Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Cluburi > Alte cluburi

Reply
 
Thread Tools
Old 08-02-10, 19:44   #1
bumby_11

Stage 1
 
bumby_11's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 16
Thumbs up Salut si multa stima

Sunt Bumby si vreaw sa fiu si eu membru al unul club auto si nu stiu ce conditii trebuie sa indeplinesc si in ce club sa intru??

Am un Chrysler Stratus din 2000,2000cmc 16valve,135cp m-am apukt sa o si prepar i-am modificat aripile fatza capota astupat manere usi spate si ink mai am de munk la ya oriqm nu mai e mult pana la vopsit si as dori sa intru club auto si nu stiu ce sa fac voi cum mah sfatuiti.

MULTUMESC STIMA
bumby_11 is offline   Reply With Quote
Old 08-02-10, 20:01   #2
dony ddc

Stage 5
 
dony ddc's Avatar
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 861
Default Re: Salut si multa stima

Phai in ce club vrei sa intri..?
dony ddc is offline   Reply With Quote
Old 09-02-10, 08:43   #3
bumby_11

Stage 1
 
bumby_11's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 16
Default Re: Salut si multa stima

pai nu stiu in care tu in care esti in ce club mah sfatuiesti sa intru???
bumby_11 is offline   Reply With Quote
Old 09-02-10, 21:46   #4
OpReA

Stage 5
 
OpReA's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 1,016
Default Re: Salut si multa stima

iesi vro 2 seri la rand pe magheru...daca masina arata bine...probabil vrei primi cateva propuneri )
OpReA is offline   Reply With Quote
Old 09-02-10, 21:58   #5
dony ddc

Stage 5
 
dony ddc's Avatar
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 861
Default Re: Salut si multa stima

Quote:
Originally Posted by OpReA View Post
iesi vro 2 seri la rand pe magheru...daca masina arata bine...probabil vrei primi cateva propuneri )
Hai mah ca mai facut sa rad in hohote...daca era vara trebuie sa il trimiti pe magheru...dar acum iarna cine mai face ture pe polei...? Cat despre tine depinde in ce cluburi vrei sa intri:Mari sau Mici....de ex a lui domn'ul Oprea e club mic format din 20-30 de masini....celalate mari au filiale mai peste tot in tara nu numai 1...si un numar destul de mare la masini...uitate si tu pe aici ca sunt cluburi cate vrei....io team sfatuit tu fa ce vrei...iti urez Bafta!!!
__________________
BMWGirlsMoney

Last edited by dony ddc; 09-02-10 at 22:03.
dony ddc is offline   Reply With Quote
Old 13-02-10, 22:12   #6
dragos1989

Stage 5
 
dragos1989's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 579
Member of:
[SEAT]
Default Re: Salut si multa stima

Quote:
Originally Posted by dony ddc View Post
Hai mah ca mai facut sa rad in hohote...daca era vara trebuie sa il trimiti pe magheru...dar acum iarna cine mai face ture pe polei...? Cat despre tine depinde in ce cluburi vrei sa intri:Mari sau Mici....1.de ex a lui domn'ul Oprea e club mic format din 20-30 de masini....2.celalate mari au filiale mai peste tot in tara nu numai 1...si un numar destul de mare la masini...uitate si tu pe aici ca sunt cluburi cate vrei....io team sfatuit tu fa ce vrei...iti urez Bafta!!!
1. Esti convins?
2.Mai ai multe de inteles daca dai sfaturi de afiliere intr-un club unui om,pe baza numarului de masini care fac parte din respectivul club.
3.Ca sa fiu on-topic,in functie de ce cauti bumby, in functie de asteptarile tale la nivel intelectual/social ai de ales intre multiplele cluburi sau "cluburi" din Romania. Vor fi unele care iti vor zice nu din prima,pe diverse considerente,vor fi unele care te vor "impinge" sa semnezi foaia de aderare cat mai repede,si mai e si categoria celor care te vor "baga in teste" daca mi se permite exprimarea pe o anumita perioada,pentru a vedea din ce esti facut. Cel mai usor poti incepe prin a-ti prezenta masina pe forum,la sectiunea Masina-Mea,apoi prin a veni cu ea la evenimente etc. etc.
__________________
13-Bee
dragos1989 is offline   Reply With Quote
Old 17-02-10, 17:33   #7
bumby_11

Stage 1
 
bumby_11's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 16
Default Re: Salut si multa stima

Quote:
Originally Posted by dragos1989 View Post
1. Esti convins?
2.Mai ai multe de inteles daca dai sfaturi de afiliere intr-un club unui om,pe baza numarului de masini care fac parte din respectivul club.
3.Ca sa fiu on-topic,in functie de ce cauti bumby, in functie de asteptarile tale la nivel intelectual/social ai de ales intre multiplele cluburi sau "cluburi" din Romania. Vor fi unele care iti vor zice nu din prima,pe diverse considerente,vor fi unele care te vor "impinge" sa semnezi foaia de aderare cat mai repede,si mai e si categoria celor care te vor "baga in teste" daca mi se permite exprimarea pe o anumita perioada,pentru a vedea din ce esti facut. Cel mai usor poti incepe prin a-ti prezenta masina pe forum,la sectiunea Masina-Mea,apoi prin a veni cu ea la evenimente etc. etc.
Man eu masina mi-am puso pe sectiunea Masina-Mea dak nu mah insel cred k am pus ode vro-o 3 ori am primit o singura data o intrebare de genu "in ce stare se fala masina" am trimis raspunsu si nimic,asa k ce sa mai zici
Deaceea am si apelat al forum pt a ma lamuri si a afla mai multe informati despre ce qm si in ce fel pot intra intru club
bumby_11 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -