Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Bazar AUTO - PIESE, ACCESORII, CONSUMABILE, etc > Tuning Interior

Tuning Interior Volane, Scaune, Schimbatoare, Pedale, Ceasuri

Reply
 
Thread Tools
Old 25-10-11, 16:25   #76
Z E K Y

Stage 5
 
Z E K Y's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 1,401
Member of:
[BMW]
Default Re: Tapiterie auto la preturi fff mici!

Folositi numarul din anunt.....baietii nu au timp de internet...iar eu doar le-am deschis topicul....dasta am si spus sa folositi numarul din anunt!

Gigi= 0766.229.802...
__________________
Oamenii sunt faptele lor!
Z E K Y is offline   Reply With Quote
Old 25-10-11, 20:42   #77
EmyM6

Stage 5
 
EmyM6's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 998
Member of:
[PEUGEOT]
Default Re: Tapiterie auto la preturi fff mici!

Ceva poze cu volane reconditionate aveti? Daca aveti v-as ruga sa le postati si aici. Azi am vorbit cu Gigi dar am uitat sa intreb si de volan. Astept un raspuns cu 2 3 poze. Va multumesc!
__________________
EmyM6 is offline   Reply With Quote
Old 26-10-11, 07:38   #78
Z E K Y

Stage 5
 
Z E K Y's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 1,401
Member of:
[BMW]
Default Re: Tapiterie auto la preturi fff mici!

emy, poze nu am din pacate...de fiecare data cand am fost pe la ei am zis ca voi lua poze dar din lipsa de timp am uitat mereu ....
Z E K Y is offline   Reply With Quote
Old 29-10-11, 17:53   #79
pitzy-850

Stage 5
 
pitzy-850's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 376
Default Re: Tapiterie auto la preturi fff mici!

AI idee daca se pot face si partiele de jos de la buzunare daca e piele desprinsa?asta pe langa partea de mijloc. Salut
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	DSC05924.JPG
Views:	224
Size:	750.0 KB
ID:	2203596  
pitzy-850 is offline   Reply With Quote
Old 01-11-11, 07:33   #80
Z E K Y

Stage 5
 
Z E K Y's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 1,401
Member of:
[BMW]
Default Re: Tapiterie auto la preturi fff mici!

depinde cat este de desprinsa....suna la nr din anunt...ei sunt in masura sa-ti raspunda la orice intrebare legata de munca pe care o presteaza!
Z E K Y is offline   Reply With Quote
Old 04-11-11, 14:07   #81
Z E K Y

Stage 5
 
Z E K Y's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 1,401
Member of:
[BMW]
Default Re: Tapiterie auto la preturi fff mici!

anunt valabil...

pentru detalii sau programari sunati la :

Gigi= 0766.229.802...

Last edited by Z E K Y; 04-11-11 at 14:09.
Z E K Y is offline   Reply With Quote
Old 09-11-11, 12:47   #82
Z E K Y

Stage 5
 
Z E K Y's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 1,401
Member of:
[BMW]
Default Re: Tapiterie auto la preturi fff mici!

anunt valabil...

pentru detalii sau programari sunati la :

Gigi= 0766.229.802...
Z E K Y is offline   Reply With Quote
Old 13-11-11, 16:15   #83
Z E K Y

Stage 5
 
Z E K Y's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 1,401
Member of:
[BMW]
Default Re: Tapiterie auto la preturi fff mici!

anunt valabil...

pentru detalii sau programari sunati la :

Gigi= 0766.229.802...
Z E K Y is offline   Reply With Quote
Old 13-11-11, 21:09   #84
Doc-ul

Stage 5
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,323
Default Re: Tapiterie auto la preturi fff mici!

Quote:
Originally Posted by Z E K Y View Post
la cerere am atasat si cateva poze noi ..au fost facute vineri la slatina...scaune fata 300 ron si fete de usi 200 ron (toate 4)
si mie , la telefon , pentru modelul sport de E30 mi-a cerut 400 ron pentru piele ecologica si 250 eur pentru piele naturala ! de ce diferenta de preturi ! I-am spus ca-i trimit doar husele la scaune ( adica tapiteria desfacuta ) . Pote scoti tu un pret mai bun pentru mine pentru ca pe forum vad ca postezi niste preturi mai mici !

PS -as vrea sa-mi tapitez si scaunele fata si bancheta (sezut cu spatar ) culoarea maron .

Ms
Doc-ul is offline   Reply With Quote
Old 13-11-11, 21:18   #85
Z E K Y

Stage 5
 
Z E K Y's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 1,401
Member of:
[BMW]
Default Re: Tapiterie auto la preturi fff mici!

Quote:
Originally Posted by Doc-ul View Post
si mie , la telefon , pentru modelul sport de E30 mi-a cerut 400 ron pentru piele ecologica si 250 eur pentru piele naturala ! de ce diferenta de preturi ! I-am spus ca-i trimit doar husele la scaune ( adica tapiteria desfacuta ) . Pote scoti tu un pret mai bun pentru mine pentru ca pe forum vad ca postezi niste preturi mai mici !

PS -as vrea sa-mi tapitez si scaunele fata si bancheta (sezut cu spatar ) culoarea maron .

Ms
eu am avut parte de un discount pentru ca am facut multe lucrari la ei, multe interioare.....daca aveai scaune normale iti cereau 300 ron dar pentru ca sunt sport si este mai mult de munca la ele ti-au cerut 400 ron....iar in piele naturala nu am facut la ei ca sa pot face o comparatie...greseala este a mea, trebuia sa mentionez ca am avut parte de o reducere (nu mi-am dat seama)

P.S. Sunt foarte multi de pe acest forum care au beneficiat de serviciile lor, asa ca ii rog sa posteze si sa spuna daca au avut alte preturi fata de cele de aici...si cateva cuvinte despre calitatea lucrarilor!

Fara nicio suparare dar daca pretul de 400 ron ptr 2 scaune sport cu materialul lor ti se pare mult du-te in alta parte..sunt multi care tapiteaza! ......Acum 2 ani m-am dus la unu aici in bucuresti sa-mi faca un sezut de scaun (doar 1 sezut) si mi-a cerut 100 de euro..am luat soc si am plecat mai departe...

Acest topic a fost deschis pentru voi, pentru a beneficia de niste preturi decente...asa cum ai vazut nu am niciun beneficiu din asta...si eu cand tapitez ceva platesc.......dasta nici nu stau sa dau prea multe detalii aici, pentru ca nu ma pricep...

Sper ca ai prins partea buna a lucrurilor si nu ai luat postul meu ca o ironie sau o aroganta...

Last edited by Z E K Y; 13-11-11 at 21:33.
Z E K Y is offline   Reply With Quote
Old 15-11-11, 09:51   #86
Z E K Y

Stage 5
 
Z E K Y's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 1,401
Member of:
[BMW]
Default Re: Tapiterie auto la preturi fff mici!

anunt valabil...

pentru detalii sau programari sunati la :

Gigi= 0766.229.802...
Z E K Y is offline   Reply With Quote
Old 15-11-11, 14:26   #87
Doc-ul

Stage 5
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,323
Default Re: Tapiterie auto la preturi fff mici!

Quote:
Originally Posted by Z E K Y View Post
eu am avut parte de un discount pentru ca am facut multe lucrari la ei, multe interioare.....daca aveai scaune normale iti cereau 300 ron dar pentru ca sunt sport si este mai mult de munca la ele ti-au cerut 400 ron....iar in piele naturala nu am facut la ei ca sa pot face o comparatie...greseala este a mea, trebuia sa mentionez ca am avut parte de o reducere (nu mi-am dat seama)

P.S. Sunt foarte multi de pe acest forum care au beneficiat de serviciile lor, asa ca ii rog sa posteze si sa spuna daca au avut alte preturi fata de cele de aici...si cateva cuvinte despre calitatea lucrarilor!

Fara nicio suparare dar daca pretul de 400 ron ptr 2 scaune sport cu materialul lor ti se pare mult du-te in alta parte..sunt multi care tapiteaza! ......Acum 2 ani m-am dus la unu aici in bucuresti sa-mi faca un sezut de scaun (doar 1 sezut) si mi-a cerut 100 de euro..am luat soc si am plecat mai departe...

Acest topic a fost deschis pentru voi, pentru a beneficia de niste preturi decente...asa cum ai vazut nu am niciun beneficiu din asta...si eu cand tapitez ceva platesc.......dasta nici nu stau sa dau prea multe detalii aici, pentru ca nu ma pricep...

Sper ca ai prins partea buna a lucrurilor si nu ai luat postul meu ca o ironie sau o aroganta...
Ok , nu contest ca nu ar fi mai mult dar daca eu ii trimeteam doar HUSELE nu mai este chiar asa de mult de munca ... deci ar fi trebuit sa ma coste la fel sau poate chiar mai putin ca nu se mai muncste sa desfaca scaunul si sa le puna inapoi pe el . Nu am spus ca este pretul mare fata de ceea ce este in piata dar e mare fata de ceea ce tu postai aici ,pentru ca pretul postat de tine este foarte ok iar cel pe care mi l-au cerut ei este la fel ca la toti ( si sunt mai multi care lucreaza foarte bine ) .

PS - sper ca si tu ai ales doar ideile + si nu contest ceea ce ai spus tu , cu alte cuvinte : FIECARE ESTE LIBER SA ALEAGA ....

Multumesc si bafta !!!
Doc-ul is offline   Reply With Quote
Old 15-11-11, 14:46   #88
Z E K Y

Stage 5
 
Z E K Y's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 1,401
Member of:
[BMW]
Default Re: Tapiterie auto la preturi fff mici!

si eu iti multumesc pentru conversatia civilizata pe care am avut-o...bafta si tie!
Z E K Y is offline   Reply With Quote
Old 16-11-11, 18:56   #89
yanisel 2011

Stock
 
Join Date: Nov 2011
Posts: 1
Cool Re: Tapiterie auto la preturi fff mici!

am facut si eu passatul la baietii de la slatina sunt niste baieti de treaba care intradevar se okpa ,am incercat sa fak lucrul asta in alta parte dar nu au reusit au venit numai ku skuze,ka nu se poate, ka dureaza,simplu si eficace in 2 zile masina a fost mai ceva decat ma asteptam asa ca vii rekomand ku incredere pt treaba asta am fakut 200 km tocmai din Dambovita dar sa meritat am interior super smecher rosu cu alb. parerea mea ka se merita la baietii astia.
yanisel 2011 is offline   Reply With Quote
Old 16-11-11, 19:09   #90
Doc-ul

Stage 5
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,323
Default Re: Tapiterie auto la preturi fff mici!

Quote:
Originally Posted by yanisel 2011 View Post
am facut si eu passatul la baietii de la slatina sunt niste baieti de treaba care intradevar se okpa ,am incercat sa fak lucrul asta in alta parte dar nu au reusit au venit numai ku skuze,ka nu se poate, ka dureaza,simplu si eficace in 2 zile masina a fost mai ceva decat ma asteptam asa ca vii rekomand ku incredere pt treaba asta am fakut 200 km tocmai din Dambovita dar sa meritat am interior super smecher rosu cu alb. parerea mea ka se merita la baietii astia.
Si ti-ai facut cont numai pentru a posta asta ?
Doc-ul is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -