![]() |
Machete in lucru - strada
4 Attachment(s)
astazi am reluat un vechi proiect :sa construiesc o diorama 1/43 mai exact a unui garaj tuning shop astazi am facut cateva din semne si din reclame
ps diseara voi faceo poza intregi diorame |
Re: Machete in lucru strada
4 Attachment(s)
cum vam promis pun poze cu macheta construita la 75%
|
Re: Machete in lucru strada
Interesant, dar totusi ai 19 ani :/ (nu o zic cu rautate...)
|
nup am 14 ani dar multi de pe forumuri nu isi spun adevarata varsta
si ce rautate sa fie nam inspiratie dar acum fac o diorama cu o pista de liniute dar tre sa fac rost de oameni sa pun pe margine |
Re: Machete in lucru strada
Si de unde iei tu oameni ca m-ar interesa si pe mine.
|
Re: Machete in lucru strada
nu stiu de unde sa iau ca mi se par scumpi si fragili cei din ceara dar am o solutie desenez oameni pe coala A4 si ii lipesc pe margine
|
Re: Machete in lucru strada
Da dar cei de ceara sant mai realisti,si plus ca daca ai grija de machetele cu atatea parti fragile de ce sa nu ai grija si de oameni ca fac o diorama msito impreuna cu machetele. ;)
|
Re: Machete in lucru strada
FRUMOASa diorama
|
Re: Machete in lucru strada
ms ms si a ta e frumoasa
|
Re: Machete in lucru strada
Misto!
Any more progress??? |
Re: Machete in lucru strada
nu prea am mai avut timp
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:50. |
- Copyright 2026 4Tuning