Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini BMW de vanzare (https://forum.4tuning.ro/482-masini-bmw-vanzare.html)
-   -   CUMPAR BMW E30 (https://forum.4tuning.ro/482-masini-bmw-vanzare/322043-cumpar-bmw-e30.html)

preparatu 05-06-12 13:25

CUMPAR BMW E30
 
Dupa cum scrie si in titlu,cumpar BMW E30 coupe numai in 6 cilindrii si doar facelift,fac exceptii la modelul nfl doar daca este M-tehnic si arata bine,mai fac exceptii si la un sedan sau un avant dar sa fie prea tziplet,nu ma intereseaza neaparat sa fie inm cu fiscal sau fara,sa aiba numere de kongo dar sa fie valabile,nu-mi veniti cu masini cu preturi aberante,ca eu am bagat atat si toti vor sa-si scoata investitia dupa ce au omorat-o ani de zile,am avut si eu,am bagat si eu si am pierdut mii de euro,deci preturi reale.
Astept oferte serioase su cu masini bune,nu lovite si reparate cum am fost sa vad pana acum,vai de mama lor,de le plangi de mila,in poze arata bn si la fata locului trompete,multumesc.

RoByNeT 05-06-12 13:28

Re: CUMPAR BMW E30
 
Lasa date de contact te rog

preparatu 05-06-12 13:30

Re: CUMPAR BMW E30
 
0721357101 sau id crazyprepa

MIHAI_NEBUNU 09-06-12 09:47

Re: CUMPAR BMW E30
 
ce motorizare ai vrea?
ce putere sa aibe?
cati bani esti dispus sa dai?

preparatu 09-06-12 21:56

Re: CUMPAR BMW E30
 
Quote:

Originally Posted by MIHAI_NEBUNU (Post 5058776)
ce motorizare ai vrea?
ce putere sa aibe?
cati bani esti dispus sa dai?

nu am preferinte de cai,sa fie 6 cilindrii si de bani am spus mai sus,fara aberatii...

MIHAI_NEBUNU 09-06-12 22:05

Re: CUMPAR BMW E30
 
Quote:

Originally Posted by preparatu (Post 5059473)
nu am preferinte de cai,sa fie 6 cilindrii si de bani am spus mai sus,fara aberatii...

ursul meu te intereseaza?
sau daca vrei sa arate impecabil mai am o caroserie care are 140 000 de km si arata ca noua . o inmatriculez acum si mut totul pe ea dar se va mari si pretul .

preparatu 10-06-12 13:30

Re: CUMPAR BMW E30
 
Quote:

Originally Posted by MIHAI_NEBUNU (Post 5059485)
ursul meu te intereseaza?
sau daca vrei sa arate impecabil mai am o caroserie care are 140 000 de km si arata ca noua . o inmatriculez acum si mut totul pe ea dar se va mari si pretul .

pune poze facute acum sa vad starea,n-am timp de cautat pe aici...ms.

MIHAI_NEBUNU 10-06-12 14:10

Re: CUMPAR BMW E30
 
Quote:

Originally Posted by preparatu (Post 5060051)
pune poze facute acum sa vad starea,n-am timp de cautat pe aici...ms.

la care anume?


All times are GMT +2. The time now is 11:29.

- Copyright 2026 4Tuning