06-06-05, 08:29
|
#1
|
 Stage 5
Join Date: May 2004
Posts: 5,032
Member of: [Streetline-CCC]
|
Vand intercooler !
Model - frount mounted . Intrare pe o parte iesire pe o parte. Sunt cautate 2 bucati. so ... astept oferte insotite de o poza .
|
|
|
06-06-05, 13:01
|
#2
|
|
Honda Driver
 Stage 5
Join Date: Apr 2004
Posts: 2,846
Member of: [4 Speed Squad] [PARTICIPANT CURSE] [Honda] [Opel]
|
eu zic sa incerci intai pe la dezmembrari...ca ai sanse mai mari...
pe forum nuj dc are cineva doar intercoolerul
|
|
|
07-06-05, 20:58
|
#3
|
 Stage 5
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,584
Member of: [Moderators] [RR] [PARTICIPANT CURSE]
|
Am pt tine un intercooler de pus in bara,exact cum cauti,lat cu intrare pe o parte si iesire pe alta.E putin indoit dar nu are nici o ruptura.
O sa fac poze si le pun pe forum
Pretul este jumatate din pretul unui intercooler nou.
Vezi care e pretul la intercooler de Megane2 1.9 dCi.
Eu am vrut sa il pun la mine pe masina dar nu am nici unde loc !
__________________
Driving a race car is like sex,all men think they're good at it ! ... Jay Leno
|
|
|
07-06-05, 21:02
|
#4
|
 Stage 5
Join Date: May 2004
Posts: 5,032
Member of: [Streetline-CCC]
|
Re: Cumpar turbina de R5 GTT
Quote:
|
Originally Posted by \"tm8bnz\"
Daca are cineva o turbina de R5 GT Turbo de vanzare,sa-mi dea un PM
Nu accept sa aiba joc axial,doar joc radial cu toleranta data de fabrica.
La rotirea axului palele de la compresor nu au voie sa atinga melcul compresor.
Daca doreste cineva ofer la schimb turbina de RS1600 racita cu apa model Garret T3 AiResearch,sau vand dupa ce gasesc turbina de R5
|
Off-topic. Fa si tu un thread cu ce cauti. Ai mai multe sanse sa vada cineva !
|
|
|
07-06-05, 21:15
|
#5
|
 Stage 5
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,584
Member of: [Moderators] [RR] [PARTICIPANT CURSE]
|
Ah,lucian,we meat again  )
Ok,postam si creeam in acelasi timp un topic si i-ti dai seama ca am incurcat ferestrele intre ele...dar pan la urma le-am refacut !
|
|
|
07-06-05, 21:17
|
#6
|
 Stage 5
Join Date: May 2004
Posts: 5,032
Member of: [Streetline-CCC]
|
Daca tot suntem off-topic .... poate ajungem sa ne intalnim si la o linie de start.  Bafta la ce cautzi !
|
|
|
08-06-05, 15:01
|
#7
|
 Stage 5
Join Date: May 2004
Posts: 5,032
Member of: [Streetline-CCC]
|
Nu mai cumpar intercooler - chiar vand unul . E de VW LT , are intrarea si iesirea pe aceeasi parte , raceste super bine , nu e crapat , e chiar acum pe masina mea. Pret - 1 mil.
__________________
RENAULT Clio RS 197
SMART ROADSTER
AUDI A3 SPORTBACK
|
|
|
08-06-05, 18:15
|
#8
|
Stage 3
Join Date: Feb 2004
Posts: 89
|
Da si tu, te rog, dimensiunile: lungime, latime si grosime. Mersi
|
|
|
15-06-05, 06:46
|
#9
|
 Stage 5
Join Date: Mar 2005
Posts: 1,052
|
te rog da-mi un mail cu numarul tau de telfon..
poate facem cumva si trec sa il iau de la tine
[email protected]
|
|
|
15-06-05, 11:18
|
#10
|
 Stage 5
Join Date: Mar 2005
Posts: 1,052
|
te rog da-mi un mail cu numarul tau de telfon..
poate facem cumva si trec sa il iau de la tine
[email protected]
|
|
|
15-06-05, 11:24
|
#11
|
 Stage 5
Join Date: May 2004
Posts: 5,032
Member of: [Streetline-CCC]
|
Stai sa-mi fac upgrade-ul si vorbim. Momentan e pe masina si nu pot sa merg fara. Cel mai probabil sambata fac treaba. Mai e un om intersat. Daca nu-l ia te contactez .
|
|
|
|
|