Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > OLTCIT > Anunturi Auto Oltcit

Anunturi Auto Oltcit Masini Oltcit de vanzare si piese pentru Oltcit

Reply
 
Thread Tools
Old 30-08-12, 23:26   #16
Alex_19Mig

Stage 5
 
Alex_19Mig's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 1,653
Member of:
[Oltcit]
Default Re: VAND semnalizare aripa ALBA (lucas)!

Quote:
Originally Posted by Danutz Bratosin View Post
Fratilor, pe bune acu...cine Doamne iarta-ma da 40 lei pe 2 prostii albe??? Inteleg..si eu am oltcit si arata frumos cu semnale albe pe aripi dar totusi, 40 lei??? Nu ma intelege gresit, nu vreau sa-ti stric vanzarea, daca te deranjeaza cu ceva postul meu il voi sterge...dar unii dintre voi prea umflati preturile nene...(si da, stiu fraza cu ''nu e prost cine cere, e prost cine da'').

Eu unul, mai mult de 10 lei pe 2 d'alea n-as da...totusi, sunt 2 bucati de plastic
Eu sunt primul prost.Ma inscriu la un set.
Daca astea sunt scumpe stai sa vezi cat este litrul de vopsea sau alte cele.
Alex_19Mig is offline   Reply With Quote
Old 31-08-12, 11:24   #17
lancer
Oltcit Driver

Stage 5
 
lancer's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 729
Member of:
[Oltcit]
Default Re: VAND semnalizare aripa ALBA (lucas)!

cu tot respectul la 40 de lei gasesc alte semnale ... nu imi trebuie neaparat de oltcit albe ...
se adapteaza foarte usor si alte semnale...alex sincer acuma vopseaua depinde ce fite de vopsea vrei si preturile variaza de la 30-40 de lei pana la 3 - 4000/litru in functie de ce vrei si ce buget ai ... in plus nu compari mere cu pere ... cat despre faptul ca sunt rare nu justifica pretul ... daca ar fi asa as vinde rabla la pretul a 3 bmw-uri ca deh bmw-uri gasesti pe toate drumurile, oricum decat sa dau 40 de lei pe semnale prefer sa bag 40 de lei in altceva mai folositor, dar dupa cum spunea danut prost e ala care da nu cel care cere
__________________
DJ-01-KNK
lancer is offline   Reply With Quote
Old 31-08-12, 11:55   #18
Alex_19Mig

Stage 5
 
Alex_19Mig's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 1,653
Member of:
[Oltcit]
Default Re: VAND semnalizare aripa ALBA (lucas)!

Quote:
Originally Posted by lancer View Post
cu tot respectul la 40 de lei gasesc alte semnale ... nu imi trebuie neaparat de oltcit albe ...
se adapteaza foarte usor si alte semnale...alex sincer acuma vopseaua depinde ce fite de vopsea vrei si preturile variaza de la 30-40 de lei pana la 3 - 4000/litru in functie de ce vrei si ce buget ai ... in plus nu compari mere cu pere ... cat despre faptul ca sunt rare nu justifica pretul ... daca ar fi asa as vinde rabla la pretul a 3 bmw-uri ca deh bmw-uri gasesti pe toate drumurile, oricum decat sa dau 40 de lei pe semnale prefer sa bag 40 de lei in altceva mai folositor, dar dupa cum spunea danut prost e ala care da nu cel care cere
Nu ma intereseaza nici cat de rare sunt si nici sa adaptez altceva.
Alex_19Mig is offline   Reply With Quote
Old 31-08-12, 14:00   #19
cata50

Stage 5
 
cata50's Avatar
 
Join Date: Apr 2011
Posts: 482
Member of:
[DACIA]
[SEAT]
Thumbs down Re: VAND semnalizare aripa ALBA (lucas)!

Quote:
Originally Posted by Danutz Bratosin View Post
Fratilor, pe bune acu...cine Doamne iarta-ma da 40 lei pe 2 prostii albe??? Inteleg..si eu am oltcit si arata frumos cu semnale albe pe aripi dar totusi, 40 lei??? Nu ma intelege gresit, nu vreau sa-ti stric vanzarea, daca te deranjeaza cu ceva postul meu il voi sterge...dar unii dintre voi prea umflati preturile nene...(si da, stiu fraza cu ''nu e prost cine cere, e prost cine da'').

Eu unul, mai mult de 10 lei pe 2 d'alea n-as da...totusi, sunt 2 bucati de plastic
Quote:
Originally Posted by lancer View Post
cu tot respectul la 40 de lei gasesc alte semnale ... nu imi trebuie neaparat de oltcit albe ...
se adapteaza foarte usor si alte semnale...alex sincer acuma vopseaua depinde ce fite de vopsea vrei si preturile variaza de la 30-40 de lei pana la 3 - 4000/litru in functie de ce vrei si ce buget ai ... in plus nu compari mere cu pere ... cat despre faptul ca sunt rare nu justifica pretul ... daca ar fi asa as vinde rabla la pretul a 3 bmw-uri ca deh bmw-uri gasesti pe toate drumurile, oricum decat sa dau 40 de lei pe semnale prefer sa bag 40 de lei in altceva mai folositor, dar dupa cum spunea danut prost e ala care da nu cel care cere
V-as ruga sa nu mai faceti membrii prosti, chiar daca nu este un atac la persoana.( mai ales Danut, fiind si moderator)

----------------------------------------------------


Daca nu va convine pretul, nu cumparati! Nu va obliga nimeni!

UN SET rezervat pentru ALEX_19MIG.
Pe alte forumuri, vad ca lumea nu se mai plange de preturi.
__________________
led-maniac.ro
Facebook Led-maniac Romania
Tel: 0755.132.345
email: catalinpascu97@yahoo.com

Last edited by cata50; 31-08-12 at 14:25.
cata50 is offline   Reply With Quote
Old 31-08-12, 16:04   #20
Danutz Bratosin
Oltcit Driver

Stage 5
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 3,595
Member of:
[Moderators]
[Oltcit]
[Fiat]
Default Re: VAND semnalizare aripa ALBA (lucas)!

Quote:
Originally Posted by cata50 View Post
V-as ruga sa nu mai faceti membrii prosti, chiar daca nu este un atac la persoana.( mai ales Danut, fiind si moderator)
N-am facut pe nimeni prost...daca se simte careva e problema lui
Mi-am dat si eu cu parerea...atata tot. nu suntem pe alte forumuri, suntem pe 4tuning...si macar aici am voie sa-mi spun si eu o parere, fie ca sunt moderator fie ca nu.

ps: in calitate de moderator te sfatuiesc prieteneste sa-ti mai micsorezi semnatura aia
__________________
Oltcit Club 11 RM
Fiat Marea
Fiat Stilo
Danutz Bratosin is offline   Reply With Quote
Old 31-08-12, 16:07   #21
cata50

Stage 5
 
cata50's Avatar
 
Join Date: Apr 2011
Posts: 482
Member of:
[DACIA]
[SEAT]
Default Re: VAND semnalizare aripa ALBA (lucas)!

Quote:
Originally Posted by Danutz Bratosin View Post

ps: in calitate de moderator te sfatuiesc prieteneste sa-ti mai micsorezi semnatura aia
Facut

Mod: Perfect, spor la vanzare!
cata50 is offline   Reply With Quote
Old 31-08-12, 17:00   #22
lancer
Oltcit Driver

Stage 5
 
lancer's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 729
Member of:
[Oltcit]
Default Re: VAND semnalizare aripa ALBA (lucas)!

cata eu unul mi-am spus parerea mea ... alte forumuri nu ma intereseaza (unul face exceptie dar si pe ala iti spuneam acelasi lucru) ... nu am facut membrii prosti e pur si simplu o expresie ...mai departe fiecare face cum considera ...
spor la vanzare
lancer is offline   Reply With Quote
Old 31-08-12, 17:04   #23
cata50

Stage 5
 
cata50's Avatar
 
Join Date: Apr 2011
Posts: 482
Member of:
[DACIA]
[SEAT]
Default Re: VAND semnalizare aripa ALBA (lucas)!

Ma refer ca se putea interpreta gresit respectiva expresie.
cata50 is offline   Reply With Quote
Old 10-09-12, 18:45   #24
cata50

Stage 5
 
cata50's Avatar
 
Join Date: Apr 2011
Posts: 482
Member of:
[DACIA]
[SEAT]
Default Re: VAND semnalizare aripa ALBA (lucas)!

UP

A mai ramas un set!
cata50 is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -