Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > Legal-Racing > Curse necatalogate

Curse necatalogate Arhiva curselor care au avut loc inainte de mai 2004

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 20-03-04, 21:42   #271
Insanity

Stage 5
 
Insanity's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 428
Member of:
[Anonymous Motorsport ]
Default

Quote:
Originally Posted by \"polifem\"
Felicitari Asociatia Legal Racing shi baietilor de la NoSpeedLimit ... felicitari tuturor participantilor ... shi felicitari baietilor de la X-Team Constanta ...


Nu shtiu daca a mai obesrvat ... dar cand s'a plecat de la prisma ... pe partea dreapta ... era o Dacie Break Alba ... cu doi indivizi la vre'o 35/40 de ani ... cu o camera de filmat in māna ... Daca erau \"javrele\" atunci sunt de'a dreput nesimtZitZi ...
Am partea asta filmata pe camera ... shi cred ca e shi numarul de imatriculare

I-am vazut si eu... tovarashul meu care conducea a dat chiar si un burnout, le-am facut cu mana am urlat si ei radeau nu i-am vazut prea ingandurati mie cel putin mi s-a parut ca savurau show-ul pe care l-au dat baietii la iesirea din parcarea Prisma. Nu cred ca a fost ceva suspect..
__________________
My signature!
Insanity is offline  
Old 20-03-04, 21:44   #272
X-Ray-Eyes
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
X-Ray-Eyes's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
[BMW]
Default

Quote:
Originally Posted by \"RoSonic\"
X-Ray, ce motor era pe dacia aia berlina cu faruri de golf?
Era chiar frumoasa, chiar as putea sa spun ca nu stiu alta care sa arate mai bine.( spoilere schimbate, frane disc spate, fara toba(sau nu am vazut-o eu) ) Cine-a facut-o?
Man .. eu stiu ca are motor de Fuego ... are peste 80 de cai ...
Este dacia care a fost pe 2 mai 2003 la Venus - Saturn , si a impachetat Fordul ala Taunus Galben.

Cine a facut-o .. mai ... nu stiu ... proprietarul stie mai bine ... am sa il intreb ...insa s-au bagat enorm de multi bani in masina aia sincer ...
__________________
2.0 @ Opel Astra F
3.0 @@ BMW E92 335i
https://www.youtube.com/user/Andrei77WRC
X-Ray-Eyes is offline  
Old 20-03-04, 21:48   #273
X-Ray-Eyes
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
X-Ray-Eyes's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
[BMW]
Default

Quote:
Originally Posted by \"cr0n0s\"
x-ray... u ai participat? daca da... cu ce masina?
Un Opel Astra Visiniu Sedan cu o bara pe fatza \"vai mortzii ei\" si da am participat la grupa B , am condus 2 runde fara greseala , fara copilot.
Uite si niste poze :

https://www.4tuning.ro/new/view_photo...a200304&id=afa

https://www.4tuning.ro/new/view_photo...a200304&id=afb
X-Ray-Eyes is offline  
Old 20-03-04, 21:50   #274
Marian20
Ford Driver

Stage 5
 
Marian20's Avatar
 
Join Date: Oct 2003
Posts: 448
Member of:
[FORD]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

mey da ce s-a intamplat cu bmw-ul ala culoare nedefinita pictat cu albastru? ca am vazut ca a plecat pe rampa fara spoiler si lovit putin in dreapta fata.....
Marian20 is offline  
Old 20-03-04, 21:51   #275
catalin rs4

Stage 5
 
catalin rs4's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 3,351
Default

ray..mie numi prea plac dacile sincer..dar aia cu faruri de golf4..mia placut
catalin rs4 is offline  
Old 20-03-04, 21:57   #276
at_b

Stage 3
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 75
Default

Quote:
Originally Posted by \"Marian20\"
mey da ce s-a intamplat cu bmw-ul ala culoare nedefinita pictat cu albastru? ca am vazut ca a plecat pe rampa fara spoiler si lovit putin in dreapta fata.....
daca era cel ce se apropia de un alb, nu cred ca era inmatriculat asha ca a tb sa l aduca/ia cu trailerul
at_b is offline  
Old 20-03-04, 22:15   #277
79BYG

Stage 5
 
79BYG's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 529
Member of:
[X-Team Racing Club]
[VW]
[2 Roti]
Default

In sfarsit am ajuns si noi acasa ...
Am sa incep prin a felicita ORGANIZATORII pt care nu am cuvinte de lauda si toto ce le doresc sa o tina tot asa cu showri ca asta de pe 20.04.2004..
Intr-un cuvant a fost o zi speciala....
Noi X-team ( CONSTANTA ) sper ca am lasat si noi o impresie buna chiar daca nu am parcurs traseul (un pic dificil) foarte bine ( unii dintre noi ). Eu unul cu nova Verde de c-ta am fost un dezastru RECUNOSC la primul traseu --- dar nu tre sa ne zica unii cu comentarii de mai sus sau de pe margine ca am mers de ***...Pt ca nu am venit sa castigam ,, Noi am venit pt show si distractie .. Si gand-ti ca am venit 16 masini in coloana de la C-ta ..
Si asa de sfarsit vreau sa il felicit pe baiatul cu dacia de bucuresi visinie care a participat si la show..Pe organizatori ( a 2-a oara ) care s-au straduit foarte mult sa iasa bine si pe baietii cu bmw-urile de bucuresti TxA..etc si pe Opel sedan DIN C-ta cum il stim noi sad-u si pe DTA-ul Gsi-ul de cta si pe baietii mei de la x-team
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	phto0128.jpg
Views:	274
Size:	49.9 KB
ID:	4241  
__________________
79BYG is offline  
Old 20-03-04, 22:44   #278
Gratzian
Administrator

Stage 5
 
Gratzian's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 4,465
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

nu trebuie de loc sa te superi... daca citesti inca o data atent, multi v-au laudat si participarea si prestatia carea fost remarcabila calitativ si \"cantitativ\" va multumim
daca din fiecare oras ar veni asa o echipa grea, ca din constanta, ar fi minunat
deci numai cuvinte de lauda


si ca respect pentru participarea voastra, initiez o idee mai veche, si in cateva minute introducem o categorie noua, pentru discutii \"locale\" pe cele mai \"pasionate\" orase, incepandcu constanta, bineinteles
bafta multa in continuare
Gratzian is offline  
Old 20-03-04, 23:09   #279
alex_maxx

Stage 5
 
alex_maxx's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 1,201
Member of:
[4 Speed Squad]
[FORD]
Default

...foarte frumos ce sa intamplat astazi la prisma ...Felicitari organizatorilor care,fata de data trecuta au progresat foarte mult...respekt pt baietii din Constanta (X-team-ul)...si..Felicitari tuturor participantilor...a fost un show pe cinste...!!!!...multe masini...mult fum..multa lume...super show!!
__________________
I figured...If i study high!!...Take the test high !!...I get high scores!!

F.Focus II Sea Grey 1,4 16v 80HP:

Folie Llumar 50%F 80%S
Jante aliaj R16 model ST

alex_maxx is offline  
Old 20-03-04, 23:46   #280
cr0n0s

Stage 3
 
cr0n0s's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 151
Default

1. este a doua oara cand mi se intampla ca un post sa imi fie interpretat gresit... nu am zis ca au condus de cacat am zis ca s-au facut de caca=de rusine... de-aia am si zis ca fara suparare ptr ca nu am vrut sa o luati in nume de rau.... totusi oamenii la care m-am referit (intre care nu te numarai si tu... au lovit jaloane si au si scurtat din drum) inca odata... nu am vrut sa ofensez pe nimeni..... daca te-ai simtit ofensat imi cer scuze... nu asta a fost intentia...
2. mi-a placut cum ai condus x-ray si fara copilot... vreau sa va zic ca unor concurenti le tragea copilotul frana de mana in curbe... nu mai stiu cine (si iar nu o zic in nume de rau celor care au facut chestia asta ci doar il felicitam pe x-ray)
3. nasol ca nu o sa pot sa merg la viteza... acolo as fi fost curios... o sa p[ierd 2 etape... una la timisoara... (unde nu am cum sa ajung de nici o culoare) si pe cea de la voi.... care iar se anunta incendiara (dar la voi este o mica sansa sa ajung)
4. cam atat... pace
__________________

Gandeste binar! Te scuteste de probleme!
cr0n0s is offline  
Old 21-03-04, 00:26   #281
Ursu-=X-Team=-

Stage 4
 
Ursu-=X-Team=-'s Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 270
Member of:
[X-Team Racing Club]
Default

hai salut . Super super super. felicitari din nou Organizatorilor. Si nu in ultimul rand multumim pt felitari)
Si acum sa bag \" multumsc parintilor mei ca au facut posibila plecarea mea ?\" Si sa imi dorec pacea pe pamant:P ..
Oricum . BRAVO.. mai ales TXA si BAV Bravo baietzi avetzi niste masini de nota 10
Ursu-=X-Team=- is offline  
Old 21-03-04, 07:13   #282
Anonymous

Stage 5
 
Join Date: Apr 2003
Posts: 1,375
Default LEGAL RACING



Vreau sa felicit toti participantii chiar si spectatorii care s-au comportat f bine si in mod special echipa de la Constanta care e de laudat si va asigur ca daca erau mai odihniti si nu conduceau cei aproape 300km pana aici ar fi mers mult mai bine asa ca tinetiva cand o sa ajungeti pe terenul lor.
Cred ca pe 1 mai va fi etapa de viteza la Constanta.
Am nevoie de filmul in care sunt prinsi cei ce filmau din Dacia alba , asa ca te rog sa ma contactezi urgent la :
curseauto2002@yahoo.com
Anonymous is offline  
Old 21-03-04, 08:12   #283
X-Ray-Eyes
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
X-Ray-Eyes's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
[BMW]
Default

Sarumana cr0n0s pentru felicitari !
Respect tuturor organizatorilor , baietilor care au fost pe platou pentru ca totul sa se deruleze in mod normal , Respect ptr Micutzu si toti prietenii lui , Lui Sebastian --- Toata ladua din partea Constantzenilor
( tipul care filma la iesirea din prisma ra pe partea dreapta , eu l-am vazut dar nu am stiut cine este poate ma lamureste si pe mine cineva cu un PM cine era tipul ca daca il vad a 2-a oara il recunosc ... si pot sa dau si detalii despre el in reply ...cum arata , cu ce fima si alte vrajeli dar de prins pe camera video nu l-am prins .. oricum era unu mai mic , si mai chel sau tuns scurt )
Pe 1 mai vor fi Liniute legale ... si din Constantza vor veni Garantat min 100 Masini ... si F. Multe surprize !!! Poate ca la Bucuresti nu au reusit sa ajunga multi ... dar de 1 mai cred ca o sa \"va duelatzi\" cu un M5 , M3 , Cupra , GSI Turbo , Dacii 1410 de aproape 100 cai ... si nu stiu cate sanse sunt sa avetzi ca \"spectator\" un Ferrari Modena Spider Cabrio ...
Asha ca va asteptam de 1 mai cu FETE FRUMOASE SI MASINI NERVOASE !
Si nu in ultimul rand ii asteptam pe catalin RS , si ceilalti care sunt Outsiders !
RESPECT
X-Ray-Eyes is offline  
Old 21-03-04, 09:14   #284
Hondarul
Super Moderator

Stage 5
 
Hondarul's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 8,665
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
Default

Chiar ca a fost super...

Mai ales ca am fost copilot la grupa A, si am luat si premiul 3 !!!!!

Si stiti cu ce masina ????

Peugeot 206 1.1 litri, de 60 cp...

LOCUL 3 MAH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

In rest, a fost super tare, respect tuturor si multa bafta in continuare...

MadMax a fost CRIMINAL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hondarul is offline  
Old 21-03-04, 10:01   #285
cr0n0s

Stage 3
 
cr0n0s's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 151
Default

bv tie hondare.... dar ce premii s-au dat ca eu nu am putut sa vad ca aveam locuri fff buine sa vad show-ul de sfarsit (extact de langa cel care a filmat si le-a pus pe forum) si daca plkecam sa vad premiera mai ajungeam acolo canci... deci... ce premii s-au dat?
cr0n0s is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -