Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Bazar AUTO - PIESE, ACCESORII, CONSUMABILE, etc > Jante si Anvelope

Reply
 
Thread Tools
Old 13-11-11, 07:44   #766
Argentis

Stage 5
 
Argentis's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 2,072
Default re: Argentis-ANVELOPE DE OCAZIE IN OFERTA!

Quote:
Originally Posted by pitulaki91 View Post
Un pret va rog pentru 2 buc 195/65/14 si 2 buc 175/70/14 de iarna nu conteaza neaparat marca. Multumesc!
195.65.14 300 perechea inclus transport.
Argentis is offline   Reply With Quote
Old 13-11-11, 10:15   #767
paul_e38

Stage 3
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 155
Default re: Argentis-ANVELOPE DE OCAZIE IN OFERTA!

Quote:
Originally Posted by ton1 View Post
Stai linistit omule, ai vazut vreun client care sa scrie aici "vai ce anvelope bune"?

pai la 5 mm nu e o guma buna de iarna
paul_e38 is offline   Reply With Quote
Old 13-11-11, 10:57   #768
Argentis

Stage 5
 
Argentis's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 2,072
Default re: Argentis-ANVELOPE DE OCAZIE IN OFERTA!

Quote:
Originally Posted by paul_e38 View Post
pai la 5 mm nu e o guma buna de iarna
daca aveti putina rabdare,va creez un topic special in care sa va manifestati totul despre si impotriva anvelopelor second.

culmea e ca imi urmariti topiculde vanzare cu interes.

nu stimabililor, nu veti primi anvelope noi la preturide second.

e vorba de anvelope uzate, din oment ce frecventati astfel de topicuri,inseamna ca asta urmariti.

surprinzator e ca nici unul din voi, "criticii de arta", nu ati trecut de 20 de postari.

gabi,sunt fanii tai?)
__________________
Anvelope de Ocazie. Peste 250 de dimensiuni permanent in stoc. Expediere prin Curier. Comenzi: 0749713794 , office@argentis.ro
Argentis is offline   Reply With Quote
Old 13-11-11, 11:11   #769
Argentis

Stage 5
 
Argentis's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 2,072
Default re: Argentis-ANVELOPE DE OCAZIE IN OFERTA!

Quote:
Originally Posted by paul_e38 View Post
nu caut nici o pomana, e un forum public si am dreptul la o parere. daca erau undeva la 300 de lei amandoua le luam, avand in vedere ca mai trebuie sa platesc si transport.daca eram din acelasi oras veneam, le vedeam si daca imi convenea poate le si luam, dar asa nici nu pot sa le vad inainte sa le cumpar

nu caut nici o negociere pt ca ai zis la tel ca pretul e fix
daca le lasam in 3 mil ,anvelopele de 5 mm deveneau brusc anvelope bune de iarna|?

acest aspect s0ar fi incadrat la minuni?

de aici rezulta ca negocierile fac minuni?

oare eu de asta nu negociez?

cum comentezi?
Argentis is offline   Reply With Quote
Old 13-11-11, 11:19   #770
manu_96xls

Stage 5
 
manu_96xls's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 2,465
Member of:
[Moderators]
[Virtual Tuning]
Default re: Argentis-ANVELOPE DE OCAZIE IN OFERTA!

Din moment ce s-a început cu feedback-uri îmi permit să spun că prețurile reflectă calitatea în cazul de față. Personal mă declar mulțumit!
__________________
Second to a hammer , a cable tie can fix anything!
manu_96xls is offline   Reply With Quote
Old 13-11-11, 12:17   #771
paul_e38

Stage 3
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 155
Default re: Argentis-ANVELOPE DE OCAZIE IN OFERTA!

nu erau bune de iarna nici daca le lasai la 2 milioane. pretul tau de 400 de lei nu zic ca e mare, dar la 5mm o anvelopa de iarna si a cam trait viata.crede ma ca daca aveau 7mm nu era mare pretu, dar asa le iau merg 2 luni cu ele si iarna viitoare le arunc.
hai sa o terminam ca poluam topicul degeaba. marfa e la tine, banii sunt la mine, tu faci pretu pe marfa ta, asa ca n are rost sa mai discutam pe tema asta.

p.s. nu inteleg ce relevanta are cate posturi am, sincer.nu are nici o legatura
paul_e38 is offline   Reply With Quote
Old 13-11-11, 12:28   #772
Argentis

Stage 5
 
Argentis's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 2,072
Default re: Argentis-ANVELOPE DE OCAZIE IN OFERTA!

Quote:
Originally Posted by paul_e38 View Post
nu erau bune de iarna nici daca le lasai la 2 milioane. pretul tau de 400 de lei nu zic ca e mare, dar la 5mm o anvelopa de iarna si a cam trait viata.crede ma ca daca aveau 7mm nu era mare pretu, dar asa le iau merg 2 luni cu ele si iarna viitoare le arunc.
hai sa o terminam ca poluam topicul degeaba. marfa e la tine, banii sunt la mine, tu faci pretu pe marfa ta, asa ca n are rost sa mai discutam pe tema asta.

p.s. nu inteleg ce relevanta are cate posturi am, sincer.nu are nici o legatura
domnul Logica: peste 5.5 mm.nu e 5 mm.
sunteti un ansamblu de matematica, logica si ranchiuna, sincronizate perfect intr-un singur caracter. (lipsit doar de anvelope ) )

mai postezi de doua ,trei ori in topicurile mele,si devii celebru.

ps.marfa nu mai e la mine.am prostit pe unul mai neprofesionist ca tine, si i-am scos banii cu forta din buzunar.

(asteptam cu nerabdare postarea, ce te va impinge in lumina reflectoarelor, sau bunul simt de a-ti vedea de treaba)
Argentis is offline   Reply With Quote
Old 13-11-11, 14:49   #773
paul_e38

Stage 3
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 155
Default re: Argentis-ANVELOPE DE OCAZIE IN OFERTA!

Quote:
Originally Posted by Argentis View Post
domnul Logica: peste 5.5 mm.nu e 5 mm.
sunteti un ansamblu de matematica, logica si ranchiuna, sincronizate perfect intr-un singur caracter. (lipsit doar de anvelope ) )

mai postezi de doua ,trei ori in topicurile mele,si devii celebru.

ps.marfa nu mai e la mine.am prostit pe unul mai neprofesionist ca tine, si i-am scos banii cu forta din buzunar.

(asteptam cu nerabdare postarea, ce te va impinge in lumina reflectoarelor, sau bunul simt de a-ti vedea de treaba)


n o mai da in balarii pt ca la tel mi ai spus clar ca au 5mm.si daca aveau 5.6 mm cum zici tu tot acelasi rahat era.oricum nu ma mai intereseaza pt ca mi am facut rost de gume mai ieftin si mai bune decat ce ai avut tu, deci razi degeaba.

si dupa cum zici tu, citez:"am prostit pe unul mai neprofesionist ca tine, si i-am scos banii cu forta din buzunar" reiese ca iti cam prostesti clientii, si cum nu iti iese tot timpu te ataci degeaba pe forum.

pe langa asta nici nu cred ca le ai dat ci doar ca te dai aici in stamba crezand ca mi e ciuda, vezi doamne.

inca o data hai sa o incheiem si sa isi vada fiecare de ale lui, tu de afacerile tale cu gume si eu de "celebritatea" mea cum bine ai spus mai sus.
paul_e38 is offline   Reply With Quote
Old 13-11-11, 15:05   #774
Argentis

Stage 5
 
Argentis's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 2,072
Default re: Argentis-ANVELOPE DE OCAZIE IN OFERTA!

da.deci lipsa bunului simt a invins.

(bine, mi-a fost si simplu.persoanele de teapa ta sunt incredibil de usor de anticipat)

sunt convins ca ti-ai gasit ,din moment ce te freaca la inima sa frecventezi forumul. cand ti-ai gasit?,astazi,dupa lansarea topicului in care "oferi ff multi bani pt pirelli winter 210? " daca esti suficient de capabil, desi sperantele imi pier in zare, observa ca e un topic personal in care postez cand doresc.interdictia era pt tine,domnul "freaca menta pe forumuri cautand pomeni si aruncand cu speculatii surde"(regleaza-ti volumul telefonului sau du-te la ORL.(mare atentie ca nici acolo nu poti negocia) )


in concluzie, Argentis acorda lui paulica cel viteaz medalia tupeistului! ii dorim sa o stapaneasca sanatos si sa scoata cu ea ochii tuturor celor care nu sunt pe frecventa lui , atunci cand bate din bocanci sa obtina ceva.



..si eu care credeam ca acesta e un simplu forum de vanzari...

(acum asteptam injuraturile, sau inca un raspuns sec sau demisec.hai paulica, stim ca poti.natura ta iti impune sa reusesti!!)

Last edited by Argentis; 13-11-11 at 15:11.
Argentis is offline   Reply With Quote
Old 13-11-11, 18:14   #775
paul_e38

Stage 3
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 155
Default re: Argentis-ANVELOPE DE OCAZIE IN OFERTA!

Quote:
Originally Posted by Argentis View Post
da.deci lipsa bunului simt a invins.

(bine, mi-a fost si simplu.persoanele de teapa ta sunt incredibil de usor de anticipat)

sunt convins ca ti-ai gasit ,din moment ce te freaca la inima sa frecventezi forumul. cand ti-ai gasit?,astazi,dupa lansarea topicului in care "oferi ff multi bani pt pirelli winter 210? " daca esti suficient de capabil, desi sperantele imi pier in zare, observa ca e un topic personal in care postez cand doresc.interdictia era pt tine,domnul "freaca menta pe forumuri cautand pomeni si aruncand cu speculatii surde"(regleaza-ti volumul telefonului sau du-te la ORL.(mare atentie ca nici acolo nu poti negocia) )


in concluzie, Argentis acorda lui paulica cel viteaz medalia tupeistului! ii dorim sa o stapaneasca sanatos si sa scoata cu ea ochii tuturor celor care nu sunt pe frecventa lui , atunci cand bate din bocanci sa obtina ceva.



..si eu care credeam ca acesta e un simplu forum de vanzari...

(acum asteptam injuraturile, sau inca un raspuns sec sau demisec.hai paulica, stim ca poti.natura ta iti impune sa reusesti!!)


ba tu crezi ca ma cunosti?te crezi tu smecher ca anticipezi ce o sa zic?
eu de 2 ori am zis sa o inceheiem da vad ca tre sa ai tu ultimu cuvant.

nu frecventez nici un forum, singuru motiv pt care am intrat este pt a cauta 2 gume.ai vazut tu ca am postat altundeva?
acum, insa am inca un motiv sa intru pe forum, sa rad de tine si de tampeniile pe care le debitezi.

si apropo de cumparari de gume, tu crezi ca doar pe forum se gasesc ?

Last edited by paul_e38; 13-11-11 at 18:16.
paul_e38 is offline   Reply With Quote
Old 14-11-11, 08:25   #776
Argentis

Stage 5
 
Argentis's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 2,072
Default re: Argentis-ANVELOPE DE OCAZIE IN OFERTA!

"zadarnic lupti cu prostul cu lovituri fine de floreta, el te loveste cu bata in moalele capului"I.L.Caragiale.

up...
Argentis is offline   Reply With Quote
Old 14-11-11, 08:58   #777
pitulaki91

Stage 4
 
pitulaki91's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 220
Default re: Argentis-ANVELOPE DE OCAZIE IN OFERTA!

Salut! 2-3 poze cu cauciurile 195/65/14, ce marca sunt, ce uzura au, multumesc.
pitulaki91 is offline   Reply With Quote
Old 14-11-11, 08:59   #778
paul_e38

Stage 3
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 155
Default re: Argentis-ANVELOPE DE OCAZIE IN OFERTA!

ce inteligent te crezi )

indiferent de ce o sa scrii n o sa mai postez aici. stii cum se spune,
"desteptul cedeaza primul"

crezi ca nu puteam sa te jignesc cum ai facut tu mai sus?sincer nu am nici un chef de taranisme dinastea.


puteai sa mi spui frumos de la inceput, nu ti convine pretu, ia ti de altundeva, si evitam toate posturile astea inutile

Last edited by paul_e38; 14-11-11 at 09:16.
paul_e38 is offline   Reply With Quote
Old 14-11-11, 13:41   #779
Argentis

Stage 5
 
Argentis's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 2,072
Default re: Argentis-ANVELOPE DE OCAZIE IN OFERTA!

Quote:
Originally Posted by pitulaki91 View Post
Salut! 2-3 poze cu cauciurile 195/65/14, ce marca sunt, ce uzura au, multumesc.
mai am un transport de 14 ,marti noaptea .vedem ce mai intra atunci.
acum cred ca mai este o pereche de michelin.o sa vad daca imi permite timpul sa fac poze.
Argentis is offline   Reply With Quote
Old 16-11-11, 07:56   #780
Argentis

Stage 5
 
Argentis's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 2,072
Default re: Argentis-ANVELOPE DE OCAZIE IN OFERTA!

up...
Argentis is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -