Dupa cum scrie si in titlu,cumpar BMW E30 coupe numai in 6 cilindrii si doar facelift,fac exceptii la modelul nfl doar daca este M-tehnic si arata bine,mai fac exceptii si la un sedan sau un avant dar sa fie prea tziplet,nu ma intereseaza neaparat sa fie inm cu fiscal sau fara,sa aiba numere de kongo dar sa fie valabile,nu-mi veniti cu masini cu preturi aberante,ca eu am bagat atat si toti vor sa-si scoata investitia dupa ce au omorat-o ani de zile,am avut si eu,am bagat si eu si am pierdut mii de euro,deci preturi reale.
Astept oferte serioase su cu masini bune,nu lovite si reparate cum am fost sa vad pana acum,vai de mama lor,de le plangi de mila,in poze arata bn si la fata locului trompete,multumesc.