Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tuning pe machete (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete.html)
-   -   Machete in lucru - strada (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete/87628-machete-lucru-strada.html)

strada 16-08-08 11:50

Machete in lucru - strada
 
4 Attachment(s)
astazi am reluat un vechi proiect :sa construiesc o diorama 1/43 mai exact a unui garaj tuning shop astazi am facut cateva din semne si din reclame
ps diseara voi faceo poza intregi diorame

strada 16-08-08 17:22

Re: Machete in lucru strada
 
4 Attachment(s)
cum vam promis pun poze cu macheta construita la 75%

bogdan100 18-08-08 13:30

Re: Machete in lucru strada
 
Interesant, dar totusi ai 19 ani :/ (nu o zic cu rautate...)

strada 18-08-08 15:43

nup am 14 ani dar multi de pe forumuri nu isi spun adevarata varsta

si ce rautate sa fie nam inspiratie dar acum fac o diorama cu o pista de liniute dar tre sa fac rost de oameni sa pun pe margine

Dark Side 18-08-08 23:05

Re: Machete in lucru strada
 
Si de unde iei tu oameni ca m-ar interesa si pe mine.

strada 19-08-08 10:36

Re: Machete in lucru strada
 
nu stiu de unde sa iau ca mi se par scumpi si fragili cei din ceara dar am o solutie desenez oameni pe coala A4 si ii lipesc pe margine

Dark Side 19-08-08 12:19

Re: Machete in lucru strada
 
Da dar cei de ceara sant mai realisti,si plus ca daca ai grija de machetele cu atatea parti fragile de ce sa nu ai grija si de oameni ca fac o diorama msito impreuna cu machetele. ;)

alex vt 20-08-08 14:13

Re: Machete in lucru strada
 
FRUMOASa diorama

strada 20-08-08 17:03

Re: Machete in lucru strada
 
ms ms si a ta e frumoasa

Dark Side 20-08-08 23:18

Re: Machete in lucru strada
 
Misto!
Any more progress???

strada 21-08-08 15:45

Re: Machete in lucru strada
 
nu prea am mai avut timp


All times are GMT +2. The time now is 22:50.

- Copyright 2026 4Tuning