Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Jante si Anvelope (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope.html)
-   -   ANVELOPE 225/40 R18 (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope/189782-anvelope-225-40-r18.html)

22mih 21-05-10 18:33

ANVELOPE 225/40 R18
 
3 Attachment(s)
VAND 2 BUC ANVELOPE 225/40 R18

PRET PENTRU AMBELE : 350 RON:shock:
RELATII LA TEL. :arrow: 0740-214429 :lol:

22mih 24-05-10 21:54

Re: ANVELOPE 225/40 R18
 
VAND 2 BUC ANVELOPE 225/40 R18 8)

PRET PENTRU AMBELE : 350 RON :shock:
RELATII LA TEL. :arrow: 0740-214429 :lol:

gelu_r 25-05-10 14:18

Re: ANVELOPE 225/40 R18
 
Nu cumparati de la acest nesimtit nimic. M a pus sa ii trimit cauciucuri pe 18 , m a pus sa le dau jos de pe jante sa ma duc cu ele la curier , au ajuns la el si el nu le a mai ridicat.
Un foarte mare nesimtit . Am platit vulcanizare , transportu la curier si curierul , in total 150 ron degeaba. AVETI GRIJA SA NU CUMPARATI NIMIC DE LA EL INDIFERENT CAT DE MIC ESTE PRETUL , este un mare tepar , care oricum nu il iert cand am drum pe la el prin judet.

Ce o sa zici tu acum (ca cine stie cum erau cauciucurile alea , sau ce motiv o sa gasesti sa incerci sa te scoti , da mi voie sa iti raspund de acum . Cauciucurile erau ca noi , rulate 4000 km , nu erau tocite in niciunfel . UNICUL MOTIV PENTRU CARE NU LE AI LUAT E CA ESTI UN MARE NESIMTIT , nu ca ar fi avut cauciucurile ceva.

22mih 25-05-10 16:34

Re: ANVELOPE 225/40 R18
 
CRED CA TU ESTI ACELA CARE VROIAI SA TRAGI TEAPA :....:arrow:https://forum.4tuning.ro/459-jante-an...5i/page-3.html


All times are GMT +2. The time now is 03:01.

- Copyright 2026 4Tuning