Re: Interior carbon GOLF 4
salut. sunt interesat. daca faci cumva sa mi le livrezi prin curier in cluj si sa ma coste totul 350 lei le iau. Adica faci o reducere de 18-20 lei cat e curierul. Plata ramburs evident. Daca esti interesat da-mi un semn si luni le poti trimite, ca sa ajunga marti.
Apropo, ornamentul de navigatie imi intra in locul suportului de pahar? Ar fi ideal deoarece eu am instalat un Pioneer Avic D3 si suportul de pahare oricum nu il folosesc insa ornamentul m-ar ajuta mult cu ventilatia pt navigatie, ramanand spatiul acela gol, in spatele ornamentului. Si...sper ca sunt noi, nu cu zgarieturi si chestii de genul.
__________________
Sunt foarte misterios.De multe ori nici eu nu stiu ce fac.
Last edited by MixMaster; 17-09-10 at 14:58.
|