Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tuning Interior (https://forum.4tuning.ro/466-tuning-interior.html)
-   -   Tapiţare interioare în piele, calitate maximă. (https://forum.4tuning.ro/466-tuning-interior/196203-tapitare-interioare-piele-calitate-maxima.html)

mutzu 27-06-10 09:11

Tapiţare interioare în piele, calitate maximă.
 
18 Attachment(s)
Orice maşină, orice culoare la piele, orice culoare la cusătură.

Preţul la o maşină normală, care ar include următoarele (scaune, banchetă, tetiere,feţe de uşi, cotieră, pielea la schimbător, pielea la frâna de mână) costa 400 euro! care include (demontat, pielea, cusăturile, montatul înapoi) şi durează cam 5 zile.

La un îmbrăcat full, se primeşte cadou îmbrăcatul volanului în piele.
La cerere se poate îmbrăca orice piesă nemenţionată mai sus (bord, plafon, placă difuzoare, etc.)

Adresă: Deva/Hunedoara

Telefon : 0721 110 332 (Mircea = Tapiţerul)
Pt detalii mărute, scrieţi pe forum. Pt programări şi altele mai deochiate sunaţi la nr afişat mai sus.

Ataşez nişte poze.

sharkylete 01-07-10 20:37

Re: Tapiţare interioare în piele, calitate maximă.
 
Cand se face interiorul la masina poti sa schimbi si mocheta?
Si daca da m-ar interesa un pret informativ pentru un interior complet in 2 culori(scaune,bancheta,fete de usi,polita spate,plafon,schimbator,volan,frana de mana,otiera,etc.)
Multumesc anticipat

:paper:

mutzu 02-07-10 21:42

Re: Tapiţare interioare în piele, calitate maximă.
 
Quote:

Originally Posted by sharkylete (Post 3486357)
Cand se face interiorul la masina poti sa schimbi si mocheta?
Si daca da m-ar interesa un pret informativ pentru un interior complet in 2 culori(scaune,bancheta,fete de usi,polita spate,plafon,schimbator,volan,frana de mana,otiera,etc.)
Multumesc anticipat

:paper:

Eu mi-am făcut : scaune,tetiere 4, banchetă, fete de uşi, schimbator, frana de mana, cotiera, volanul astea 400 euro
+ 250 roni plafonul tot complet cu tot cu stalpi si polita spate dar nu cu piele, cu un material negru mişto.
Vrei pret exact, sună la Mircea ! :D

sharkylete 03-07-10 02:43

Re: Tapiţare interioare în piele, calitate maximă.
 
Quote:

Originally Posted by mutzu (Post 3488974)
Eu mi-am făcut : scaune,tetiere 4, banchetă, fete de uşi, schimbator, frana de mana, cotiera, volanul astea 400 euro
+ 250 roni plafonul tot complet cu tot cu stalpi si polita spate dar nu cu piele, cu un material negru mişto.
Vrei pret exact, sună la Mircea ! :D

Multumesc mult de raspuns,daca te rog frumos sa pui vre-o 2 poze cu interiorul tau se poate?!Ca eu daca ma decid sa il fac pot sa il aduc oricand ca este demontat(adica am alte scaune si alta bancheta nu cele de pe masina)!
Ma intereseaza cel mai mult cum sunt lucrate tetierele si scaunele la colturi!
Multumesc pentru un eventual raspuns!

Restu` e CanCan!
:paper:

mutzu 03-07-10 11:12

Re: Tapiţare interioare în piele, calitate maximă.
 
7 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by sharkylete (Post 3489376)
Multumesc mult de raspuns,daca te rog frumos sa pui vre-o 2 poze cu interiorul tau se poate?!
:paper:

Interiorul de mai sus de pisică coupe e al meu, cel cu negru şi alacantara maro pe mijloc.

mutzu 06-08-10 09:24

Re: Tapiţare interioare în piele, calitate maximă.
 
Ups!?:D

mutzu 11-08-10 08:02

Re: Tapiţare interioare în piele, calitate maximă.
 
Vine iarna, ţine cald la spate :)) up ! :D

daflyer_oradea 11-08-10 18:22

Re: Tapiţare interioare în piele, calitate maximă.
 
lucreaza bine, cel putin din poze,...s-ar putea sa ma intereseze mai spre toamna...

mutzu 11-08-10 19:22

Re: Tapiţare interioare în piele, calitate maximă.
 
Quote:

Originally Posted by daflyer_oradea (Post 3579195)
lucreaza bine, cel putin din poze,...s-ar putea sa ma intereseze mai spre toamna...

Să te intereseze oricând:D Eşti aşteptat:P

mutzu 27-08-10 19:55

Re: Tapiţare interioare în piele, calitate maximă.
 
Lavabil !

danielaneliseb 08-09-10 18:08

Re: Tapiţare interioare în piele, calitate maximă.
 
un pret pt un volan,tapitat ca al tau.mersi

mutzu 13-09-10 08:44

Re: Tapiţare interioare în piele, calitate maximă.
 
Quote:

Originally Posted by danielaneliseb (Post 3643971)
un pret pt un volan,tapitat ca al tau.mersi

Ce maşina ?

danielaneliseb 13-09-10 22:36

Re: Tapiţare interioare în piele, calitate maximă.
 
e46 320d,un pret pentru volan si eventual pt husa schimbator.

mutzu 14-09-10 09:05

Re: Tapiţare interioare în piele, calitate maximă.
 
Quote:

Originally Posted by danielaneliseb (Post 3656288)
e46 320d,un pret pentru volan si eventual pt husa schimbator.

250 volanul şi 100 schimbătorul
sau 300 ambele

mutzu 26-09-10 08:38

Re: Tapiţare interioare în piele, calitate maximă.
 
Valabil !


All times are GMT +2. The time now is 20:16.

- Copyright 2026 4Tuning