De curand am aflat, cu cateva saptamani in urma, colegul nostru silviu, dupa o serie de operatii reusite si nereusite, dupa mult chin si dupa ce s a zbatut atata sa reuseasca, a plecat dintre noi.
Era un baiat minunat si foarte altruist, de multe ori a incercat sa vina cu noi pe la curse dar starea sanatatii lui nu i a permis.
Sper ca esti bine acolo sus Silviule.
Dumnezeu sa te odihneasca in pace!
Sa aprindem o lumanare pt el cei care l am cunoscut si nu numai, eu unu asa voi face.