Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Jante si Anvelope (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope.html)
-   -   Cumpar jante 15'' (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope/538-cumpar-jante-15-a.html)

TYE 24-02-04 10:43

Cumpar jante 15''
 
Cumpar jante de 15\" din aliaj in 4 prezoane (pentru Solenza).

mpa 24-02-04 14:24

Ai mare grija ce cumperi sa nu o strici ca design ca ar fi pacat!!!!
E gata masina????

TYE 24-02-04 14:51

Vineri o sa fie gata ... sper

mpa 24-02-04 14:56

Mult noroc!!!

X-Ray-Eyes 24-02-04 21:28

TYE // le vand eu pe ale mele ... in caz ca te intereseaza da un PM sau potzi sa lasi mesaj aici .. 200 Euro toate 4 + 2 cauciucuri misto ( ca alea de pe spate nu iti incap pe masina ( 255/45/R15 ) :lol:
Uite si o poza:

https://www.4tuning.ro/new/view_photo...album37&id=aal

jentzile sunt OK nu sunt stranbe , nu bat ... sunt ANTERA , nemtzesti.
Eu vreau sa imi iau pe 16 sau 17 ...


All times are GMT +2. The time now is 22:27.

- Copyright 2026 4Tuning