Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Bazar AUTO - PIESE, ACCESORII, CONSUMABILE, etc > Jante si Anvelope

Reply
 
Thread Tools
Old 21-05-10, 18:33   #1
22mih

Stage 5
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 321
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Arrow ANVELOPE 225/40 R18

VAND 2 BUC ANVELOPE 225/40 R18

PRET PENTRU AMBELE : 350 RON
RELATII LA TEL. 0740-214429
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	SSA50057.JPG
Views:	72
Size:	1.41 MB
ID:	1481625   Click image for larger version

Name:	SSA50059.JPG
Views:	48
Size:	1.41 MB
ID:	1481626   Click image for larger version

Name:	SSA50054.JPG
Views:	53
Size:	1.45 MB
ID:	1481627  

22mih is offline   Reply With Quote
Old 24-05-10, 21:54   #2
22mih

Stage 5
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 321
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Arrow Re: ANVELOPE 225/40 R18

VAND 2 BUC ANVELOPE 225/40 R18

PRET PENTRU AMBELE : 350 RON
RELATII LA TEL. 0740-214429
22mih is offline   Reply With Quote
Old 25-05-10, 14:18   #3
gelu_r

Stage 5
 
gelu_r's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 2,442
Default Re: ANVELOPE 225/40 R18

Nu cumparati de la acest nesimtit nimic. M a pus sa ii trimit cauciucuri pe 18 , m a pus sa le dau jos de pe jante sa ma duc cu ele la curier , au ajuns la el si el nu le a mai ridicat.
Un foarte mare nesimtit . Am platit vulcanizare , transportu la curier si curierul , in total 150 ron degeaba. AVETI GRIJA SA NU CUMPARATI NIMIC DE LA EL INDIFERENT CAT DE MIC ESTE PRETUL , este un mare tepar , care oricum nu il iert cand am drum pe la el prin judet.

Ce o sa zici tu acum (ca cine stie cum erau cauciucurile alea , sau ce motiv o sa gasesti sa incerci sa te scoti , da mi voie sa iti raspund de acum . Cauciucurile erau ca noi , rulate 4000 km , nu erau tocite in niciunfel . UNICUL MOTIV PENTRU CARE NU LE AI LUAT E CA ESTI UN MARE NESIMTIT , nu ca ar fi avut cauciucurile ceva.
__________________
BMW e46 ci
gelu_r is offline   Reply With Quote
Old 25-05-10, 16:34   #4
22mih

Stage 5
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 321
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Arrow Re: ANVELOPE 225/40 R18

CRED CA TU ESTI ACELA CARE VROIAI SA TRAGI TEAPA :....https://forum.4tuning.ro/459-jante-an...5i/page-3.html
22mih is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2026 4Tuning -