Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Anunturi Auto VW (https://forum.4tuning.ro/501-anunturi-auto-vw.html)
-   -   Cumpar pt Golf 3 Gti (https://forum.4tuning.ro/501-anunturi-auto-vw/299798-cumpar-pt-golf-3-gti.html)

450yfz 21-01-12 22:37

Cumpar pt Golf 3 Gti
 
am nevoie de :
- tragar radiatoare cu 2 ventilatoare original impecabil nici zgarieturi de la demontare sa nu aiba masina este cu fata de vento nu stiu sigur daca difera!
- piesa care comanda ventilatoarele cea care se afla sub vasul de expansiune
- proiectoare si ele sa fie impecabile fara cleme rupte sau altceva
- toata chestie aia de da caldura iarna si frig vara nu stiu cum ii zice acum am un lapsus,eu am pe masina modelul cu climatronic si nu mai inchide apa calda si vara mie imi baga caldura si vreau sa trec pe stil clasic,asa ca am nevoie de piesa aia mare din spatele bordului si de butoanele alea!

Astept oferte!Vreau calitate nu ciurucuri aruncate de 1000 de ani pe undeva afata!

Sebastian.C 22-01-12 01:50

Re: Cumpar pt Golf 3 Gti
 
Quote:

Originally Posted by 450yfz (Post 4839959)
am nevoie de :
- tragar radiatoare cu 2 ventilatoare original impecabil nici zgarieturi de la demontare sa nu aiba masina este cu fata de vento nu stiu sigur daca difera!
- piesa care comanda ventilatoarele cea care se afla sub vasul de expansiune
- proiectoare si ele sa fie impecabile fara cleme rupte sau altceva
- toata chestie aia de da caldura iarna si frig vara nu stiu cum ii zice acum am un lapsus,eu am pe masina modelul cu climatronic si nu mai inchide apa calda si vara mie imi baga caldura si vreau sa trec pe stil clasic,asa ca am nevoie de piesa aia mare din spatele bordului si de butoanele alea!

Astept oferte!Vreau calitate nu ciurucuri aruncate de 1000 de ani pe undeva afata!

Cred ca mai am pe undeva aeroterma normala.... Trebuie sa caut. Daca o gasesc ti-o trimit saptamana asta!
Proiectoare si semnalizari clare ti-s bune?

maryna maya 22-01-12 08:47

Re: Cumpar pt Golf 3 Gti
 
Quote:

Originally Posted by 450yfz (Post 4839959)
am nevoie de :
- tragar radiatoare cu 2 ventilatoare original impecabil nici zgarieturi de la demontare sa nu aiba masina este cu fata de vento nu stiu sigur daca difera!
- piesa care comanda ventilatoarele cea care se afla sub vasul de expansiune
- proiectoare si ele sa fie impecabile fara cleme rupte sau altceva
- toata chestie aia de da caldura iarna si frig vara nu stiu cum ii zice acum am un lapsus,eu am pe masina modelul cu climatronic si nu mai inchide apa calda si vara mie imi baga caldura si vreau sa trec pe stil clasic,asa ca am nevoie de piesa aia mare din spatele bordului si de butoanele alea!

Astept oferte!Vreau calitate nu ciurucuri aruncate de 1000 de ani pe undeva afata!

am tragar cu ventilatoare originale in stare ffff buna dupa vento si dupa golf cum vrei si aeroterma cu tot dupa masina in stare perfecta e pe masina si se poate proba 350roni toate

cristea_rotitza 22-01-12 11:21

Re: Cumpar pt Golf 3 Gti
 
aeroterma interioara perfecta data jos pt trecere la climatronic 50 lei ca sa fie platita

450yfz 22-01-12 20:05

Re: Cumpar pt Golf 3 Gti
 
topic rezervat pt ca sunt in tratative cu Liviu de la Buzau!


All times are GMT +2. The time now is 14:53.

- Copyright 2024 4Tuning