Re: Vand 2 Scaune Frumusele
eu m-am uitat la prinderile scaunelor tale in primul rand si le-am recunoscut, am avut kadett si stiu ce zic iar acum am daewoo.....daca vrei sa crezi ca sunt de mazda problema ta, am postat aici in speranta ca te v-a ajuta la vanzarea lor daca stie lumea pe ce masini se potrivesc fara modificari, daca am deranjat imi cer scuze si spor la vanzare!
|