![]() |
cumpar machete
salut cumpar si eu macheta dimensiune mai mare de 1:43 nu conteaza starea ei numai sa aiba rotile si interioru:P si usile
|
Re: cumpar machete
|
Re: cumpar machete
vand eu doua mercedesuri de la welly scara 1:24 stare buna cu cutie pret 45ron bucata daca esti interesat dami pm eventual negociem la ele
|
Re: cumpar machete
pune poze te rog si mie imi trebuie ieftine maxim 30 ron ca trebuie sa platesc si transport pana in seini (maramures)
|
Re: cumpar machete
|
Re: cumpar machete
Am si eu o curiozitate! Te-ai uitat cumva inainte pe sectiunea de vanzari sau ai deschis acest thread inainte?
|
Re: cumpar machete
da m-am uitat dar tot ce era frumos si ieftin sa vandut:(
|
Re: cumpar machete
Incearca sa negociezi! Nu se stie de unde sare pestele! Si threadul asta e cam fara rost! "Cumpar machete!"...Mai bine te uitai la fiecare thread si incercai acolo sa scoti pretul dorit! Deci...asta e un thread fara rost cred eu!
|
Re: cumpar machete
se poate inchide ms
|
Re: cumpar machete
Inchis!
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:55. |
- Copyright 2026 4Tuning