Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Machete Auto > Tuning pe machete

Tuning pe machete Tutoriale, Proiecte, Realizari

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 19-07-11, 03:54   #151
Marica

Stage 5
 
Marica's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 655
Default Re: Machete in lucru - Darius

Sincer imi place ca te pasioneaza si depui efort fizic si financiar pentru asta. Dar am vazut niste machete de colectie la care eu nici macar nu ma gandeam sa le dau alta vopsea..tu te-ai hazardit cu "tuning". Sunt unele masini care merg foarte BLING asa cum ti-a mai zis cineva si da, Hummer-ul face parte din categoria aia. Dar Ferrari, Porsche, Lamborghini si Bugatti nu au ce cauta in categoria aia. Nissan GT R-34 (Skyline) e o masina japoneza cu potential mare de tuning si cu aspiratii la fel de mari, insa ce ai facut tu...m-a lasat masca. Ar trebui sa te axezi mai mult pe calitatea materialelor folosite cat si a muncii pe care o depui, decat pe cantitate. Comunitatea 4tuning e aici pentru ajutor, dai si primesti, am vazut ca pe o pagina anterioara un baiat te-a intrebat cum ai facut lambo doors la Hummer, ceea ce ai facut tu nu e prea frumos si ai putea incerca sa ajuti si tu cat poti, ca doar nu tu ai pus gaura la covrig.
Sunt sigur ca postul meu o sa deranjeze, dar daca o sa-ti pui si niste intrebari dupa ce citesti, cred ca si-a atins scopul.

Numai bine si spor in continuare!
__________________


“On a given day, a given circumstance, you think you have a limit. And then you go for this limit and you touch this limit, and you think, 'Okay, this is the limit'. And so you touch this limit, something happens and you suddenly can go a little bit further. With your mind power, your determination, your instinct, and the experience as well, you can fly very high.” (Ayrton Senna)



if it ain`t broke, fix it 'til it is
Marica is offline  
Old 19-07-11, 05:01   #152
2010

Stage 5
 
2010's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 20,550
Member of:
[Moderators]
[Colectionar Machete]
Default Re: Machete in lucru - Darius

mai darius te-ai ''HAZARDIT'' tot....
2010 is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -