Am nevoie de un Opel Corsa A inmatriculat, anul 89-90,nu conteaza motoru.Masina mea este un Corsa A GSI si nu este inmatriculata si as vrea sa iau macar motoru de pe ea pt ca taxa de inscrieire este prea mare.Cine este dispus sa ma ajute, va rog contactati-ma!