![]() |
[SCHIMB] ...
1 Attachment(s)
Schimb bara spate fibra ( oltcit alb ) cu una normala ( oltcit crem ) . starea ei : colturile de sus crapate ( parcari gen - poc , gata am parcat ) . in rest , intreg ! Si vreau ca cel normal sa fie in stare cat mai buna,dreapt,complet, etc
oltcit crem > http://upload.wikimedia.org/wikipedi..._CLUB_11_R.JPG contact : 0766362939 |
Re: Schimb ...
O sa scriu in locul lui Buga.Spoileru spate ramane la el asa ca topic inchis.
Nu esti avocatul forumului asa ca te rog sa te abtii de la astfel de comentarii! Topicul se inchide la cererea lui Buga prin PM. |
| All times are GMT +2. The time now is 21:00. |
- Copyright 2026 4Tuning