Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Cluburi > Alte cluburi

Reply
 
Thread Tools
Old 06-09-09, 12:39   #31
Doctoru'

Stage 4
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 176
Default Re: Agressive Racing Team

Fain, s-au apucat si saljenii mei de tunat, pacat ca eu am ramas doar cu planurile, nu le-am putut materializa. La anu. Bafta si faceti Salajul sa apara pe harta tuning show-urilor.
Doctoru' is offline   Reply With Quote
Old 06-09-09, 13:43   #32
cryssl

Stage 5
 
cryssl's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 1,671
Member of:
[4Rally]
Default Re: Agressive Racing Team

sincer..sunteti penibili..si faza cu intratu la toate cluburile pe topic.. sa ii felicitati si sa ii invitati la legale..va face sa fiti si mai penibili..

sincer spun asta pentru ca mi sa luat ca sa vad o pasiune pe care multi o impartasim e patata de oameni simpatizanti "naic" fara gusturi si cunostinte in domeniu ..

LASA'NE LASA"NE



DOMNUL AANDI SECSY lamuriti';ne si pe noi muritori de rand care este experienta dumneavoastra in domeniu ? sau tot daia ca pasiunea aveti si voi..

domnul andy secsy 88
__________________

Last edited by cryssl; 06-09-09 at 13:53.
cryssl is offline   Reply With Quote
Old 06-09-09, 14:45   #33
Doctoru'

Stage 4
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 176
Default Re: Agressive Racing Team

cryssl nu vreau sa jignesc, nu vreau sa fac reprosuri, dar am o intrebare, daca masina nu iti e gata asa cum ai vrea sa o faci, sa arate bine, inseamna ca esti penibil, ca nu ai gust? Si mi se pare ca masina o faci ca sa iti placa tie, si cum iti place, nu sa placa altora, fiindca nu o sa-i multumesti niciodata pe toti. Si daca i-am felicitat e vreo problema, am gresit cu ceva? Apreciez spiritul critic, dar permiteti-mi sa spun ca ati exagerat putin.
Doctoru' is offline   Reply With Quote
Old 06-09-09, 15:08   #34
NuMereLiftu

Stage 2
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 41
Default Re: Agressive Racing Team

Uite domnu' CRYSSL... ne-am facut grup si nu cred ca-i vreo problema... forumu este public nu are cu ce sa te deranjeze pe tine unde ne postam noi sau alte faze... iar despre critica masinilor cum a zis si DOCTORU', fiecare si-o face cum vrea si cum ii place, nu toata lumea isi face masina sa placa la altii, in primu rand noua trebuie sa ne placa. Nu are rost sa critici pe altii ca nici tu nu esti mai breaz !!! Si faza cu penibili (de ce suntem penibili?), tot oameni suntem si tu nu cred c-ai iesit de la mami din burta cu lant de aur, masina tuningata si invatat... tat in ciucuru gol ai iesit fara nimic pe tine... nu esti cu nimic mai special ca ii critici pe altii !!! Nu cred ca ai vrea sa-ti critcam "pisicutza"... Si ce experienta trebe a ai daca noi ne facem masinile cum ne place si cum ne simtim noi bine!?!?!?! Asa ca liniste, nu esti obligat sa intri pe aceasta pagina depe forum... Peace!
NuMereLiftu is offline   Reply With Quote
Old 06-09-09, 15:41   #35
cryssl

Stage 5
 
cryssl's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 1,671
Member of:
[4Rally]
Default Re: Agressive Racing Team

cum ai zis tu e forum liber..deci pot sa imi dau cu parerea unde vreau si tu esti liber sa ma contrazici
asta 1
2. vorbim si noi de experienta..
3. sunteti liberi sa faceti ce vreti..dar uite ca asa cum exista rasisti..nici eu nu suport treburile astea pe care le faceti voi..si imi spun parerea..
ceva de genu ca aia care iubesc naicurile de pe luneta.. si eu nu ii suport pe aia ..ma intelegi ?

deaia e asa de mult bun simt in romania..ca toti sunt lasati in apele lor sa faca ce vor..ma rog ) continuam la nesfarsit ..

nu cred ca as vrea sa imi critici pisicuta? ..hai fa'te rau .. uimeste'ma )..si tu ma cunosti ma sau ? ne gasiram rude tovarasi cum? eu am vorbit strict din punctul de vedere al activitati voastre in subiectul cluburi auto ..

faza cu penibilu..asa picati voi in ochi mei..asta nu inseamna neaparat ca sunteti..imi pare rau .. dar cand vad ca intrati pe topicurile de la alte cluburi asta doar ca sa va faceti numele cunoscut..sa fim seriosi .. bafta si la revedere

Last edited by cryssl; 06-09-09 at 15:44.
cryssl is offline   Reply With Quote
Old 06-09-09, 15:44   #36
OpReA

Stage 5
 
OpReA's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 1,016
Default Re: Agressive Racing Team

cred ca vroia sa se refere ca atunci cand iti faci un club auto,grup trebuie sa ai ceva cunostinte despre celelalte cluburi...despre tuning...cu ce se mananca etc
nu stiu daca a facut referire la acel golf 3...dar daca a facut...hmm...ce pot sa zic,omu putea sa isi faca faca masina...cel putin sa isi da elementele kitchoase jos...care nu ar trebui sa apara intr-o comunitate de cluburi auto si de pasionati ai tuning-ului frumos
putina atentie la detalii si ar fi iesit interesant...
am vazut ca a-ti deschis un thread la evenimente prin care atrageti atentia adminilor...defapt...nu atentia adminilor va trebuie voua,ci atentia administratorului acestui forum...ca defapt el hotaraste daca va pune pe pagina principala sau nu,si din cate stiu eu(din propria experienta) trebuie sa ai ceva vechime si o anumita activitate pe thread-ul actual pentru a ajunge pe prima pagina.
sper sa nu o luati in nume de rau,sunt doar cateva sfaturi
__________________
Reducere pentru membrii 4tuning - 10%
doar cu acest cod : JHAGRIASG
Acest cod se va introduce in pagina de comanda...in josul paginii.
Atentie! acest cod nu va merge introdus pana nu va autentificati pe site!!
OpReA is offline   Reply With Quote
Old 06-09-09, 16:34   #37
CoBrA69

Stage 2
 
CoBrA69's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 27
Member of:
[AUDI]
[2 Roti]
Default Re: Agressive Racing Team

bai cryssl ! nu stiu cum sa iti spun dar pe noi chiar nu cred ca ne intereseaza posturile tale pline de jigniri intelegi? apreciez ca tiai dat cu parerea dar se vede ca esti lipsit de bun simt. tu nu ai in primul rand dreptul sa te consideri un pasionat al tuningului frumos ci mai degraba un pasionat de figuri si impresii in cap.pur si simplu daca tu ai nush ce masina bengoasa si tunata in care probabil ai bagat o gramada de bani sau ai cumparato cu multi bani ai impresia proasta ca toti cei care nu se ridica la valoarea ta sunt mai prejos decat tine.in loc sa ne apreciezi faptul ca incercam si noi sa ne integram in aceasta lume a tuningului si sa respectam pe altii care au mai mult cu ce sa se laude chiar si decat tine. oricum pe tine indiferent de ce masina ai avea nu pot sa te laud pt ca din cate vad nu detii acea masina din placere sau pasiune pt ea ci pt simplul fapt ca arata fain si se uita lumea dupa ea atat.NU CATALOGA oamenii dupa aparente!!! sar putea ca membrii acestui club proaspat infiintat sa merite mai mult respect decat o sa meriti tu vreodata.daca aveai si tu un golf 3 sau un opel astra din 93 nu cred ca ai fi facut aceste remarci.asa ca invata sa apreciezi ambitia noastra si poate nu o sa mai fi un gainar in fata mea si poate si a altora. Succes!
CoBrA69 is offline   Reply With Quote
Old 06-09-09, 17:36   #38
NuMereLiftu

Stage 2
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 41
Default Re: Agressive Racing Team

Nu are rost sa ne batem capu' cu oameni ca si CRYSSL... Suntem un grup, ne afisam unde ne simtim bine si ii voie! Cat despre intrarea ta "meseriasa" cu primul comentariu se vede ca esti din Slatina... Putea fi formulat si altcumva... Pe pagina 2 si DyZ si-a dat cu parerea frumos cat despre tine zici ca amu ai venit din Spania si t-ai luat masina cu "clima bizonica"... Cat despre masina nu-i cu nimic mai speciala , is doar pozele care scot in evidenta anumite chestii, in rest ii ca orice alta pisicuta. Am incheiat discutiile... intri,te uiti, iti dai cu parerea frumos si altfel o sa fie... Mare grija la vocabularu sudist de cocalar, nu suntem ca tine sa ne intereseze doar ""Money,Cars,Girls !"". AM INCHEIAT DISCUTIILE PE TEMA ASTA !!!
NuMereLiftu is offline   Reply With Quote
Old 06-09-09, 17:44   #39
cryssl

Stage 5
 
cryssl's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 1,671
Member of:
[4Rally]
Default Re: Agressive Racing Team

ok ok :Evil: cum ziceti voi..
hai ..sper ca nu v'ati suparat ?
mai bine te opraei la postul de mai sus..ca erea formata o parere mai ok
luati'o ca pe o invatare de minte si multa atentie pe viitor.. daca ma intelegi..
eu nu spun cu rautate ce spun.. ca nu cred ca imi aduce nimica bun ..usor cu afirmatile si sa ramanem la subiect .. succes agresivilor :*
cryssl is offline   Reply With Quote
Old 06-09-09, 18:01   #40
NuMereLiftu

Stage 2
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 41
Default Re: Agressive Racing Team

No... Altfel suna! Nu-i mai ok asa? Salutare!
NuMereLiftu is offline   Reply With Quote
Old 06-09-09, 23:58   #41
87MTX

Stage 5
 
87MTX's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 812
Member of:
[CITROEN]
Default Re: Agressive Racing Team

gata gradinita..aveti ceva de impartit, au inventat astia niste chestii mijto: messenger, telefoane, mailuri.....
87MTX is offline   Reply With Quote
Old 07-09-09, 00:00   #42
87MTX

Stage 5
 
87MTX's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 812
Member of:
[CITROEN]
Default Re: Agressive Racing Team

sa va faceti cunoscuti, sa stie lumea de voi, se face in principal pe strada, nu pe forumuri
87MTX is offline   Reply With Quote
Old 07-09-09, 00:37   #43
OpReA

Stage 5
 
OpReA's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 1,016
Default Re: Agressive Racing Team

Quote:
Originally Posted by 87MTX View Post
sa va faceti cunoscuti, sa stie lumea de voi, se face in principal pe strada, nu pe forumuri
mtx-ule...ai o bila alba de la mine pentru ceea ce ai spus
OpReA is offline   Reply With Quote
Old 07-09-09, 00:41   #44
cryssl

Stage 5
 
cryssl's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 1,671
Member of:
[4Rally]
Default Re: Agressive Racing Team

corect.bravo..pe langa altele asta am vrut sa zic si eu..uite de over speed am auzi..am vazut au fost prezenti la evenimente.. sunt baieti foarte ok ..inainte sa va apucati de ceva..faceti o baza..apoi umflativa'n pene
cryssl is offline   Reply With Quote
Old 07-09-09, 06:11   #45
Agressive
VW Driver

Stage 5
 
Agressive's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 932
Member of:
[VW]
[2 Roti]
Default Re: Agressive Racing Team

cyrsl nu fi baiat prostut si face scandal in acest topic ca nu ai dreptul sa te ti tare cu ce? pentru ca nu ai alfel va trebui sa apelez la un Moderator pentru a lua masuri.
Suntem un club din Jud Salaj Loc Zalau , nimic mai mult .
Daca vor fi ceva evenimente se vor anunta oficial.
Agressive is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -