Member of: [Moderators] [Colectionar Machete] [DACIA] [RENAULT]
Re: cumpar machete
Incearca sa negociezi! Nu se stie de unde sare pestele! Si threadul asta e cam fara rost! "Cumpar machete!"...Mai bine te uitai la fiecare thread si incercai acolo sa scoti pretul dorit! Deci...asta e un thread fara rost cred eu!