astazi am reluat un vechi proiect :sa construiesc o diorama 1/43 mai exact a unui garaj tuning shop astazi am facut cateva din semne si din reclame
ps diseara voi faceo poza intregi diorame
Da dar cei de ceara sant mai realisti,si plus ca daca ai grija de machetele cu atatea parti fragile de ce sa nu ai grija si de oameni ca fac o diorama msito impreuna cu machetele.
__________________ Corvette Racing Fan
~~~" PREA DES NOI NE BUCURAM DE CONFORTUL UNEI OPINII FARA DISCONFORTUL CUGETARII."~~~ J.F. Kennedy