Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Cluburi > Alte cluburi

Reply
 
Thread Tools
Old 10-05-10, 20:15   #481
green_e30

Stage 5
 
green_e30's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 962
Default Re: Street Racing Squad

Sunt obosit nea Leo..l-am plimbat pe TAZZ prin tot cartierul Militari...i-am aratat masini din ce in ce mai frumoase cea mai tare fiind Speedster-ul UFO...Oricum Fortza SRS si Fortza Leo SR..si ala mic!!!!
__________________
B 94 DDP (My Ride)
green_e30 is offline   Reply With Quote
Old 10-05-10, 20:16   #482
ionutz_njd

Stage 5
 
ionutz_njd's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 552
Member of:
[VW]
Default Re: Street Racing Squad

Quote:
Originally Posted by andyskn View Post
Deci vineri a fost o faza foarte aiurea din partea unui membru ... a venit cu masina acolo, nu a tras langa noi, a deschis geamul si zice:"ba io nu stau ca ma duc la fotbal" adica nesimtire curata, macar se dadea si el jos din masina, sa dea un noroc,un salut baieti, ca nu murea 5 minute daca cobora din masina si se interesa si el ce mai e nou prin club...dar nesimtirea nu are limite.
Asa acum, Ionut NJD, nu am nimic personal cu tine, dar prietene daca tot zici ca esti membru sau daca vrei sa fii, eu nu cred ca nu ai tu timpa macar 15minute,juma de ora sa treci pe la carol vineri la 8:30-9:00 sa te vedem si noi la fata sa ne cunoastem sa schimbam 2-3 vorbe. Daca nu ai timp macar 15 minute sa treci pe acolo sa stam de vorba legat de club, mai bine nu mai vorbesti asa aiurea frate,bun pe forum zici ca esti in club dar nu te-a vazut nimeni la vreo intalnire.Ori ai intrat aici sa faci misto ori nu te intereseaza si ai vorbit aiurea, acum fara suparare,ti-am zis nu am nimic cu tine,nu zic cu rautate, dar ar trebui sa faci ceva in privinta aceasta sau daca nu lasa-ne sa ne vedem de treaba.Am inteles ca lucrezi si astea, dar vezi ca mai sunt si altii care lucreaza. De exemplu Leo SR. tine 2 firme in carca, si el are familie, si el are o firma la obor si sta departe de acolo, dar totusi vine la intalnire sta cat poate apoi isi continua munca, nu termina lucrul la 9 dupa ce pleaca de la intalnire mai are de lucru.La tine am inteles ca lucrezi tot pe la obor si ca stay in militari, dar ai zis ca iesi de la munca la 6, eu nu cred ca nu ai u putin timp acolo sa treci pe la ora 9 macar 15 minute sa ne vizitezi,d ar nu vrei asa ca mai bine gandeste-te,ia o decizie si ne spui ce ai de gand.Acum am vorbit in numele mai multor persoane din club, deci fara suparare dar asa mi se pare corect. BAFTA SI RESPECT SRS !
mai baiatule ia zi unde stai sa vedem daca e bine ce zici u
nu ma intereseaza de unu si altu ce firme are sau nu una la mana eu lucrez ,si cand am un timp liber plec cu masina la incarcat , oare sti cum e sa faci intro zi bacau dus intors plus un curiereat de 4 descarcari asa ca e vineri , daca tai frunze la caini nu mai vb , o sa ma vezi si la fata stai calm ....eu nu stiu daca ai avea masina la pamant ce ai alege intalnirile sau masina scz-ma da am venit la o intalnire si ca o nesimtire si pt voi cei care ati fost la afi ati plecat fara a anunta ca plecati si ce zici am venit degeaba ....asa ca nu mai vb de nesimtirea celuilalt membru ca nu esti in stare .daca nu mai vazut u nu inseamna ca nu ma vazut nimeni sau nu mi-a vazut masina cei ce au vazut masina stiu despre problema si au vazut si ei
iar daca e sa fiu exculs asta e o zi buna in continuare e alegera clubului
mai sunt si alte cluburi .... nu eu am venit la club ci voi ma-ti contactat
__________________
BMW E 46
ionutz_njd is offline   Reply With Quote
Old 11-05-10, 15:58   #483
andyskn

Stage 3
 
andyskn's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 133
Default Re: Street Racing Squad

Quote:
Originally Posted by ionutz_njd View Post
mai baiatule ia zi unde stai sa vedem daca e bine ce zici u
nu ma intereseaza de unu si altu ce firme are sau nu una la mana eu lucrez ,si cand am un timp liber plec cu masina la incarcat , oare sti cum e sa faci intro zi bacau dus intors plus un curiereat de 4 descarcari asa ca e vineri , daca tai frunze la caini nu mai vb , o sa ma vezi si la fata stai calm ....eu nu stiu daca ai avea masina la pamant ce ai alege intalnirile sau masina scz-ma da am venit la o intalnire si ca o nesimtire si pt voi cei care ati fost la afi ati plecat fara a anunta ca plecati si ce zici am venit degeaba ....asa ca nu mai vb de nesimtirea celuilalt membru ca nu esti in stare .daca nu mai vazut u nu inseamna ca nu ma vazut nimeni sau nu mi-a vazut masina cei ce au vazut masina stiu despre problema si au vazut si ei
iar daca e sa fiu exculs asta e o zi buna in continuare e alegera clubului
mai sunt si alte cluburi .... nu eu am venit la club ci voi ma-ti contactat
Stai calm "mai baiatule" ca eu ce ti-am spus,a fost parerea tuturor celor din club despre tine,conducerea clubului trebuia sa o zica,oricum eu nu ti-am zis cu rautate,ca nu am nimic cu tine,e doar parerea clubului.Deci asteptam unele schimbari si eu zic ca ne intelegem ca doar suntem oameni.Bafta si repect SRS
andyskn is offline   Reply With Quote
Old 11-05-10, 16:16   #484
Tank

Stage 5
 
Tank's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 695
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Street Racing Squad

sper k nu o dam in cearta pe forum. idee a fost ca tu, ionut, ai zis ca iesi la 18 de la munca, si noi ne intalnim la 20:30, deci parerea mea si a tuturor e ca puteai sa treci putin pe la carol. am inteles ca zici ca esti obosit dupa o zi grea, dar toata lumea e obosita vinerea pt ca unii muncesc altii cu scoala etc. cum s-a mai spus, un membru a venit in timpul programului, a prins o pauza mica si a venit, eu am venit tocmai de la snagov doar sa fiu prezent... klkn a venit direct de la munca etc. acum, fata de toti care au sacrificat cate ceva, tu ce scuza ai? bafta SRS
__________________


My Tank >>> https://forum.4tuning.ro/111-masina-m...tico-95-a.html
Tank Custom Audio >>> https://m.facebook.com/TankCustomAudio
Stickere si Cadouri personalizate >>> https://m.facebook.com/runlexdesign

Vand Kituri Xenon/BiXenon Philips, LED-uri pt pozitii, plafoniere, stopuri etc; angel eyes, LAMBO DOORS, pleoape, faruri, stopuri... raport PRET/CALITATE excelent... pt detalii add idu_lui_alex

Vand PLEOAPE TICO la comanda. Pt detalii PM
Tank is offline   Reply With Quote
Old 11-05-10, 17:29   #485
green_e30

Stage 5
 
green_e30's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 962
Default Re: Street Racing Squad

eu chiar nu am nimic cu ionut...ptr ca...
1.Nu stie locatia
2.Momentan masina lui e pe bara...
3.E de treaba omu'...ce aveti cu el domne'?!!!
green_e30 is offline   Reply With Quote
Old 11-05-10, 19:06   #486
LEO.SR

Stage 3
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 145
Default Re: Street Racing Squad

SALUT, OAMENI BUNI HAI SA VEDEM DE DRUMUL CLUBULUI SI SA PUNEM LA CALE DE UN GRATAR SI POATE IESE CEVA FRUMOS CU CATEVA POZE ARTISTICE SI O CATERINCA LA IARBA VERDE SUPUNEM LA VOT SI -O PUNEM DE-O LISTA CU CEI DORITORI SA PARTICIPE LA PASCUTUL PASUNILOR MIORITICE NR:1 LEO.SR
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	1960849478_993f158e23.jpg
Views:	54
Size:	120.0 KB
ID:	1464410  
LEO.SR is offline   Reply With Quote
Old 11-05-10, 19:47   #487
Tank

Stage 5
 
Tank's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 695
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Street Racing Squad

vine si tanku
Tank is offline   Reply With Quote
Old 11-05-10, 19:52   #488
LEO.SR

Stage 3
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 145
Default Re: Street Racing Squad

HAI CU LISTA NR:1 LEO.SR
  1. NR:2 TANK
LEO.SR is offline   Reply With Quote
Old 11-05-10, 20:46   #489
green_e30

Stage 5
 
green_e30's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 962
Default Re: Street Racing Squad

NR:3 GRIN
green_e30 is offline   Reply With Quote
Old 11-05-10, 20:50   #490
LEO.SR

Stage 3
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 145
Default Re: Street Racing Squad

LISTA IARBA VERDE
  1. NR:1LEO.SR NR:2 TANK NR:3 GRIN
HAI CU INSCRIERILE
LEO.SR is offline   Reply With Quote
Old 11-05-10, 20:52   #491
Tank

Stage 5
 
Tank's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 695
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Street Racing Squad

hai sa facem altfel... fiecare care se va inscrie pe lista, sa copieze lista si se adauga la final...ok?
Tank is offline   Reply With Quote
Old 11-05-10, 20:54   #492
LEO.SR

Stage 3
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 145
Default Re: Street Racing Squad

De acord
LEO.SR is offline   Reply With Quote
Old 11-05-10, 21:04   #493
andyskn

Stage 3
 
andyskn's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 133
Default Re: Street Racing Squad

Quote:
Originally Posted by green_e30 View Post
eu chiar nu am nimic cu ionut...ptr ca...
1.Nu stie locatia
2.Momentan masina lui e pe bara...
3.E de treaba omu'...ce aveti cu el domne'?!!!
OK.hai ca am inteles.trecem peste

Last edited by andyskn; 11-05-10 at 21:07.
andyskn is offline   Reply With Quote
Old 11-05-10, 21:06   #494
TaZzY E30
Renault Driver

Stage 5
 
TaZzY E30's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 821
Member of:
[RENAULT]
[Echipa de sprijin]
Default Re: Street Racing Squad

mama......
cam pe la ce ora sa fie?sambata am toata ziua ocpuata,daca s-ar putea duminica,ar fii perfect.daca nu,vad din ce tai si vin.Deci:



NR:1LEO.SR
NR:2 TANK
NR:3 GRIN
NR:4 TAZ


SAMBATA ASTA MAI ESTE SI E36 Meeting!!!! de la 17 la 19 parca?

Last edited by TaZzY E30; 11-05-10 at 21:14.
TaZzY E30 is offline   Reply With Quote
Old 11-05-10, 21:14   #495
Tank

Stage 5
 
Tank's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 695
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Street Racing Squad

yo zic intai sa ne strangem si dupa stabilim unde si cand. ca sa avem timp sa ne facem programu
Tank is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -