt ca bmw-ul nu mai e disponibil.daca ar mai fi fost la mine,mi-ar fi facut placere sa arat inca o data cine e mai bun.
siadimet is offline  
Old 28-11-08, 18:21   #551
siadimet

Stage 5
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 543
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: 7000 R C focsani

Daca ma gandesc bine,oricum nu te mai vedeam in oglinzi din cauza fumului,dar oricum,daca m-ai fi intrecut as fi observat cu siguranta.Cand m-am dat cu tine,parca ma intreceam de unul singur,pt ca nu te-am vazut decat inainte de start,putin.dar probabil la fel cred ca a fost si pentru tine,cand te-ai trezit singur pe drum...
siadimet is offline  
Old 28-11-08, 19:03   #552
VN-20-BEN

Stage 4
 
VN-20-BEN's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 294
Member of:
[VW]
Default Re: 7000 R C focsani

Esti incurabil.....noroc ca exista si oameni ca tine ca altfel nu ne am mai deosebi intre noi.Promit ca ati fac cadou si o liniuta gradata cu cm ca sa nu mai incurci cu metri(nu ca ai intelege ceva daca te ai uita la ea) iar pana atunci succes la grupa "bondarilor".Si sincer imi retrag toate cuvintele despre "liniuta",si normal ca nu mai continui sa mai scriu ceva referitor...PS:chiar nu meriti nici un fel de deranj....
VN-20-BEN is offline  
Old 28-11-08, 19:12   #553
siadimet

Stage 5
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 543
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: 7000 R C focsani

Ai dreptate ca sunt diferente intre noi.EU SUNT INVINGATOR SI IN CATEGORIA BONDARILOR. Tu ai golf gti si te-a alergat unul cu o balena diesel,cu cateva sute de kg mai grea si cai mai putini...Poate totusi intra pe forumul asta cineva care a fost in seara aceea cand ne-am dat noi amandoi si poate sa spuna ce rusine si-a luat GTi-ul dsg nou nout de la un bmw diesel vechi.
siadimet is offline  
Old 28-11-08, 19:28   #554
vlad_csl

Stage 4
 
vlad_csl's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 216
Default Re: 7000 R C focsani

))))mamoooo!!!!!
vlad_csl is offline  
Old 28-11-08, 19:34   #555
VN-20-BEN

Stage 4
 
VN-20-BEN's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 294
Member of:
[VW]
Default Re: 7000 R C focsani

Quote:
Originally Posted by vlad_csl View Post
))))mamoooo!!!!!
.....unde esti sa ma vezi???... ))))))
VN-20-BEN is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -