Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Cluburi > Alte cluburi

Reply
 
Thread Tools
Old 03-01-10, 20:23   #301
Agressive-Golf 3

Stage 2
 
Agressive-Golf 3's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 44
Default Re: Agressive Racing Team

Quote:
Originally Posted by Agressive YST View Post
si il rugam pe domnu erros sa nus mai posteze poze cu carabusu lui,si sa se bage in seama pe forum ca nu prea ne intereseaza ce zice . Sasi vada de EMO tuningu lui Daca are carabusu ala 290 de cai la motoru ala de ceas electronic eu il mininc.
MA,DA ALA ARE MACAR CEVA MODIFICARI,TU CU CE MODIFICARI TE POTI LAUDA?DC PUI CELE DOUA MASINI LAOLALTA,OARE LA CARE SE UITA LUMEA MAI BINE,CACI OPEL CALIBRA (O MASINA CHEALA)TOATA LUMEA A VAZUT,SI CU CAI TAI ,NU TE PUNE CU UN MOTOR DE 1.2 SAU 1.4,PUNE-TE PE LANGA AIA DEOSEAMA CU ACEASI PUTERE,EL NU SA LAUDAT NICIODATA CU MOTORU LUI,ARE MAI MULTE CU CE SA LAUDA!!!IAR IN LEGATURA CU EMO TUNINGU,NU STIU UNDE VEZI TU UN (O),NU VA PUTETI INTANI 2 OAMENI IN ASA ZISU CLUB AL VOSTRU,CARE ATI RAMAS SA NU CUMVA SA PIERDETI,20 LEI SCRISU SI 35 LEI TRICOUL,VA CACATI PE VOI PENTRU(55LEI)!!!
Agressive-Golf 3 is offline   Reply With Quote
Old 04-01-10, 09:28   #302
GallDann

Stage 5
 
GallDann's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 439
Default Re: Agressive Racing Team

YST..tu esti cu calibra aia albastra cu dungi rosii?
GallDann is offline   Reply With Quote
Old 04-01-10, 11:28   #303
Agressive YST

Stage 3
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 123
Default Re: Agressive Racing Team

Quote:
Originally Posted by Agressive-Golf 3 View Post
MA,DA ALA ARE MACAR CEVA MODIFICARI,TU CU CE MODIFICARI TE POTI LAUDA?DC PUI CELE DOUA MASINI LAOLALTA,OARE LA CARE SE UITA LUMEA MAI BINE,CACI OPEL CALIBRA (O MASINA CHEALA)TOATA LUMEA A VAZUT,SI CU CAI TAI ,NU TE PUNE CU UN MOTOR DE 1.2 SAU 1.4,PUNE-TE PE LANGA AIA DEOSEAMA CU ACEASI PUTERE,EL NU SA LAUDAT NICIODATA CU MOTORU LUI,ARE MAI MULTE CU CE SA LAUDA!!!IAR IN LEGATURA CU EMO TUNINGU,NU STIU UNDE VEZI TU UN (O),NU VA PUTETI INTANI 2 OAMENI IN ASA ZISU CLUB AL VOSTRU,CARE ATI RAMAS SA NU CUMVA SA PIERDETI,20 LEI SCRISU SI 35 LEI TRICOUL,VA CACATI PE VOI PENTRU(55LEI)!!!
domnu marti calibra e o masina sport de fabrica conceputa si nu vezi zece intrun loc ca masinile voastre ii plin orasu de ele, si vreau sa enumeri ce are fiatu ala de va tot laudeti cu el ce tuning??
arcuri taiate cu flecxu se numeste suspensie sport ?
un suwoofer si un amplificator numiti voi tunung
ah am uitat mai are si tobe ii foarte tuningat masina ,si baiatu il compara cu motor de 1,8 la putere nu mi mie de bani aia ma pis pe ei dar conteaza ecipa ce am facut , masina mea ii cheala cum zici u da e o masina sport
Agressive YST is offline   Reply With Quote
Old 04-01-10, 11:40   #304
Agressive
VW Driver

Stage 5
 
Agressive's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 932
Member of:
[VW]
[2 Roti]
Default Re: Agressive Racing Team

Parerea mea ca ar fi frumos sa refacem ART TEAM Agressive Racing Team , nu are rost sa ne certam ca nu merita .
Fiecare cu masina lui cu modificarile lui cu banii lui , ne vom mai intalni si vom aduce membri noi in CLUB.

Eu sper ca Agressive Racing Team sa se refaca.
Agressive is offline   Reply With Quote
Old 04-01-10, 11:42   #305
Agressive YST

Stage 3
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 123
Default yst

ne place de cei care vor sa ne laude ca avem masini chele ,parca ei siau cumparat masini ultimi ragnet fuull Tuning de fabrica, alor nu au fost chele de loc cind sio cumparat masina leau cumparat full. baieti astia nu stiu nici acuma cum arata un tuning adevarat pe o masina cica ei au tuning
doua stopuri , nu inseamna tuning sau o prelungire de bara ,
Agressive YST is offline   Reply With Quote
Old 04-01-10, 12:12   #306
GallDann

Stage 5
 
GallDann's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 439
Default Re: Agressive Racing Team

parerea mea este ca nu ar trebui sa va certati..ca niciodata no sa te multumesti cu ce ai ..asa ca fiecare ar trebui sa-si vad de treaba..tuningati..si laudati-va..
Cea mai buna ideie faceti-va cluburi separate..asa macar aveti rivali .. :P )
GallDann is offline   Reply With Quote
Old 04-01-10, 16:34   #307
Agressive YST

Stage 3
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 123
Thumbs down Re: Agressive Racing Team

pai avem cluburi separate dar nustiu de ce sa baga astia in treaba altora?? ar trabui sa is vada de treaba lor ei au bolizi ultimu ragnet
Agressive YST is offline   Reply With Quote
Old 04-01-10, 23:26   #308
Agressive YST

Stage 3
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 123
Default Re: Agressive Racing Team

se organizeaza o intilnire rog membri clubului sa aleaga o zi si o ora unde putem sa ne intilnim sa discutam,// Clau este hotarit sa preia clubu,
Agressive YST is offline   Reply With Quote
Old 05-01-10, 18:06   #309
Agressive
VW Driver

Stage 5
 
Agressive's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 932
Member of:
[VW]
[2 Roti]
Default Re: Agressive Racing Team

Eu propun sa ne intalnim intr-o zi in jurul orei 19 / 20 doar spune ti data Dumineca ar fi ideal ?
Agressive is offline   Reply With Quote
Old 05-01-10, 21:29   #310
Agressive YST

Stage 3
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 123
Default Re: Agressive Racing Team

salutare lume noi avem masini chele dar sute de cai putere si dusmani mor de ciuda ,motoare mici si nu au benzina///as mai avea de spus dar ma aptin,/ de nu se potolesc o-sa revin
Agressive YST is offline   Reply With Quote
Old 06-01-10, 08:01   #311
croux4u

Stage 2
 
Join Date: May 2009
Posts: 69
Member of:
[VW]
Default Re: Agressive Racing Team

Sincer sa fiu mi-e cam jena sa vad ce faceti voi pe forum... si de o parte si de alta! Pentru ce e buna toata treaba asta cu cearta? Ce rezolvati? Veti avea masini mai tari? sau veti fi mai mandrii cu ceva? ba chiar de loc, va faceti doar de rasu lumii! Stam intrun oras mic si ne cunoasteam unu pe altu... candva ati fost chiar prieteni(cel putin asa ziceati) eu nu am mare treaba cu voi si nici nu ma prea intereseaza care ce face, doar pana la urma e treaba lui! si trerburile astea cu lauda si de depreciere..... nush ce sa zic! mai ganditiva daca e ok ce faceti! Si acuma fara suparare nici unul nu avteti, avem masini demne de lauda si perfecte, santeam oameni cu bani putini, cel putin asa zic eu... nu ne permitem sa investim zeci de mii sau doar simplu mii de euro in masini! Fiecare investeste dupa posibilitati! Dar nu faceti misto unu de altu ca nu e frumos de loc!
croux4u is offline   Reply With Quote
Old 06-01-10, 12:40   #312
Agressive YST

Stage 3
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 123
Default Re: Agressive Racing Team

Quote:
Originally Posted by croux4u View Post
Sincer sa fiu mi-e cam jena sa vad ce faceti voi pe forum... si de o parte si de alta! Pentru ce e buna toata treaba asta cu cearta? Ce rezolvati? Veti avea masini mai tari? sau veti fi mai mandrii cu ceva? ba chiar de loc, va faceti doar de rasu lumii! Stam intrun oras mic si ne cunoasteam unu pe altu... candva ati fost chiar prieteni(cel putin asa ziceati) eu nu am mare treaba cu voi si nici nu ma prea intereseaza care ce face, doar pana la urma e treaba lui! si trerburile astea cu lauda si de depreciere..... nush ce sa zic! mai ganditiva daca e ok ce faceti! Si acuma fara suparare nici unul nu avteti, avem masini demne de lauda si perfecte, santeam oameni cu bani putini, cel putin asa zic eu... nu ne permitem sa investim zeci de mii sau doar simplu mii de euro in masini! Fiecare investeste dupa posibilitati! Dar nu faceti misto unu de altu ca nu e frumos de loc!
eu sunt deacord cu tine si de parerea ce ai despre noi da fosti colegi care au parasit clubu au inceput sa faca misto de noi ,cica ei au masini tunate la masinile lor se uita lumea ,la ale noastre nu
ei au dar de la dumnezeu ca sio cumparat un stop si un volan sport mare avere,noi nu avem bani de asa ceva suntem saraci lipit// am o calibra si inca nu am apucat sa lucrez nimica la ia e o masina cheala si ii deranjeaza pe fosti colegi ei cred ca nu am bani so tunez ,cind ma apuc pun de toate nu le pun pe rind ca ei .
Agressive YST is offline   Reply With Quote
Old 06-01-10, 12:47   #313
Agressive YST

Stage 3
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 123
Default Re: Agressive Racing Team

in curind va fi tunata acuma (ii cheala)
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	calibra yst.jpg
Views:	90
Size:	29.2 KB
ID:	1250926  
Agressive YST is offline   Reply With Quote
Old 06-01-10, 13:27   #314
Erros20

Stage 5
 
Erros20's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 315
Default Re: Agressive Racing Team

Quote:
Originally Posted by Erros20 View Post
Stai ma ca or zice ca ti ciuda ... nu mai scrie la ei pe forum
Daca nu ma insel asta a fost ultimul meu post ... Ori cineva nu este familiarizat cu limba romana , ori vrea doar sa se faca remarcat.
Nu inteleg ce am scris gresit ... Va rog nu mai vorbiti la plural . (gen fostii colegii si de alea)
Eu nu am nimic cu voi ... va respect pe toti , cei care ma cunosc stiu ce vorbesc .
Domnul Istvan delireaza . Daca voi vedeti unde am facut misto eu de el sau de a.r.t. sa imi ziceti si mie . Va rog NU MA MAI pomeniti aici . Daca aveti ceva personal cu mine exista PM.
Va salut cu respect
__________________
Tuning nu inseamna brad de craciun, insa nici o masina
stoc cu folii.

Last edited by Erros20; 06-01-10 at 13:30.
Erros20 is offline   Reply With Quote
Old 06-01-10, 19:03   #315
Agressive YST

Stage 3
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 123
Default Re: Agressive Racing Team

un Fiat punto cu un motor de 1,2 peste 200cai putere ma uimeste baiatu asta ma intreb cum de o reusit ,de fabrica nu are mai mult44-50 de KW 60 de cai are 16 w de unde o scos asta atita eu nustiu,is curios
Agressive YST is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -