Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tuning Interior (https://forum.4tuning.ro/466-tuning-interior.html)
-   -   Interior carbon GOLF 4 (https://forum.4tuning.ro/466-tuning-interior/208814-interior-carbon-golf-4-a.html)

sakos 13-09-10 21:36

Interior carbon GOLF 4
 
7 Attachment(s)
Vand interior carbon GOLF 4 original VW nu este folie,este acel interior montat pe modelul Highline si Pacific.Acesta cuprinde :consola geamuri electrice,3 manere,capac scrumiera,capac mufa OBD,cele 2 ornamente de incadreaza navigatia OEM.Pret 350 lei.Tel 0731055001

MixMaster 17-09-10 14:51

Re: Interior carbon GOLF 4
 
salut. sunt interesat. daca faci cumva sa mi le livrezi prin curier in cluj si sa ma coste totul 350 lei le iau. Adica faci o reducere de 18-20 lei cat e curierul. Plata ramburs evident. Daca esti interesat da-mi un semn si luni le poti trimite, ca sa ajunga marti.

Apropo, ornamentul de navigatie imi intra in locul suportului de pahar? Ar fi ideal deoarece eu am instalat un Pioneer Avic D3 si suportul de pahare oricum nu il folosesc insa ornamentul m-ar ajuta mult cu ventilatia pt navigatie, ramanand spatiul acela gol, in spatele ornamentului. Si...sper ca sunt noi, nu cu zgarieturi si chestii de genul.

sakos 17-09-10 20:00

Re: Interior carbon GOLF 4
 
Quote:

Originally Posted by sakos (Post 3656104)
Vand interior carbon GOLF 4 original VW nu este folie,este acel interior montat pe modelul Highline si Pacific.Acesta cuprinde :consola geamuri electrice,3 manere,capac scrumiera,capac mufa OBD,cele 2 ornamente de incadreaza navigatia OEM.Pret 350 lei.Tel 0731055001

Up,up,up pretul pachetului de carbon -Golf IV OEM scade la 330 lei.Nu au zgarieturi,crapaturi.

Eddzone 25-10-10 17:46

Re: Interior carbon GOLF 4
 
mai e de actualitate?

sakos 25-10-10 18:11

Re: Interior carbon GOLF 4
 
Quote:

Originally Posted by Eddzone (Post 3756005)
mai e de actualitate?

Vandut interiorul de golf 4.Topicul se poate inchide


All times are GMT +2. The time now is 12:13.

- Copyright 2026 4Tuning