Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > VOLKSWAGEN > Anunturi Auto VW

Anunturi Auto VW Masini VW de vanzare si piese pentru VW

Reply
 
Thread Tools
Old 21-01-12, 22:37   #1
450yfz

Stage 5
 
450yfz's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 2,449
Default Cumpar pt Golf 3 Gti

am nevoie de :
- tragar radiatoare cu 2 ventilatoare original impecabil nici zgarieturi de la demontare sa nu aiba masina este cu fata de vento nu stiu sigur daca difera!
- piesa care comanda ventilatoarele cea care se afla sub vasul de expansiune
- proiectoare si ele sa fie impecabile fara cleme rupte sau altceva
- toata chestie aia de da caldura iarna si frig vara nu stiu cum ii zice acum am un lapsus,eu am pe masina modelul cu climatronic si nu mai inchide apa calda si vara mie imi baga caldura si vreau sa trec pe stil clasic,asa ca am nevoie de piesa aia mare din spatele bordului si de butoanele alea!

Astept oferte!Vreau calitate nu ciurucuri aruncate de 1000 de ani pe undeva afata!
__________________

Last edited by 450yfz; 21-01-12 at 23:01.
450yfz is offline   Reply With Quote
Old 22-01-12, 01:50   #2
Sebastian.C

Stage 5
 
Sebastian.C's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 3,004
Member of:
[FORD]
[VW]
Default Re: Cumpar pt Golf 3 Gti

Quote:
Originally Posted by 450yfz View Post
am nevoie de :
- tragar radiatoare cu 2 ventilatoare original impecabil nici zgarieturi de la demontare sa nu aiba masina este cu fata de vento nu stiu sigur daca difera!
- piesa care comanda ventilatoarele cea care se afla sub vasul de expansiune
- proiectoare si ele sa fie impecabile fara cleme rupte sau altceva
- toata chestie aia de da caldura iarna si frig vara nu stiu cum ii zice acum am un lapsus,eu am pe masina modelul cu climatronic si nu mai inchide apa calda si vara mie imi baga caldura si vreau sa trec pe stil clasic,asa ca am nevoie de piesa aia mare din spatele bordului si de butoanele alea!

Astept oferte!Vreau calitate nu ciurucuri aruncate de 1000 de ani pe undeva afata!
Cred ca mai am pe undeva aeroterma normala.... Trebuie sa caut. Daca o gasesc ti-o trimit saptamana asta!
Proiectoare si semnalizari clare ti-s bune?
Sebastian.C is offline   Reply With Quote
Old 22-01-12, 08:47   #3
maryna maya

Stage 5
 
Join Date: Nov 2011
Posts: 386
Default Re: Cumpar pt Golf 3 Gti

Quote:
Originally Posted by 450yfz View Post
am nevoie de :
- tragar radiatoare cu 2 ventilatoare original impecabil nici zgarieturi de la demontare sa nu aiba masina este cu fata de vento nu stiu sigur daca difera!
- piesa care comanda ventilatoarele cea care se afla sub vasul de expansiune
- proiectoare si ele sa fie impecabile fara cleme rupte sau altceva
- toata chestie aia de da caldura iarna si frig vara nu stiu cum ii zice acum am un lapsus,eu am pe masina modelul cu climatronic si nu mai inchide apa calda si vara mie imi baga caldura si vreau sa trec pe stil clasic,asa ca am nevoie de piesa aia mare din spatele bordului si de butoanele alea!

Astept oferte!Vreau calitate nu ciurucuri aruncate de 1000 de ani pe undeva afata!
am tragar cu ventilatoare originale in stare ffff buna dupa vento si dupa golf cum vrei si aeroterma cu tot dupa masina in stare perfecta e pe masina si se poate proba 350roni toate
maryna maya is offline   Reply With Quote
Old 22-01-12, 11:21   #4
cristea_rotitza

Stage 5
 
cristea_rotitza's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 3,090
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Opel]
[VW]
Default Re: Cumpar pt Golf 3 Gti

aeroterma interioara perfecta data jos pt trecere la climatronic 50 lei ca sa fie platita
cristea_rotitza is offline   Reply With Quote
Old 22-01-12, 20:05   #5
450yfz

Stage 5
 
450yfz's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 2,449
Default Re: Cumpar pt Golf 3 Gti

topic rezervat pt ca sunt in tratative cu Liviu de la Buzau!
450yfz is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -