Acum mi
-au venit ceva idei
. nu stiu cand o sa apuc sa le fac
, stau cam prost cu bugetul...
pentru inceput am sa va povestesc
ce doresc sa fac cu el.
1 am sa lipesc pe scaune banda izolatoare rosie/albastra pe mijloc
, sa arate parca ar avea huse sport
2 am sa
-i fac body kit
, dar nu prea mare ca e o masina "eleganta", am sa
-i fac doar ceva praguri laterale
, asa mai mici in fata si in spate un ~ nu stiu cum sa
-i spun~ un fel de prag si acela sa nu il indes in bodykituri cum se spunea si mai sus
3 m
-am gandit sa
-i mai fac finisari la porbagaj
4 un spoiler micut
Cam atatea planuri am pana acum
, dar mai treb
uie sa
-mi iau material si nu stau prea bine cu bugetul

Am o idee si vreau sa va cer sfatul.la audi
, in fata
, este plasa aceea de aerisire
, sau ce e, as vrea s
-o lungesc pana jos la bodykit si sa
-i dau o alta forma, de unde as putea eu lua ceva plasa din aia mica pentru aerisire
? spuneti
-mi daca e buna ideea
.
In legatura cu vopseaua
, vreau sa o las asa
,deoarece imi place asa cum este.
Body-ul va fi vopsit cu negru
, iar pe mijloc o dunga neagra.
Astept parerile voastre si orice sfat e bine venit!!!!
