TYE // le vand eu pe ale mele ... in caz ca te intereseaza da un PM sau potzi sa lasi mesaj aici .. 200 Euro toate 4 + 2 cauciucuri misto ( ca alea de pe spate nu iti incap pe masina ( 255/45/R15 )
Uite si o poza:
https://www.4tuning.ro/new/view_photo...album37&id=aal
jentzile sunt OK nu sunt stranbe , nu bat ... sunt ANTERA , nemtzesti.
Eu vreau sa imi iau pe 16 sau 17 ...