bai din cele 11 pagini am inteles in felul urmator>
kitul asta care il vinzi tu nu se alimenteaza separat, practic el aprinde, in evacuare, gazele ramase nearse? avand evacuare sport automat ai shi gaze ramase nearse
intrebare mea... daca ii pui o bujie in toba nu se intampla acelashi lucru? da'mi un motiv cat de mic sa nu fac asta shi sa'l cumpar de la tine. (chiar te rog sa imi dai unul sa nu imi distrug mashina :P)