| Tuning Interior Volane, Scaune, Schimbatoare, Pedale, Ceasuri |
27-06-10, 09:11
|
#1
|
 Stage 5
Join Date: Nov 2004
Posts: 2,242
Member of: [PARTICIPANT CURSE]
|
Tapiţare interioare în piele, calitate maximă.
Orice maşină, orice culoare la piele, orice culoare la cusătură.
Preţul la o maşină normală, care ar include următoarele (scaune, banchetă, tetiere,feţe de uşi, cotieră, pielea la schimbător, pielea la frâna de mână) costa 400 euro! care include (demontat, pielea, cusăturile, montatul înapoi) şi durează cam 5 zile.
La un îmbrăcat full, se primeşte cadou îmbrăcatul volanului în piele.
La cerere se poate îmbrăca orice piesă nemenţionată mai sus (bord, plafon, placă difuzoare, etc.)
Adresă: Deva/Hunedoara
Telefon : 0721 110 332 (Mircea = Tapiţerul)
Pt detalii mărute, scrieţi pe forum. Pt programări şi altele mai deochiate sunaţi la nr afişat mai sus.
Ataşez nişte poze.
|
|
|
01-07-10, 20:37
|
#2
|
|
BMW Driver
 Stage 5
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,810
Member of: [BMW]
|
Re: Tapiţare interioare în piele, calitate maximă.
Cand se face interiorul la masina poti sa schimbi si mocheta?
Si daca da m-ar interesa un pret informativ pentru un interior complet in 2 culori(scaune,bancheta,fete de usi,polita spate,plafon,schimbator,volan,frana de mana,otiera,etc.)
Multumesc anticipat
|
|
|
02-07-10, 21:42
|
#3
|
 Stage 5
Join Date: Nov 2004
Posts: 2,242
Member of: [PARTICIPANT CURSE]
|
Re: Tapiţare interioare în piele, calitate maximă.
Quote:
Originally Posted by sharkylete
Cand se face interiorul la masina poti sa schimbi si mocheta?
Si daca da m-ar interesa un pret informativ pentru un interior complet in 2 culori(scaune,bancheta,fete de usi,polita spate,plafon,schimbator,volan,frana de mana,otiera,etc.)
Multumesc anticipat

|
Eu mi-am făcut : scaune,tetiere 4, banchetă, fete de uşi, schimbator, frana de mana, cotiera, volanul astea 400 euro
+ 250 roni plafonul tot complet cu tot cu stalpi si polita spate dar nu cu piele, cu un material negru mişto.
Vrei pret exact, sună la Mircea !
|
|
|
03-07-10, 02:43
|
#4
|
|
BMW Driver
 Stage 5
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,810
Member of: [BMW]
|
Re: Tapiţare interioare în piele, calitate maximă.
Quote:
Originally Posted by mutzu
Eu mi-am făcut : scaune,tetiere 4, banchetă, fete de uşi, schimbator, frana de mana, cotiera, volanul astea 400 euro
+ 250 roni plafonul tot complet cu tot cu stalpi si polita spate dar nu cu piele, cu un material negru mişto.
Vrei pret exact, sună la Mircea ! 
|
Multumesc mult de raspuns,daca te rog frumos sa pui vre-o 2 poze cu interiorul tau se poate?!Ca eu daca ma decid sa il fac pot sa il aduc oricand ca este demontat(adica am alte scaune si alta bancheta nu cele de pe masina)!
Ma intereseaza cel mai mult cum sunt lucrate tetierele si scaunele la colturi!
Multumesc pentru un eventual raspuns!
Restu` e CanCan!
|
|
|
03-07-10, 11:12
|
#5
|
 Stage 5
Join Date: Nov 2004
Posts: 2,242
Member of: [PARTICIPANT CURSE]
|
Re: Tapiţare interioare în piele, calitate maximă.
Quote:
Originally Posted by sharkylete
Multumesc mult de raspuns,daca te rog frumos sa pui vre-o 2 poze cu interiorul tau se poate?!

|
Interiorul de mai sus de pisică coupe e al meu, cel cu negru şi alacantara maro pe mijloc.
Last edited by mutzu; 03-07-10 at 11:25.
|
|
|
06-08-10, 09:24
|
#6
|
 Stage 5
Join Date: Nov 2004
Posts: 2,242
Member of: [PARTICIPANT CURSE]
|
Re: Tapiţare interioare în piele, calitate maximă.
Ups!?
|
|
|
11-08-10, 08:02
|
#7
|
 Stage 5
Join Date: Nov 2004
Posts: 2,242
Member of: [PARTICIPANT CURSE]
|
Re: Tapiţare interioare în piele, calitate maximă.
Vine iarna, ţine cald la spate  ) up !
|
|
|
11-08-10, 18:22
|
#8
|
 Stage 5
Join Date: Sep 2004
Posts: 1,901
|
Re: Tapiţare interioare în piele, calitate maximă.
lucreaza bine, cel putin din poze,...s-ar putea sa ma intereseze mai spre toamna...
|
|
|
11-08-10, 19:22
|
#9
|
 Stage 5
Join Date: Nov 2004
Posts: 2,242
Member of: [PARTICIPANT CURSE]
|
Re: Tapiţare interioare în piele, calitate maximă.
Quote:
Originally Posted by daflyer_oradea
lucreaza bine, cel putin din poze,...s-ar putea sa ma intereseze mai spre toamna...
|
Să te intereseze oricând  Eşti aşteptat:P
|
|
|
27-08-10, 19:55
|
#10
|
 Stage 5
Join Date: Nov 2004
Posts: 2,242
Member of: [PARTICIPANT CURSE]
|
Re: Tapiţare interioare în piele, calitate maximă.
Lavabil !
|
|
|
08-09-10, 18:08
|
#11
|
Stage 2
Join Date: Apr 2010
Posts: 69
|
Re: Tapiţare interioare în piele, calitate maximă.
un pret pt un volan,tapitat ca al tau.mersi
|
|
|
13-09-10, 08:44
|
#12
|
 Stage 5
Join Date: Nov 2004
Posts: 2,242
Member of: [PARTICIPANT CURSE]
|
Re: Tapiţare interioare în piele, calitate maximă.
Quote:
Originally Posted by danielaneliseb
un pret pt un volan,tapitat ca al tau.mersi
|
Ce maşina ?
|
|
|
13-09-10, 22:36
|
#13
|
Stage 2
Join Date: Apr 2010
Posts: 69
|
Re: Tapiţare interioare în piele, calitate maximă.
e46 320d,un pret pentru volan si eventual pt husa schimbator.
|
|
|
14-09-10, 09:05
|
#14
|
 Stage 5
Join Date: Nov 2004
Posts: 2,242
Member of: [PARTICIPANT CURSE]
|
Re: Tapiţare interioare în piele, calitate maximă.
Quote:
Originally Posted by danielaneliseb
e46 320d,un pret pentru volan si eventual pt husa schimbator.
|
250 volanul şi 100 schimbătorul
sau 300 ambele
|
|
|
26-09-10, 08:38
|
#15
|
 Stage 5
Join Date: Nov 2004
Posts: 2,242
Member of: [PARTICIPANT CURSE]
|
Re: Tapiţare interioare în piele, calitate maximă.
|
|
|
|
|