Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Machete Auto > Tuning pe machete

Tuning pe machete Tutoriale, Proiecte, Realizari

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 15-11-11, 20:04   #16
2010

Stage 5
 
2010's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 20,550
Member of:
[Moderators]
[Colectionar Machete]
Default Re: Machete in lucru - C4L4U

Quote:
Originally Posted by C4L4U View Post
salutare prietenas pot sa stiu si eu de ce mi-ai dat suspend?pe ce motiv?mi-ai zis sa numai folososesc prescurtari in mesajul imediat urmator am vorbit corect...imi zici si mie motivu? te-am injurat mi-am bagat mi-am scos pe aici?sau poate ca faci si tu ca mai orice roman esti moderator aici si suferi de functie?
putin 7 zile din cate vad...
2010 is offline  
Old 15-11-11, 20:43   #17
C4L4U

Stock
 
Join Date: Nov 2011
Posts: 9
Thumbs down Re: Machete in lucru - C4L4U

stai linistit nu te mai panica ca o sa sterg topicul si nu o sa mai postez nimic...apropo prietenas adevarul doare nu?
C4L4U is offline  
Old 16-11-11, 01:54   #18
bmwh548

Stage 5
 
bmwh548's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 4,810
Member of:
[Moderators]
[Colectionar Machete]
Default Re: Machete in lucru - C4L4U

Explicatiile pe care le soliciti (cu toate ca odata cu infractiunile ai primit si motivarea lor...): limba romana e complexa si pe langa alfabet se mai folosesc si semne de punctuatie (de care tu faci abstractie in mod aproape ostentativ as putea spune). Pe langa faptul ca ignori regulile de scriere ignori si niste reguli de bun simt, cand intri in casa cuiva te conformezi regulilor respectivului; asa si pe un forum. Ai acceptat un set de reguli la inscriere, daca vrei sa fii tratat cu respect si sa primesti raspunsuri la intrebari de la colegii tai de forum trebuie sa le oferi respectul pe care il soliciti la randul tau. Coreland atitudinea ta sfidatoare la adresa tuturor (si mai ales la adresa staff-ului 4Tuning) cu modul in care scrii rezulta sanctiuni. Minus si cu minus nu dau plus decat in matematica, aici e altceva.

Topicul ramane deschis pe moment, demonstreaza-ne (in sensul pozitiv) ca esti capabil de mai mult decat ai facut-o pana acum si ca poti deveni un membru valoros al acestei comunitati; continua pe calea pe care pasesti acum si voi inchide topicul si vei primi noi sanctiuni. Alegerea iti apartine.
__________________
bmwh548 is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -