02-09-10, 17:03
|
#31
|
 Stage 5
Join Date: Jul 2007
Posts: 713
Member of: [NoSpeedLimit Romania Club]
|
Re: vand anvelope 16" (gama complexa)
Quote:
Originally Posted by Argentis
ideea e ca eu sunt din judetul bacau(comanesti)
de la focsani,mai ai,adjud onesti,apoi eu.dar gasim noi o solutie.
si sunt in zona mereu.
www.argentis.ro
poate recunosti firma.
|
imi poti face te rog un pret la 4 anvelope de iarna 215 - 65- R16 ?
Multumesc
|
|
|
02-09-10, 19:18
|
#32
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2009
Posts: 2,063
|
Re: vand anvelope 16" (gama complexa)
ce masina aveti?
tucson?land rover?
am 215/65/16 la 150 lei buc,dar nu stralucite.
mai puteti pune 225/60/16 si 235/60/16,unde as avea ceva seturi de pirelli si dunlop de supercalitate.
__________________
Anvelope de Ocazie. Peste 250 de dimensiuni permanent in stoc. Expediere prin Curier. Comenzi: 0749713794 , [email protected]
|
|
|
02-09-10, 19:20
|
#33
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2009
Posts: 2,063
|
Re: vand anvelope 16" (gama complexa)
Quote:
Originally Posted by dme4u
Atunci facem cumva cu un transport spre Bucuresti... Ai zis ca e gratuit transportul pana la Bucale? Si cu rambursul cum se face? Sau le aduce un prieten d-al tau?
10x
|
le pot trimite luni la bucuresti,pe prieten,dar trebuie sa ii dai si lui ceva simbolic,doar e transportator.(20-30 lei)
|
|
|
03-09-10, 16:46
|
#34
|
 Stage 5
Join Date: Jan 2008
Posts: 302
Member of: [TIME SQUAD]
|
Re: vand anvelope 16" (gama complexa)
Lunea viitoare e ok? Le poti tine? Din pacate abia pe 10 fac rost de bani
|
|
|
03-09-10, 17:21
|
#35
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2009
Posts: 2,063
|
Re: vand anvelope 16" (gama complexa)
lunea viitoare nu are cursa.
lunea asta era in zona.
eventual le trimit si le lasam la el,pana le iei tu.
dar sa nu il tinem blocat cu ele f mult.
Last edited by Argentis; 03-09-10 at 17:33.
|
|
|
03-09-10, 17:25
|
#36
|
 Stage 5
Join Date: Jan 2008
Posts: 302
Member of: [TIME SQUAD]
|
Re: vand anvelope 16" (gama complexa)
Ehe... atunci weekend-ul viitor ma ai pe cap, vin sa le iau  )))
|
|
|
03-09-10, 17:35
|
#37
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2009
Posts: 2,063
|
Re: vand anvelope 16" (gama complexa)
cum doresti.daca vii la mine(ceea ce e recomandabil in alegerea marfii),atunci te astept cu o cafea si un spalat exterior gratis la bobeta.
|
|
|
05-09-10, 10:30
|
#38
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2009
Posts: 2,063
|
Re: vand anvelope 16" (gama complexa)
up 0749713794
|
|
|
05-09-10, 15:34
|
#39
|
 Stage 5
Join Date: Jul 2007
Posts: 713
Member of: [NoSpeedLimit Romania Club]
|
Re: vand anvelope 16" (gama complexa)
Quote:
Originally Posted by Argentis
ce masina aveti?
tucson?land rover?
am 215/65/16 la 150 lei buc,dar nu stralucite.
mai puteti pune 225/60/16 si 235/60/16,unde as avea ceva seturi de pirelli si dunlop de supercalitate.
|
am un BMW seria 7 e38, un pret la 225 60 R16 pt 4 bucati?
Mersi
|
|
|
05-09-10, 22:28
|
#40
|
 Stage 5
Join Date: Jan 2008
Posts: 302
Member of: [TIME SQUAD]
|
Re: vand anvelope 16" (gama complexa)
Cumparat sambata 2 anvelope Pirelli 195/50/16 (poze pe pagina 2), dupa ce am ajuns in Comanesti cu 2 gume uzate, una pe sarme, rezerva mica, si inca o roata pe sarme si bubuita pe drum  )))
Prima impresie... marfa foarte buna
Spune-mi te rog daca poti sa imi tii si doua Hankook, dar cu livrare Cargus sau alt curier care poate ridica de la tine... vineri poti sa le pui la curier, sa imi ajunga luni. O sa iti dau PM cu adresa. O sa te rog sa-mi spui un pret pentru livrarea cu curier.
Mersi mult!!!
__________________
Cielo 2005 STD LPG // Opel Astra G Bertone Z20LET
IPB admin @ streetworks.ro , clublupo.ro , clubmazda.ro
|
|
|
06-09-10, 08:12
|
#41
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2009
Posts: 2,063
|
Re: vand anvelope 16" (gama complexa)
Quote:
Originally Posted by Vlad_18RLG
am un BMW seria 7 e38, un pret la 225 60 R16 pt 4 bucati?
Mersi
|
225/60/16
am cate doua bucati din urmatoarele modele:
uniroyal
bridgestone
....
la 200 lei/buc
plus un set impecabil de pirelli la 900 lei/set
ar mai fi si cred ca da b ine un set frumos de dunlop de 235/6/16
|
|
|
06-09-10, 08:16
|
#42
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2009
Posts: 2,063
|
Re: vand anvelope 16" (gama complexa)
Quote:
Originally Posted by dme4u
Cumparat sambata 2 anvelope Pirelli 195/50/16 (poze pe pagina 2), dupa ce am ajuns in Comanesti cu 2 gume uzate, una pe sarme, rezerva mica, si inca o roata pe sarme si bubuita pe drum  )))
Prima impresie... marfa foarte buna
Spune-mi te rog daca poti sa imi tii si doua Hankook, dar cu livrare Cargus sau alt curier care poate ridica de la tine... vineri poti sa le pui la curier, sa imi ajunga luni. O sa iti dau PM cu adresa. O sa te rog sa-mi spui un pret pentru livrarea cu curier.
Mersi mult!!!
|
stiu ca ai trecut pe la mine,si imi pare rau ca nu am fost in zona,sa imi onorez promisiunea facuta (cafeaua si spalatul masinii).
in schimb ca sa ma recompensez,pot face urmatorul gest pt tine.
trimit anvlopele azi in bucuresti,si le tin la un prieten pana cand le poti lua tu.
cand ai banii te auzi cu el,si mergi sa le ei.
acest lucru nu te va costa nimic,peste pretul anvelopelor pe care le doresti de 300 lei,ambele.
|
|
|
06-09-10, 08:28
|
#43
|
 Stage 5
Join Date: Jan 2008
Posts: 302
Member of: [TIME SQUAD]
|
Re: vand anvelope 16" (gama complexa)
Super  O sa ii dau si lui ceva, iti dai seama, macar pentru deranj.
Hai ca iti dau un PM
Mersi mult!
|
|
|
06-09-10, 09:54
|
#44
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2009
Posts: 2,063
|
Re: vand anvelope 16" (gama complexa)
205/50/17 (pozele promise pt domnul din cluj)
cate 2 buc la 200 lei/buc
dunlop
goodyear
set kumho 800 lei
set pirelli 900 lei
set pirelli run flat 950 lei
mai am un set de goodyear la 600 lei,dar nu se ridica la calitatea acestora.
|
|
|
07-09-10, 10:05
|
#45
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2009
Posts: 2,063
|
Re: vand anvelope 16" (gama complexa)
|
|
|
|
|