Schimb bara spate fibra ( oltcit alb ) cu una normala ( oltcit crem ) . starea ei : colturile de sus crapate ( parcari gen - poc , gata am parcat ) . in rest , intreg ! Si vreau ca cel normal sa fie in stare cat mai buna,dreapt,complet, etc
oltcit crem >
http://upload.wikimedia.org/wikipedi..._CLUB_11_R.JPG
contact : 0766362939