29-11-04, 13:14
|
#1
|
|
Super Moderator
 Stage 5
Join Date: Sep 2003
Posts: 8,661
Member of: [Moderators] [4 Speed Squad]
|
ANVELOPE DE AFARA LA SUPER PRETZURI
Anvelope SH pe 14, 15, 16, aproape orice dimensiune in latime si inaltimea talonului, aduse cu tirul din Elvetia, aproape noi, stare exceptionala. Pirelli, Michelin, Dunlop, etc. Mi-am luat si eu pentru masina Continental.
Preturi: intre 700.000 si 800.000 bucata. Oriunde altundeva sunt cel putin 1 milion la dimensiunea asta. Pentru cumparari en-gros, reducere 50 %.
Telefon: 0722682775 Radu, un amic.
|
|
|
29-11-04, 14:45
|
#2
|
Stage 3
Join Date: Sep 2003
Posts: 164
|
Ma intereseaza 4 bucati 215/45/R17. Ai ceva ?
|
|
|
29-11-04, 14:49
|
#3
|
|
Super Moderator
 Stage 5
Join Date: Sep 2003
Posts: 8,661
Member of: [Moderators] [4 Speed Squad]
|
Nimic pe 17, am si zis din pacate... S-au dat.
|
|
|
29-11-04, 14:55
|
#4
|
 Stage 5
Join Date: Aug 2004
Posts: 599
|
175 65 pe 13...
|
|
|
29-11-04, 15:27
|
#5
|
|
Guest
|
Nu puteai mane sa pui si tu anuntu' asta cu o saptamana mai devreme? Am dat o carutza de bani pe Continental noi...
|
|
|
|
29-11-04, 15:29
|
#6
|
 Stage 5
Join Date: Aug 2004
Posts: 599
|
hondare, cre' ca maine sau poimaine fac rost de tozti banii, sa-mi schimb cauciucurile cubice pe care le am acum... spune si tu daca are omu ce-am zis mai sus sau caut in alta parte... aaaa:  sa nu fie de iarna, in cel mai rau caz mixte, dar preferabil de ploaie...
__________________
www.mavturism.ro
STEP ON IT & FLY TO HEAVEN...
Proud owner of SAAB...car for the moment, planning for a plane...
|
|
|
29-11-04, 15:30
|
#7
|
 Stage 5
Join Date: Jun 2004
Posts: 1,882
|
Quote:
|
Nu puteai mane sa pui si tu anuntu' asta cu o saptamana mai devreme? Am dat o carutza de bani pe Continental noi
|
Da' eu ce sa mai zic ca a trebuit sa schimb un cauciuc Goodyear Eagle F1 D3 si l-am luat nou cu 8.3 mil!
|
|
|
29-11-04, 15:37
|
#8
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2004
Posts: 841
|
205/50/16 de iarna?
|
|
|
29-11-04, 16:40
|
#9
|
|
Super Moderator
 Stage 5
Join Date: Sep 2003
Posts: 8,661
Member of: [Moderators] [4 Speed Squad]
|
Re: ANVELOPE DE AFARA LA SUPER PRETZURI
Quote:
|
Originally Posted by \"Hondarul\"
Anvelope SH pe 14, 15, 16, aproape orice dimensiune in latime si inaltimea talonului, aduse cu tirul din Elvetia, aproape noi, stare exceptionala. Pirelli, Michelin, Dunlop, etc. Mi-am luat si eu pentru masina Continental.
Preturi: intre 700.000 si 800.000 bucata. Oriunde altundeva sunt cel putin 1 milion la dimensiunea asta. Pentru cumparari en-gros, reducere 50 %.
Telefon: 0722682775 Radu, un amic.
|
Bey, eu cred ca scriu romaneste... NUMAI 14, 15, 16... Sunati-l pe om si va zice daca are dimensiunile. 8 mil pe un cauciuc ??? VLD esti dus tata...
|
|
|
29-11-04, 17:06
|
#10
|
Presedinte AfterDark Racing
 Stage 5
Join Date: Jul 2004
Posts: 1,876
Member of: [Moderators] [AfterDark Racing] [PARTICIPANT CURSE] [Honda]
|
Pirelli P6000 195/60 R14 ai asa ceva???
|
|
|
29-11-04, 19:16
|
#11
|
 Stage 5
Join Date: Jun 2004
Posts: 1,882
|
Pai imi luasem sh cauciucurile dar cum am zis mai sus unu' s-a busit si nu a mai mers vulcanizat! Si m-am gandit sa nu-mi mai cumpar sh!
|
|
|
29-11-04, 19:57
|
#12
|
|
Guest
|
offtopic: tu iti cumperi doar UN cauciuc? Nu pereche??? Adica sa inteleg ca pe fata ai unul uzat si unul nou? Nu iti cam trage volanul intr-o parte?
|
|
|
|
29-11-04, 20:06
|
#13
|
 Stage 5
Join Date: Jun 2004
Posts: 1,882
|
Quote:
|
Adica sa inteleg ca pe fata ai unul uzat si unul nou? Nu iti cam trage volanul intr-o parte?
|
Nu!  Merge chiar foarte drept si la viteze mari adica 140-150km/h!  Dar la ce cauciucuri am ... !
Daca nu crezi ne intalnim si te fac o tura ca sa te convingi!  Daca aveam cauciucuri Continental poate era cum spuneai tu!
Si gata cu off-topic-ul pt ca omu' vinde ceva aici!
|
|
|
29-11-04, 20:27
|
#14
|
|
Midnight Racers Member
 Stage 5
Join Date: Jan 2004
Posts: 1,570
Member of: [Midnight Racers] [BMW] [2 Roti]
|
Hondare...
Ceva pa 16\"...profil da ploaie, poate chiar acelasi profil si cele d p fatza si cele d p spate [preferabil]
2x 195/45
2x 225/40
10x !
|
|
|
29-11-04, 23:28
|
#15
|
 Stage 4
Join Date: Apr 2004
Posts: 237
|
ash avea shi io nevoie de 185/40/14... ceva norok?
|
|
|
|
|