![]() |
Cumpar jante 15''
Cumpar jante de 15\" din aliaj in 4 prezoane (pentru Solenza).
|
Ai mare grija ce cumperi sa nu o strici ca design ca ar fi pacat!!!!
E gata masina???? |
Vineri o sa fie gata ... sper
|
Mult noroc!!!
|
TYE // le vand eu pe ale mele ... in caz ca te intereseaza da un PM sau potzi sa lasi mesaj aici .. 200 Euro toate 4 + 2 cauciucuri misto ( ca alea de pe spate nu iti incap pe masina ( 255/45/R15 ) :lol:
Uite si o poza: https://www.4tuning.ro/new/view_photo...album37&id=aal jentzile sunt OK nu sunt stranbe , nu bat ... sunt ANTERA , nemtzesti. Eu vreau sa imi iau pe 16 sau 17 ... |
| All times are GMT +2. The time now is 22:27. |
- Copyright 2026 4Tuning