Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Cluburi > Alte cluburi

Reply
 
Thread Tools
Old 22-07-10, 13:10   #1021
ald-ul

Stage 3
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 117
Default Re: Street Racing Squad

Quote:
Originally Posted by Vera.Tygrutza View Post
Haideti la munte gasca ;
unde cum cand vreau sa stiu cu sau fara iubiti; iubite
ald-ul is offline   Reply With Quote
Old 22-07-10, 13:11   #1022
ald-ul

Stage 3
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 117
Default Re: Street Racing Squad

Quote:
Originally Posted by green_e30 View Post
Eu sunt la munca ,mai am 30 de min de pauza!!!
apuca-te si fa si tu rost de niste piese pentru modificat ford-ul frate k vreau sa nu il mai recunosc cand vin langa el
ald-ul is offline   Reply With Quote
Old 22-07-10, 14:24   #1023
ionutz_njd

Stage 5
 
ionutz_njd's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 552
Member of:
[VW]
Default Re: Street Racing Squad

frate nu mie de amenda ca oricum am platito mie oftica pt ce a scris in ea cand am citi acasa cat despre vera stiu cum e sa mergi cu o masina cu nr expirate ca la ea cam asta e am mers si eu cu bmw si e cam stresant
cel mai tare a fost la faza de aseara ca doar am zis )"daca e sa fie politia fac sa ma opreasca pe mine )" bai si a raq asa si a fost) oricum mai jegosi ca aseara nu am vazut sa cauti nod in papura sa scri ceva in proces si sa dai amenda pt aleceva e total jenant bine ca am scapat si nam avut talonul ridicat nu imi era de amenda de talon imi ie ca dau mult mai mult decat amenda
azi ma duc sa fac evacurarea sa nu se mai auda ca e si cam stresanta)sa vad daca se potriveste de la un gti 8v model 93 ca al meu e 96 si de la catalizator nu se stie
__________________
BMW E 46
ionutz_njd is offline   Reply With Quote
Old 22-07-10, 14:43   #1024
ald-ul

Stage 3
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 117
Default Re: Street Racing Squad

Quote:
Originally Posted by ionutz_njd View Post
frate nu mie de amenda ca oricum am platito mie oftica pt ce a scris in ea cand am citi acasa cat despre vera stiu cum e sa mergi cu o masina cu nr expirate ca la ea cam asta e am mers si eu cu bmw si e cam stresant
cel mai tare a fost la faza de aseara ca doar am zis )"daca e sa fie politia fac sa ma opreasca pe mine )" bai si a raq asa si a fost) oricum mai jegosi ca aseara nu am vazut sa cauti nod in papura sa scri ceva in proces si sa dai amenda pt aleceva e total jenant bine ca am scapat si nam avut talonul ridicat nu imi era de amenda de talon imi ie ca dau mult mai mult decat amenda
azi ma duc sa fac evacurarea sa nu se mai auda ca e si cam stresanta)sa vad daca se potriveste de la un gti 8v model 93 ca al meu e 96 si de la catalizator nu se stie
iei de pe golful de la george din curte de acolo ionut sa nu se mai auda asa
ald-ul is offline   Reply With Quote
Old 22-07-10, 15:03   #1025
ionutz_njd

Stage 5
 
ionutz_njd's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 552
Member of:
[VW]
Default Re: Street Racing Squad

Quote:
Originally Posted by ald-ul View Post
iei de pe golful de la george din curte de acolo ionut sa nu se mai auda asa
poi da de acolo si luam si pun evacuarea asta sa nu o lasam si pe aia fara evacuare
azi de la 6 el e acolo eu ma duc mai devreme ma uit sub aia sa vad daca merge luata o iau si daca am timp o urc pe a mea pe rampa si incerc sa o fac daca nu o termin maine a cica ar trebui si sudat
ionutz_njd is offline   Reply With Quote
Old 22-07-10, 15:05   #1026
Vera.Tygrutza

Stage 4
 
Vera.Tygrutza's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 239
Member of:
[Opel]
Default Re: Street Racing Squad

Quote:
Originally Posted by ionutz_njd View Post
frate nu mie de amenda ca oricum am platito mie oftica pt ce a scris in ea cand am citi acasa cat despre vera stiu cum e sa mergi cu o masina cu nr expirate ca la ea cam asta e am mers si eu cu bmw si e cam stresant
cel mai tare a fost la faza de aseara ca doar am zis )"daca e sa fie politia fac sa ma opreasca pe mine )" bai si a raq asa si a fost) oricum mai jegosi ca aseara nu am vazut sa cauti nod in papura sa scri ceva in proces si sa dai amenda pt aleceva e total jenant bine ca am scapat si nam avut talonul ridicat nu imi era de amenda de talon imi ie ca dau mult mai mult decat amenda
azi ma duc sa fac evacurarea sa nu se mai auda ca e si cam stresanta)sa vad daca se potriveste de la un gti 8v model 93 ca al meu e 96 si de la catalizator nu se stie


numerele nu sunt expirate doar am pb cu asigurarea... italia..logic
Vera.Tygrutza is offline   Reply With Quote
Old 22-07-10, 15:12   #1027
ald-ul

Stage 3
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 117
Default Re: Street Racing Squad

Quote:
Originally Posted by ionutz_njd View Post
poi da de acolo si luam si pun evacuarea asta sa nu o lasam si pe aia fara evacuare
azi de la 6 el e acolo eu ma duc mai devreme ma uit sub aia sa vad daca merge luata o iau si daca am timp o urc pe a mea pe rampa si incerc sa o fac daca nu o termin maine a cica ar trebui si sudat
ms mult de informatie ionut ne vedem pe acolo
dak e o sa vin cu un prieten ca are o problema cu turbo
ald-ul is offline   Reply With Quote
Old 22-07-10, 15:13   #1028
ald-ul

Stage 3
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 117
Default Re: Street Racing Squad

Quote:
Originally Posted by Vera.Tygrutza View Post
numerele nu sunt expirate doar am pb cu asigurarea... italia..logic
la 4 si ceva la orsova tigruto
ald-ul is offline   Reply With Quote
Old 22-07-10, 15:15   #1029
Vera.Tygrutza

Stage 4
 
Vera.Tygrutza's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 239
Member of:
[Opel]
Default Re: Street Racing Squad

Quote:
Originally Posted by ald-ul View Post
la 4 si ceva la orsova tigruto
4 jum cel tarziu 5 sunt acolo
Vera.Tygrutza is offline   Reply With Quote
Old 22-07-10, 15:38   #1030
green_e30

Stage 5
 
green_e30's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 962
Default Re: Street Racing Squad

Bai traiasca voua...aveti mes....numai faceti atata off-topic...!!!
OFF-TOPIC=tot ceea ce nu isi are locul aicia gen discutii intre 2 persoane pe cate 5-6 pagini&stuff...pe un topic de genul ar trebui postate doar poze si filmulete ca sa atragem si noi alti oameni,ca asa na sta lumea cate 2-3 zile sa citeasca toate paginile,asa ca liviu(ald-ul) si vera(Vera.Tygrutza) ca vad ca voi faceti mult OFF-TOPIC vorbiti fratilor pe mes!!!
Nu o luati in nume de rau,da' na,deja e stresant sa facem "N"spe mii de posturi,si acuma scuze tank tazz&trupa dar inainte era Racer care facea posturi de genu' acuma a-ti dat de mn!!
Bafta si Respect S.R.S.!!!
__________________
B 94 DDP (My Ride)
green_e30 is offline   Reply With Quote
Old 22-07-10, 15:41   #1031
ald-ul

Stage 3
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 117
Default Re: Street Racing Squad

Quote:
Originally Posted by green_e30 View Post
Bai traiasca voua...aveti mes....numai faceti atata off-topic...!!!
OFF-TOPIC=tot ceea ce nu isi are locul aicia gen discutii intre 2 persoane pe cate 5-6 pagini&stuff...pe un topic de genul ar trebui postate doar poze si filmulete ca sa atragem si noi alti oameni,ca asa na sta lumea cate 2-3 zile sa citeasca toate paginile,asa ca liviu(ald-ul) si vera(Vera.Tygrutza) ca vad ca voi faceti mult OFF-TOPIC vorbiti fratilor pe mes!!!
Nu o luati in nume de rau,da' na,deja e stresant sa facem "N"spe mii de posturi,si acuma scuze tank tazz&trupa dar inainte era Racer care facea posturi de genu' acuma a-ti dat de mn!!
Bafta si Respect S.R.S.!!!
du-te bha de aici
ald-ul is offline   Reply With Quote
Old 22-07-10, 16:23   #1032
Vera.Tygrutza

Stage 4
 
Vera.Tygrutza's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 239
Member of:
[Opel]
Default Re: Street Racing Squad

Quote:
Originally Posted by green_e30 View Post
Bai traiasca voua...aveti mes....numai faceti atata off-topic...!!!
OFF-TOPIC=tot ceea ce nu isi are locul aicia gen discutii intre 2 persoane pe cate 5-6 pagini&stuff...pe un topic de genul ar trebui postate doar poze si filmulete ca sa atragem si noi alti oameni,ca asa na sta lumea cate 2-3 zile sa citeasca toate paginile,asa ca liviu(ald-ul) si vera(Vera.Tygrutza) ca vad ca voi faceti mult OFF-TOPIC vorbiti fratilor pe mes!!!
Nu o luati in nume de rau,da' na,deja e stresant sa facem "N"spe mii de posturi,si acuma scuze tank tazz&trupa dar inainte era Racer care facea posturi de genu' acuma a-ti dat de mn!!
Bafta si Respect S.R.S.!!!



Uitate cate mesaje am dat eu...asa ca nu mai vb aiurea..gata nu mai zic nimik
Vera.Tygrutza is offline   Reply With Quote
Old 22-07-10, 16:29   #1033
green_e30

Stage 5
 
green_e30's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 962
Default Re: Street Racing Squad

Ca sa intelegeti nu e vorba de cate mesaje a-ti facut conteaza continutul si de cate ori in 5 min a-ti postat...aveti optiunea EDIT 15 min...folositi-o....si e vorba ca nu trebe sa postam cand vin la bloc sau chestii de genu ci ar trebui sa postam ce s-a mai facut pe la masini,poze clipuri&STUFF!!!
Si stiu ca ma luati la injuraturi grav rau de tot ca de' toata lumea lu' GRIN in cap da' macar puneti-va in locul unuia care vrea sa intre la noi pe topic,cititi voi de la pagina 1 la 76...si spuneti-mi cat v-a luat!

P.S. Luati exemplu de la Leo posteaza din an in paste da in fiecare post a mai facut ceva la masina!!!
green_e30 is offline   Reply With Quote
Old 22-07-10, 18:36   #1034
ald-ul

Stage 3
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 117
Default Re: Street Racing Squad

Quote:
Originally Posted by green_e30 View Post
Ca sa intelegeti nu e vorba de cate mesaje a-ti facut conteaza continutul si de cate ori in 5 min a-ti postat...aveti optiunea EDIT 15 min...folositi-o....si e vorba ca nu trebe sa postam cand vin la bloc sau chestii de genu ci ar trebui sa postam ce s-a mai facut pe la masini,poze clipuri&STUFF!!!
Si stiu ca ma luati la injuraturi grav rau de tot ca de' toata lumea lu' GRIN in cap da' macar puneti-va in locul unuia care vrea sa intre la noi pe topic,cititi voi de la pagina 1 la 76...si spuneti-mi cat v-a luat!

P.S. Luati exemplu de la Leo posteaza din an in paste da in fiecare post a mai facut ceva la masina!!!
am inteles la fel cum mi-ai facut tu semnatura asa voi face si eu masina
ald-ul is offline   Reply With Quote
Old 22-07-10, 23:06   #1035
bLoNduL

Stage 4
 
bLoNduL's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 209
Default Re: Street Racing Squad

GRIN F*** de copil r*** firai tu sa fii de om i****** , glumeam mane:P lasati si voi id`urile voastre ca nu am decat pe a lu tank tazz si grin
__________________
bLoNduL is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -