18-08-10, 10:18
|
#16
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2009
Posts: 2,063
|
Re: vand anvelope 16" (gama complexa)
205.60.16 am pirelli,goodyear,poze nu pot posta acum deoArece nu sunt la firma.(dar sunt aprox calitatile deja postate)
dar din ce imi amintesc sunt cate 2 bucati din fiecare.si toate 4 v.ar ajunge 400 de lei.
varianta ce v.o recomand e un set de 215.55.16,ce are aceeasi inaltime ca si205 .60,dar sunt mai late cu un cm,si as avea vre.o 30de seturi la toate variantele de firme si de calitate,cu preturi cuprinse intre 400 si 700 lei pe set(pirelli soto zero cu 5 % uzura).
transportul pana la bucuresti nu va costa nimic.
o zi buna
0749713794
__________________
Anvelope de Ocazie. Peste 250 de dimensiuni permanent in stoc. Expediere prin Curier. Comenzi: 0749713794 , [email protected]
|
|
|
27-08-10, 09:58
|
#17
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2009
Posts: 2,063
|
Re: vand anvelope 16" (gama complexa)
up 0749713794
|
|
|
28-08-10, 09:52
|
#18
|
 Stage 5
Join Date: Apr 2007
Posts: 2,096
Member of: [VW] [SEAT]
|
Re: vand anvelope 16" (gama complexa)
daca faci rost de 195/45 16" da-mi un semn . ma intereseaza o pereche . mersi
|
|
|
28-08-10, 10:16
|
#19
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2009
Posts: 2,063
|
Re: vand anvelope 16" (gama complexa)
195/50/16 nu sunt bune?
|
|
|
28-08-10, 10:52
|
#20
|
 Stage 5
Join Date: May 2007
Posts: 372
Member of: [Virtual Tuning] [X-Team Racing Club] [Mitsubishi]
|
Re: vand anvelope 16" (gama complexa)
Ma intereseaza 2 buc 195/55 r16 de iarna si daca se pot trimite la Constanta.
Multumesc
|
|
|
28-08-10, 12:21
|
#21
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2009
Posts: 2,063
|
Re: vand anvelope 16" (gama complexa)
195/55/16
2 buc pirelli 250 lei
2 buc bridgestone blitzard(impecabile) 300 lei
si inca doua acelasi profil bridgestone R-un Flat,putin mai uzate ,la acelasi pret de 300 lei.
cat despre transport,sunt doua modalitati.daca nu e graba,astepti pana va avea un prieten de-al meu drum in constanta,caz in care te voi anunta cu 1-2 zile inainte,si nu te costa transportul.
sau curier,oricand,platit de tine.
|
|
|
29-08-10, 10:16
|
#22
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2009
Posts: 2,063
|
Re: vand anvelope 16" (gama complexa)
Quote:
Originally Posted by Argentis
vand anvelope 16" din dezmembrari,majoritatea pirelli de iarna.
dimensiuni:
195/50/16
195/55/16
195/60/16c(sharan)
205/50/16
205/55/16
205/60/16
215/55/16
215/60/16
215/65/16
215/70/16
225/55/16
225/60/16
235/60/16
225/70/16
235/70/16
235/85/16
205/80/16
informatii,trimitere de poze,precum si comenzi de alte dimensiuni:0749713794
*vand calitatea,nu dimensiunea.
|
up 0749713794
|
|
|
30-08-10, 09:07
|
#23
|
 Stage 5
Join Date: Apr 2007
Posts: 2,096
Member of: [VW] [SEAT]
|
Re: vand anvelope 16" (gama complexa)
Quote:
Originally Posted by Argentis
195/50/16 nu sunt bune?
|
pai nu prea . 195/45 am in talon .
|
|
|
31-08-10, 10:20
|
#24
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2009
Posts: 2,063
|
Re: vand anvelope 16" (gama complexa)
up 0749713794
|
|
|
02-09-10, 09:20
|
#25
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2009
Posts: 2,063
|
Re: vand anvelope 16" (gama complexa)
up 0749713794
|
|
|
02-09-10, 09:59
|
#26
|
 Stage 5
Join Date: Jan 2008
Posts: 302
Member of: [TIME SQUAD]
|
Re: vand anvelope 16" (gama complexa)
Salut
195/55/16 am vazut mai sus...
Spune-mi te rog 4 gume 195/50/16 daca ai... si 1-2 poze daca poti.
De iarna ma intereseaza, nu de vara 
Mersi mult!
__________________
Cielo 2005 STD LPG // Opel Astra G Bertone Z20LET
IPB admin @ streetworks.ro , clublupo.ro , clubmazda.ro
|
|
|
02-09-10, 13:52
|
#27
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2009
Posts: 2,063
|
Re: vand anvelope 16" (gama complexa)
195/50/16
2 pirelli 250 lei
2 hankook 300 lei
am doar cate trei din fiecare.
|
|
|
02-09-10, 15:04
|
#28
|
 Stage 5
Join Date: Jan 2008
Posts: 302
Member of: [TIME SQUAD]
|
Re: vand anvelope 16" (gama complexa)
Salut
As lua 2+2 195/50/16 prezentate mai sus... sambata si duminica esti prin zona cumva daca fac rost de bani weekendul asta? Vin la Focsani si as putea sa le iau.
Daca e imposibil sa fac acum rost de bani, weekendul viitor am salariul in buzunar si vin din nou la Focasni... deci as vrea sa te scap de ele oricum. Ma rog, patru din cele 6 bucati
|
|
|
02-09-10, 15:11
|
#29
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2009
Posts: 2,063
|
Re: vand anvelope 16" (gama complexa)
ideea e ca eu sunt din judetul bacau(comanesti)
de la focsani,mai ai,adjud onesti,apoi eu.dar gasim noi o solutie.
si sunt in zona mereu.
www.argentis.ro
poate recunosti firma.
|
|
|
02-09-10, 15:15
|
#30
|
 Stage 5
Join Date: Jan 2008
Posts: 302
Member of: [TIME SQUAD]
|
Re: vand anvelope 16" (gama complexa)
Atunci facem cumva cu un transport spre Bucuresti... Ai zis ca e gratuit transportul pana la Bucale? Si cu rambursul cum se face? Sau le aduce un prieten d-al tau?
10x
|
|
|
|
|