Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tobe, Esapamente, Tevi, Intercoolere (https://forum.4tuning.ro/464-tobe-esapamente-tevi-intercoolere.html)
-   -   Vand intercooler ! (https://forum.4tuning.ro/464-tobe-esapamente-tevi-intercoolere/5791-vand-intercooler.html)

Lucian 06-06-05 08:29

Vand intercooler !
 
Model - frount mounted . Intrare pe o parte iesire pe o parte. Sunt cautate 2 bucati. so ... astept oferte insotite de o poza .

ZooM-ZooM 06-06-05 13:01

eu zic sa incerci intai pe la dezmembrari...ca ai sanse mai mari...
pe forum nuj dc are cineva doar intercoolerul :wink:

tm8bnz 07-06-05 20:58

Am pt tine un intercooler de pus in bara,exact cum cauti,lat cu intrare pe o parte si iesire pe alta.E putin indoit dar nu are nici o ruptura.
O sa fac poze si le pun pe forum
Pretul este jumatate din pretul unui intercooler nou.
Vezi care e pretul la intercooler de Megane2 1.9 dCi.
Eu am vrut sa il pun la mine pe masina dar nu am nici unde loc !

Lucian 07-06-05 21:02

Re: Cumpar turbina de R5 GTT
 
Quote:

Originally Posted by \"tm8bnz\"
Daca are cineva o turbina de R5 GT Turbo de vanzare,sa-mi dea un PM
Nu accept sa aiba joc axial,doar joc radial cu toleranta data de fabrica.
La rotirea axului palele de la compresor nu au voie sa atinga melcul compresor.
Daca doreste cineva ofer la schimb turbina de RS1600 racita cu apa model Garret T3 AiResearch,sau vand dupa ce gasesc turbina de R5

Off-topic. Fa si tu un thread cu ce cauti. Ai mai multe sanse sa vada cineva !

tm8bnz 07-06-05 21:15

Ah,lucian,we meat again :))
Ok,postam si creeam in acelasi timp un topic si i-ti dai seama ca am incurcat ferestrele intre ele...dar pan la urma le-am refacut !

Lucian 07-06-05 21:17

Daca tot suntem off-topic .... poate ajungem sa ne intalnim si la o linie de start. :twisted: Bafta la ce cautzi !

Lucian 08-06-05 15:01

Nu mai cumpar intercooler - chiar vand unul . E de VW LT , are intrarea si iesirea pe aceeasi parte , raceste super bine , nu e crapat , e chiar acum pe masina mea. Pret - 1 mil.

KaiseR 08-06-05 18:15

Da si tu, te rog, dimensiunile: lungime, latime si grosime. Mersi

pesteimputit 15-06-05 06:46

te rog da-mi un mail cu numarul tau de telfon..
poate facem cumva si trec sa il iau de la tine

[email protected]

pesteimputit 15-06-05 11:18

te rog da-mi un mail cu numarul tau de telfon..
poate facem cumva si trec sa il iau de la tine

[email protected]

Lucian 15-06-05 11:24

Stai sa-mi fac upgrade-ul si vorbim. Momentan e pe masina si nu pot sa merg fara. Cel mai probabil sambata fac treaba. Mai e un om intersat. Daca nu-l ia te contactez .


All times are GMT +2. The time now is 07:22.

- Copyright 2026 4Tuning