Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Jante si Anvelope (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope.html)
-   -   ANVELOPE DE AFARA LA SUPER PRETZURI (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope/2741-anvelope-afara-super-pretzuri.html)

Hondarul 29-11-04 13:14

ANVELOPE DE AFARA LA SUPER PRETZURI
 
Anvelope SH pe 14, 15, 16, aproape orice dimensiune in latime si inaltimea talonului, aduse cu tirul din Elvetia, aproape noi, stare exceptionala. Pirelli, Michelin, Dunlop, etc. Mi-am luat si eu pentru masina Continental.

Preturi: intre 700.000 si 800.000 bucata.
Oriunde altundeva sunt cel putin 1 milion la dimensiunea asta. Pentru cumparari en-gros, reducere 50 %.

Telefon: 0722682775 Radu, un amic.

RoadRunner 29-11-04 14:45

Ma intereseaza 4 bucati 215/45/R17. Ai ceva ?

Hondarul 29-11-04 14:49

Nimic pe 17, am si zis din pacate... S-au dat.

the_mav 29-11-04 14:55

175 65 pe 13... :?: :wink:

Bogdan_16v 29-11-04 15:27

Nu puteai mane sa pui si tu anuntu' asta cu o saptamana mai devreme? Am dat o carutza de bani pe Continental noi... :cry:

the_mav 29-11-04 15:29

hondare, cre' ca maine sau poimaine fac rost de tozti banii, sa-mi schimb cauciucurile cubice pe care le am acum... spune si tu daca are omu ce-am zis mai sus sau caut in alta parte... aaaa: :!: sa nu fie de iarna, in cel mai rau caz mixte, dar preferabil de ploaie... :wink:

B 68 VLD 29-11-04 15:30

Quote:

Nu puteai mane sa pui si tu anuntu' asta cu o saptamana mai devreme? Am dat o carutza de bani pe Continental noi
Da' eu ce sa mai zic ca a trebuit sa schimb un cauciuc Goodyear Eagle F1 D3 si l-am luat nou cu 8.3 mil! :lol:

ffocus 29-11-04 15:37

205/50/16 de iarna?

Hondarul 29-11-04 16:40

Re: ANVELOPE DE AFARA LA SUPER PRETZURI
 
Quote:

Originally Posted by \"Hondarul\"
Anvelope SH pe 14, 15, 16, aproape orice dimensiune in latime si inaltimea talonului, aduse cu tirul din Elvetia, aproape noi, stare exceptionala. Pirelli, Michelin, Dunlop, etc. Mi-am luat si eu pentru masina Continental.

Preturi: intre 700.000 si 800.000 bucata.
Oriunde altundeva sunt cel putin 1 milion la dimensiunea asta. Pentru cumparari en-gros, reducere 50 %.

Telefon: 0722682775 Radu, un amic.

Bey, eu cred ca scriu romaneste... NUMAI 14, 15, 16... Sunati-l pe om si va zice daca are dimensiunile. 8 mil pe un cauciuc ??? VLD esti dus tata... :lol:

shadow 29-11-04 17:06

Pirelli P6000 195/60 R14 ai asa ceva???

B 68 VLD 29-11-04 19:16

Quote:

VLD esti dus tata...
Pai imi luasem sh cauciucurile dar cum am zis mai sus unu' s-a busit si nu a mai mers vulcanizat! Si m-am gandit sa nu-mi mai cumpar sh! :lol:

Bogdan_16v 29-11-04 19:57

offtopic: tu iti cumperi doar UN cauciuc? Nu pereche??? Adica sa inteleg ca pe fata ai unul uzat si unul nou? Nu iti cam trage volanul intr-o parte? :lol:

B 68 VLD 29-11-04 20:06

Quote:

Adica sa inteleg ca pe fata ai unul uzat si unul nou? Nu iti cam trage volanul intr-o parte?
Nu! :lol: Merge chiar foarte drept si la viteze mari adica 140-150km/h! :lol: Dar la ce cauciucuri am ... ! :wink:

Daca nu crezi ne intalnim si te fac o tura ca sa te convingi! :wink: Daca aveam cauciucuri Continental poate era cum spuneai tu! :lol:

Si gata cu off-topic-ul pt ca omu' vinde ceva aici! :lol:

[T3m]b3|| 29-11-04 20:27

Hondare...
Ceva pa 16\"...profil da ploaie, poate chiar acelasi profil si cele d p fatza si cele d p spate [preferabil]
2x 195/45
2x 225/40
10x !

KrushX 29-11-04 23:28

ash avea shi io nevoie de 185/40/14... ceva norok?


All times are GMT +2. The time now is 14:35.

- Copyright 2026 4Tuning