urmeaza sa ma duc la pitesti la pilot sa-mi fac evacuarea!
As dori si yo un set pt o nubira 2, in afara de setul asta de ce mai am nevoie?
80$ include si montajul?
urmeaza sa ma duc la pitesti la pilot sa-mi fac evacuarea!
As dori si yo un set pt o nubira 2, in afara de setul asta de ce mai am nevoie?
80$ include si montajul?
nu merge din cauza sistemului de aprindere...(a bobinei de inductie)
Member of: [Moderators] [NoSpeedLimit Romania Club] [Nissan]
Este acelasi sistem care paraie la relanti?Pentru ca am vazut cum face la X Ray, k zici k moare motorul, si am vazut la alte masini care dau flacari fara a se sugruma motorul.De care e al tau?