Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Cluburi > Alte cluburi

Reply
 
Thread Tools
Old 05-05-10, 23:17   #436
andyskn

Stage 3
 
andyskn's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 133
Default Re: Street Racing Squad

Da,a fost o sursa de inspiratie tutorialul de pe youtube.Cerculetele le-a "mesterit" tank acasa iar pozele cu cel cu lumina alba sunt facute la mine in parcare la bloc iar pozele cu cel cu lumina rosie sunt facute in parcare la AFI...
andyskn is offline   Reply With Quote
Old 05-05-10, 23:23   #437
andyskn

Stage 3
 
andyskn's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 133
Default Re: Street Racing Squad

Quote:
Originally Posted by bLoNduL View Post
abia m`am angajat cu greu, de anu trecut imi tot caut de lucru si umblu pe la firme cu cv-ul, sunt incepator in burger king si nu e usor, mai ales cand avem multi clienti si nu prea stiu toate meniurile sa le pregatesc ieri a fost prima zi azi am avut liber si am fost la facultate sa predau niste proiecte si am fost retinut putin mai mult, pe langa asta sincer mi`e jena din prima sapatamana sa ma invoiesc sau sa cer pe cineva in locu meu, fara suparare dar chiar nu pot ajunge vineri, am program de la 2 la 10 jumate seara, liber am doar marti si duminica, saptamana viitoare nu stiu ce program imi face, pentru ca nu depinde de mine, o sa le cer sa ma bage dimineata ca sa am restu zilelor libere si sa ajung la intalnire, acum cu noul loc de munca nu prea e de jucat si nici nu`mi pot permite sa fiu dat afara, daca nu va convine ceva legat de mine va rog sa`mi spuneti fara nici o suparare se poate discuta orice deschis si fara cearta, va respect si imi pare rau daca va fac probleme cu ceva
Lasa ma ca nu-i nicio suparare daca nu poti ajunge, te intelegem, e greu sa gasesti de munca pe criza asta, asa ca nu-ti face probleme, te "invoim" de la intalnire, ai o "scutire buna" .Dar nu uita ca la "prima leafa" dai un lipton ice tea(de lamaie) ca, cola iti face ficatul varza ... spor la munca !
andyskn is offline   Reply With Quote
Old 05-05-10, 23:24   #438
TaZzY E30
Renault Driver

Stage 5
 
TaZzY E30's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 821
Member of:
[RENAULT]
[Echipa de sprijin]
Default Re: Street Racing Squad

e Underground Tuning)....lasa ma ,ca arata bine
TaZzY E30 is offline   Reply With Quote
Old 05-05-10, 23:51   #439
bLoNduL

Stage 4
 
bLoNduL's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 209
Default Re: Street Racing Squad

ok andy, sa facut, )
bLoNduL is offline   Reply With Quote
Old 06-05-10, 00:22   #440
Tank

Stage 5
 
Tank's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 695
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Street Racing Squad

andy, am yo niste fire subtiri tocmai bune pt angel, si dak vrei tot yo te ajut sa le si montezi si ce mai trebuie la ele si app, se vede super marfa pe bara yo zic sa le lasi albe
__________________


My Tank >>> https://forum.4tuning.ro/111-masina-m...tico-95-a.html
Tank Custom Audio >>> https://m.facebook.com/TankCustomAudio
Stickere si Cadouri personalizate >>> https://m.facebook.com/runlexdesign

Vand Kituri Xenon/BiXenon Philips, LED-uri pt pozitii, plafoniere, stopuri etc; angel eyes, LAMBO DOORS, pleoape, faruri, stopuri... raport PRET/CALITATE excelent... pt detalii add idu_lui_alex

Vand PLEOAPE TICO la comanda. Pt detalii PM
Tank is offline   Reply With Quote
Old 06-05-10, 00:28   #441
andyskn

Stage 3
 
andyskn's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 133
Default Re: Street Racing Squad

da ma mi-am dat si eu seama ca arata mai bine albe ...si pentru lipit am vazut in carrefour un adeziv dala siliconat de la bizon era vreo 20ron tubul .. nu mai stiu cum ii zice,dar scria pe el ca e pentru constructii,merge sa lipesti gresie,faianta,lemn,metal cu el .. cred ca e bun .. daca ai u ceva pe acasa ca sa nu mai dau banii pe ala .. ar fi ok si poate ma ajuti sa le si pun.. si nu mai cumpar bara aia care o vroiam, mai fac la asta mici "modificari" si o sa-mi iau farurile angel-eye acum la jumatea lunii Mai ,sper, iar xenon .. sa vad cu banii ... poate am timp vineri sa trec pe la tine daca e sa o rezolv si eu cu cerculetele din bara.adu-mi si mie bagheta aia de plexiglass ca ii gasesc o intrebuintare. bafta si respect SRS

Last edited by andyskn; 06-05-10 at 00:34.
andyskn is offline   Reply With Quote
Old 06-05-10, 10:13   #442
klkn24E30

Stock
 
klkn24E30's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 8
Default Re: Street Racing Squad

baieti am gasit o masina dacia 1310 super *****, adica marfa rau n-a ce zice, mie-mi place foarte mult albastru metalizat leduri albastre la faruri la un pret de 700 de euro. si m-as gandii s-o cumparteapa nu am cum sa-mi iau k pe proprietar il cunosc de knd eram mici cum se sp k ne jucam cu puta in nisip, km as vn vbce strica doar k are motor de 1.3 dar merge si voi avea 2 masini dacia 1300 si 1310 si app cn imi paote sp si mie dak pe dacia 1310 cu faruri dreptungiulare pot sa pun faruri de golf 4? ast rasp...va multumesc...respect srs
klkn24E30 is offline   Reply With Quote
Old 06-05-10, 10:17   #443
klkn24E30

Stock
 
klkn24E30's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 8
Default Re: Street Racing Squad

baieti incurand voi mai avea inca un autoturism dacia 1310 berlina bine inteles) albastru metalizat faruri dreptunghiulare cu leduri albastre in ele. la un pret de 700 de euro,teapa nu am cum sa-mi iau pt k il cunosc foarte bine pe proprietar mai exact de knd eram mici so ne jucam cu pita in nisiop, c-am asa vine vorba. dar am o rugaminte la voi. cine imi paote sp si mie dak pe dacia asta pot pune faruri de golf 4? ast rasp...ms mult...respect srs
klkn24E30 is offline   Reply With Quote
Old 06-05-10, 10:24   #444
TaZzY E30
Renault Driver

Stage 5
 
TaZzY E30's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 821
Member of:
[RENAULT]
[Echipa de sprijin]
Default Re: Street Racing Squad

nu da bine deloc.....pentru ca la golf 4 sunt mai rotunjite...nu sunt la fel de dreptunghiulare ca alea de 1310
Ca sa poti face diferenta....ti-am pus 2 poze....tu vrei sa rarate ca in poza a 2-a ....iar farurile de golf sunt puse pe dacia din prima poza.daca o sa te uiti ,o sa vezi ca a lucrat la grila...si a fost facuta pe comanda.Deci,trage concluzia:Merge sau NU merge?
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	dacia-tuning_4-copy.jpg
Views:	41
Size:	155.4 KB
ID:	1455958   Click image for larger version

Name:	3713292494_692c7fac1a.jpg
Views:	61
Size:	121.6 KB
ID:	1455959  

Last edited by TaZzY E30; 06-05-10 at 10:26.
TaZzY E30 is offline   Reply With Quote
Old 06-05-10, 10:26   #445
klkn24E30

Stock
 
klkn24E30's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 8
Default Re: Street Racing Squad

pai din kte am inteles la proprietar se poate modifica putin spatiul ala k sa fie mai rotunjit, dar nici farurile dreptunghiulare nu prea arata bine(
klkn24E30 is offline   Reply With Quote
Old 06-05-10, 10:28   #446
TaZzY E30
Renault Driver

Stage 5
 
TaZzY E30's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 821
Member of:
[RENAULT]
[Echipa de sprijin]
Default Re: Street Racing Squad

daca vrei sa o tii clasica...tine-o clasica
dar...parerea mea e ca nu dau deloc bine....poate de golf 3....dar nici alea.....macar sunt mai dreptunghiulare...putin
TaZzY E30 is offline   Reply With Quote
Old 06-05-10, 12:46   #447
Tank

Stage 5
 
Tank's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 695
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Street Racing Squad

ai scris de 2 ori :P merg puse dar arata urat...parerea mea e k o dai in cocalarie si o sa fie un kitsch cu faruri de golf 4... acum... faci cum vrei bafta
Tank is offline   Reply With Quote
Old 06-05-10, 17:41   #448
ionutz_njd

Stage 5
 
ionutz_njd's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 552
Member of:
[VW]
Default Re: Street Racing Squad

hai ca eu deja m-am suparat poi nea leo sr u crezi ca daca uni nu pot veni inseamna ca nu vor sau la cine bati apropouri poi hai ca iti dau eu ex poate asa nu mai vb
daca uni au fam fi sigur ca nu cred ca iar interesa ca o au chiar daca ar avea o problema
unI care muncesc credema nu muncesc de la 10 la 5 cum crezi u ca ex eu plec dea casa de la 7-30 si ajung la 6 cateodata si la 10 crezi ca venit de la munca (obor si eu stau in militari) mi-ar mai arde sa vin la intalnire la 8 cand ies la 6 ia fa o socoteala asa suptila omu nu se mai spala nu mai mananca hop top la intalnire
astia care taie frunze la caini cum zici u gandestete ce face ziua ca nu cred ca o freaca asa la norma
uite ex eu am probleme cu masina si stau cu ea pe dreapta de nu mai tin eu mine daca aveam bani nu o faceam sa vin la intalnire da na incerc sa fac bani , ca am eu timp sa vin dupaia
iar in leg cu clubu numele tre sa fie inregistrat si se plateste o singura taxa atat pt al avea marca inregistrata .odata inregistrat nu nu cred ca ar avea cineva tupeu sa ia numele
cre si eu taxele ce trebuiesc platite daca se face clubul lunar
daca tot se da uni auto stiuitori si nu ca ma dau laoparte sa platesc ca nu mor de 50 lei care aia se duc raq in 2 zile pe benzina dar macar sa stiu pt ce se da nu e normal sa se stie
__________________
BMW E 46
ionutz_njd is offline   Reply With Quote
Old 07-05-10, 09:08   #449
TaZzY E30
Renault Driver

Stage 5
 
TaZzY E30's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 821
Member of:
[RENAULT]
[Echipa de sprijin]
Default Re: Street Racing Squad

)...GATA CU GLUMA!!!!->DISEARA,ORA 20.30,TOTI MEMBRII SRS SUNT RUGATI SA SE PREZINTE LA INTRUNIRE.VOM DISCUTA DESPRE:
-cotizatie
-pareri si idei de la membrii,ce va convine si ce nu va convine
-deplasari cu clubul
-stabilirea unor noi reguli
VA ASTEPT!!!
TaZzY E30 is offline   Reply With Quote
Old 07-05-10, 09:11   #450
Tank

Stage 5
 
Tank's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 695
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Street Racing Squad

si v-as ruga sa fiti punctuali...
Tank is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -