Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Bazar AUTO - PIESE, ACCESORII, CONSUMABILE, etc > Jante si Anvelope

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 29-11-04, 13:14   #1
Hondarul
Super Moderator

Stage 5
 
Hondarul's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 8,661
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
Default ANVELOPE DE AFARA LA SUPER PRETZURI

Anvelope SH pe 14, 15, 16, aproape orice dimensiune in latime si inaltimea talonului, aduse cu tirul din Elvetia, aproape noi, stare exceptionala. Pirelli, Michelin, Dunlop, etc. Mi-am luat si eu pentru masina Continental.

Preturi: intre 700.000 si 800.000 bucata.
Oriunde altundeva sunt cel putin 1 milion la dimensiunea asta. Pentru cumparari en-gros, reducere 50 %.

Telefon: 0722682775 Radu, un amic.
Hondarul is offline  
Old 29-11-04, 14:45   #2
RoadRunner

Stage 3
 
RoadRunner's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 164
Default

Ma intereseaza 4 bucati 215/45/R17. Ai ceva ?
RoadRunner is offline  
Old 29-11-04, 14:49   #3
Hondarul
Super Moderator

Stage 5
 
Hondarul's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 8,661
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
Default

Nimic pe 17, am si zis din pacate... S-au dat.
Hondarul is offline  
Old 29-11-04, 14:55   #4
the_mav

Stage 5
 
the_mav's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 599
Default

175 65 pe 13...
the_mav is offline  
Old 29-11-04, 15:27   #5
Bogdan_16v
Guest
 
Posts: n/a
Default

Nu puteai mane sa pui si tu anuntu' asta cu o saptamana mai devreme? Am dat o carutza de bani pe Continental noi...
 
Old 29-11-04, 15:29   #6
the_mav

Stage 5
 
the_mav's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 599
Default

hondare, cre' ca maine sau poimaine fac rost de tozti banii, sa-mi schimb cauciucurile cubice pe care le am acum... spune si tu daca are omu ce-am zis mai sus sau caut in alta parte... aaaa: sa nu fie de iarna, in cel mai rau caz mixte, dar preferabil de ploaie...
__________________
www.mavturism.ro
STEP ON IT & FLY TO HEAVEN...
Proud owner of SAAB...car for the moment, planning for a plane...
the_mav is offline  
Old 29-11-04, 15:30   #7
B 68 VLD

Stage 5
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 1,882
Default

Quote:
Nu puteai mane sa pui si tu anuntu' asta cu o saptamana mai devreme? Am dat o carutza de bani pe Continental noi
Da' eu ce sa mai zic ca a trebuit sa schimb un cauciuc Goodyear Eagle F1 D3 si l-am luat nou cu 8.3 mil!
B 68 VLD is offline  
Old 29-11-04, 15:37   #8
ffocus

Stage 5
 
ffocus's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 841
Default

205/50/16 de iarna?
ffocus is offline  
Old 29-11-04, 16:40   #9
Hondarul
Super Moderator

Stage 5
 
Hondarul's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 8,661
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
Default Re: ANVELOPE DE AFARA LA SUPER PRETZURI

Quote:
Originally Posted by \"Hondarul\"
Anvelope SH pe 14, 15, 16, aproape orice dimensiune in latime si inaltimea talonului, aduse cu tirul din Elvetia, aproape noi, stare exceptionala. Pirelli, Michelin, Dunlop, etc. Mi-am luat si eu pentru masina Continental.

Preturi: intre 700.000 si 800.000 bucata.
Oriunde altundeva sunt cel putin 1 milion la dimensiunea asta. Pentru cumparari en-gros, reducere 50 %.

Telefon: 0722682775 Radu, un amic.
Bey, eu cred ca scriu romaneste... NUMAI 14, 15, 16... Sunati-l pe om si va zice daca are dimensiunile. 8 mil pe un cauciuc ??? VLD esti dus tata...
Hondarul is offline  
Old 29-11-04, 17:06   #10
shadow

Presedinte AfterDark Racing

Stage 5
 
shadow's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 1,876
Member of:
[Moderators]
[AfterDark Racing]
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
Default

Pirelli P6000 195/60 R14 ai asa ceva???
shadow is offline  
Old 29-11-04, 19:16   #11
B 68 VLD

Stage 5
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 1,882
Default

Quote:
VLD esti dus tata...
Pai imi luasem sh cauciucurile dar cum am zis mai sus unu' s-a busit si nu a mai mers vulcanizat! Si m-am gandit sa nu-mi mai cumpar sh!
B 68 VLD is offline  
Old 29-11-04, 19:57   #12
Bogdan_16v
Guest
 
Posts: n/a
Default

offtopic: tu iti cumperi doar UN cauciuc? Nu pereche??? Adica sa inteleg ca pe fata ai unul uzat si unul nou? Nu iti cam trage volanul intr-o parte?
 
Old 29-11-04, 20:06   #13
B 68 VLD

Stage 5
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 1,882
Default

Quote:
Adica sa inteleg ca pe fata ai unul uzat si unul nou? Nu iti cam trage volanul intr-o parte?
Nu! Merge chiar foarte drept si la viteze mari adica 140-150km/h! Dar la ce cauciucuri am ... !

Daca nu crezi ne intalnim si te fac o tura ca sa te convingi! Daca aveam cauciucuri Continental poate era cum spuneai tu!

Si gata cu off-topic-ul pt ca omu' vinde ceva aici!
B 68 VLD is offline  
Old 29-11-04, 20:27   #14
[T3m]b3||
Midnight Racers Member

Stage 5
 
[T3m]b3||'s Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 1,570
Member of:
[Midnight Racers]
[BMW]
[2 Roti]
Default

Hondare...
Ceva pa 16\"...profil da ploaie, poate chiar acelasi profil si cele d p fatza si cele d p spate [preferabil]
2x 195/45
2x 225/40
10x !
[T3m]b3|| is offline  
Old 29-11-04, 23:28   #15
KrushX

Stage 4
 
KrushX's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 237
Default

ash avea shi io nevoie de 185/40/14... ceva norok?
KrushX is offline  
Closed Thread


- Copyright 2026 4Tuning -