![]() |
Ajutor!!!
2 Attachment(s)
Am nevoie de un Opel Corsa A inmatriculat, anul 89-90,nu conteaza motoru.Masina mea este un Corsa A GSI si nu este inmatriculata si as vrea sa iau macar motoru de pe ea pt ca taxa de inscrieire este prea mare.Cine este dispus sa ma ajute, va rog contactati-ma!
|
Re: Ajutor!!!
jantele ce dimensiune au?nu te intereseaza un schimb cu altele pe 15"?
|
Re: Ajutor!!!
are un prieten deal meu inscrisa la bulgari ..o da cu 300 de euro
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:06. |
- Copyright 2026 4Tuning